برگزیده های پرشین تولز

نه سوني خوبه نه نوكيا لعنت به هر دو تا شون

mhddns

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه سوني خوبه نه نوكيا لعنت به هر دو تا شون
نظر بديد

(انجمن بهسازي روابط سوني و نوكيا):rolleyes:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
خب پس چی خوبه؟؟...لابد VK mobile هان؟؟؟!!!

HendeseH

Registered User
لایک‌ها
1
هر دوشون خوبن. تعصب بهشون هم خوبه. ولی بحث های متعصبانه
ohno.gif

mhddns

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقاي اريكسون من تا به حال هيچ كوم رو نداشتم و تصميم داشتم تا يه اريكسون بخرم
ولي از وقتي كه وارد اين فروم هاي بسيار جنجالي شدم ماندم بالاخره چي بهتره؟
اين همه مجادله و بحث هاي الكي واقعا آدم مي مونه كدوما بهتره

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اولا که بحث ها الکی نیست و من خودم تو هر کدوم از نوشته هام حداقل یه چیز به دردبخور نوشتم....حالا بقیه چی مینویسن رو دیگه خودتون ببینید ونظر بدید...

بعد هم اصلا شما اول ببین با کدوم بیشتر حال میکنی چون تا خوشت نیاد از گوشی خریدش بی خوده بعد یه ماه دلت رو میزنه...

mhddns

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Sony Ericsson!! :
اولا که بحث ها الکی نیست و من خودم تو هر کدوم از نوشته هام حداقل یه چیز به دردبخور نوشتم....حالا بقیه چی مینویسن رو دیگه خودتون ببینید ونظر بدید...

بعد هم اصلا شما اول ببین با کدوم بیشتر حال میکنی چون تا خوشت نیاد از گوشی خریدش بی خوده بعد یه ماه دلت رو میزنه...

يعني شما كه احتمالا اريكسون داريد ، بعد از يه مدت دلتان را نزده؟

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
ببینید طرفداران نوکیا و سونی اریکسون که دائما از برند خودشون طرفداری میکنن به دلایلی که حتما برای خودشون موجه هست همیشه از همون برند خرید میکنند ، من طرفدار سونی اریکسون اگه گوشی فعلیم خراب بشه بازم تو گوشیهای سونی اریکسون دنبال گوشی میگردم همینطور دوستان طرفدار نوکیا هم همینکار رو میکنند.
شما اگه برند خاصی مد نظرت نیست بهتره نیازهاتو بسنجی با توجه به نیازهات و قیافه ظاهری هر گوشی یکیشو انتخاب بکنی.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از mhddns :
يعني شما كه احتمالا اريكسون داريد ، بعد از يه مدت دلتان را نزده؟

نه...هزار سال... برای چی دلم رو بزنه;) ...خوب نهایتش بخوام عوض کنم بازم میرم سونی اریکسون میگیرم...:happy:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ولي از وقتي كه وارد اين فروم هاي بسيار جنجالي شدم ماندم بالاخره چي بهتره؟
اين همه مجادله و بحث هاي الكي واقعا آدم مي مونه كدوما بهتره

دوست عزيز تمام اين بچه هائي كه اينجا دارن بحث ميكنند نظراتي دارند كه صد در صد روي تجربياتي بدست آوردند كه البته محترمه و اگر دقت كرده باشيد در جائي كه بحث معرفي گوشي ميشه همين افراد با آگاهي برند خودشونو معرفي ميكنند حالا شما بايد اول نياز خودتو بسنجي بعد تصميم به خريد بگيري :) هر برندي محاسن و معايبي داره ولي در حال حاضر 3 كمپاني نوكيا سوني اريكسون و موتورولا تو دنيا حرف اول رو ميزنند متاسفانه چون تو ايران موتورولا درست ساپورت نمي شه در نتيجه ميمونه نوكيا و سوني اريكسون ..... اينهمه آدم اشتباه نمي كنند مطمئن باشيد :)
هميشه براي خريد گفتم :
نيازهايتان را بسنجيد ........ مطالعه كنيد و از تجربيات ديگران استفاده كنيد ....... انگاه نسبت به خريد اقدام فرمائيد ;)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من خودم طرفدار نوکيا هستم ولي واقعا وقتي سامسونگ رو ميبينم که چجوري هر سال داره فروشش بيشتر ميشه حال ميکنم مخصوصا امسال که راحت سوني اريکسون رو تو جدول پر فروش ترين برندهاي سال جاگذاشت و با اون گوشي با دوربين 10 مگاپيکسليش اون موقع که من گفتم سامسونگ داره ديوونه ميشه هيچ کس گوش نداد و همه فحش دادن بهش ولي الان ميبيني که هر روز فروشش داره بيشتر ميشه و گوشيهاي بهتري بيرون ميده

meli

Registered User
لایک‌ها
23
پس پیش به سوی پنتک!
90.gif

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از saeid_2001 :
من خودم طرفدار نوکيا هستم ولي واقعا وقتي سامسونگ رو ميبينم که چجوري هر سال داره فروشش بيشتر ميشه حال ميکنم مخصوصا امسال که راحت سوني اريکسون رو تو جدول پر فروش ترين برندهاي سال جاگذاشت و با اون گوشي با دوربين 10 مگاپيکسليش اون موقع که من گفتم سامسونگ داره ديوونه ميشه هيچ کس گوش نداد و همه فحش دادن بهش ولي الان ميبيني که هر روز فروشش داره بيشتر ميشه و گوشيهاي بهتري بيرون ميده

درسته من هم فکر میکنم رقیب اصلی نوکیا سامسونگ باشه نه سونی اریکسون

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از DariushAgah :
درسته من هم فکر میکنم رقیب اصلی نوکیا سامسونگ باشه نه سونی اریکسون
تو ایران نوکیا و سامسونگ فروش زیاد دارن و رقیب همدیگه هستند و سونی اریکسون هم که همه آدمی نمیخره و کارکردن باهاش رو همه بلد نیستن بخاطر همینه فروش بالایی ندارن ولی اگر نظر منو بخوای لعنت به سامسونگ نه به سونی اریکسون و نوکیا...:)

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
فکر نمی کنم کار با سونی اریکسون اینطور که میگید سخت باشه؟؟؟؟؟

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mozaso0 :
تو ایران نوکیا و سامسونگ فروش زیاد دارن و رقیب همدیگه هستند و سونی اریکسون هم که همه آدمی نمیخره و کارکردن باهاش رو همه بلد نیستن بخاطر همینه فروش بالایی ندارن ولی اگر نظر منو بخوای لعنت به سامسونگ نه به سونی اریکسون و نوکیا...:)
چرا به یوزر فرندلی ترین گوشی میگین کار باهاش سخته شما دیگه به چی میگین راحت:eek:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از mozaso0 :

نه قضیه به ایران مربوط نیست . سامسونگ گوشیهای عامه پسند خوبی رو اخیرا ساخته تبلیغاتش هم خیلی بیشتر از سایر مارکهاست.
توی رده بندی کلی فروش نوکیا اول و سامسونگ سومه و موتورولا هم به خاطر فروشش در آمریکا دومه

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
حالا یا هر دوتاشون خوبن یا نیستن چرا دیگه لعنت میکنی؟! لعنت بر دشمنان اسلام و مسلمین!!!:D

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
البته خوب معلومه وقتی K750 دوربینش دو مرحله ای هست و مثل دوربین دیجیتال میمونه خب کار برای کاسبها و بازاریها سخت میشه...چون از این چیزها زیاد سر درنمیارن...

اونا یه چیزی میخوان مثل نوکیا که نه اتوفوکوس داشته باشه نه ماکرو...فقط یه دکمه رو فشار بدن عکس بندازه....

meli

Registered User
لایک‌ها
23
پست بالا تأیید میشه!

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
2 پست بالا تكذيب ميشه :D

بالا