منتخب بازارچه

نوجوان نیویورکی به 23 زبان دنیا صحبت می‌کند

Merdas50

Registered User
نوجوان آمریکایی اهل نیویورک می تواند به 23 زبان دنیا از جمله عبری، عربی، سواحیلی و چینی صحبت کند.

به گزارش ایسنا، این نوجوان 16 ساله موفق شده به تنهایی و بدون معلم به آموختن 23 زبان دنیا اقدام کند و آن‌ها را فرا بگیرد.

«تیموتی دونر» می گوید: یادگیری زبان های مختلف را از زبان عبری شروع کردم و اکنون برخی از زبان‌هایی که قادر به صحبت کردن و یا در حال یادگیری آنها هستم شامل زبان‌های فرانسوی، لاتین، یونان باستان، چینی، ژاپنی، عربی و پشتو هستند.

به گزارش روزنامه تلگراف، توانایی نادر «تیموتی» به او این امکان را داده تا بتواند با بسیاری از مردم در کشورهای مختلف جهان مکالمه کرده و ارتباط بگیرد.

new24

Registered User
نوجوان آمریکایی اهل نیویورک می تواند به 23 زبان دنیا از جمله عبری، عربی، سواحیلی و چینی صحبت کند.

به گزارش ایسنا، این نوجوان 16 ساله موفق شده به تنهایی و بدون معلم به آموختن 23 زبان دنیا اقدام کند و آن‌ها را فرا بگیرد.

«تیموتی دونر» می گوید: یادگیری زبان های مختلف را از زبان عبری شروع کردم و اکنون برخی از زبان‌هایی که قادر به صحبت کردن و یا در حال یادگیری آنها هستم شامل زبان‌های فرانسوی، لاتین، یونان باستان، چینی، ژاپنی، عربی و پشتو هستند.

به گزارش روزنامه تلگراف، توانایی نادر «تیموتی» به او این امکان را داده تا بتواند با بسیاری از مردم در کشورهای مختلف جهان مکالمه کرده و ارتباط بگیرد.
100%الکیه

آوانگارد

Registered User
لُری بلده؟

Merdas50

Registered User
خودتون که دارید میگید اولی آلمانیه با 38 زبان و دومی هم ایرانی با 20 زبان پس این یارو با 23 زبان الکیه
هر چیزی میذارید لینک کنید به یه سایت منبع لطفا . در مورد عکسی که از انیشتن و حسابی گذاشته بودید عبرت شد فکر کنم که دیگه باور نکنیم هیچیو.

ضمنا نفر اول دکتر جکسی ریچارد اهل امریکاست.
تا قبل از تیموتی دونر علی پیرهانی دوم بود الان سومه
ضمنا به هر چیزی که تو نت می بینید اعتماد نکنید.

YANMAR

Registered User
من هم فیلم این پسررو دیدم و هم فایل صوتیش رو گوش کردم...پشتو و اسپانیاییشو دیدم صحبت میکرد.شعر از حافظ میخوند.یه دوست ایرانی داره که با اون فارسی صحبت میکرد

بالا