• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نوکیا بل بجای سیمبین بل

danzelha

Registered User
تاریخ عضویت
12 اکتبر 2011
نوشته‌ها
1,616
لایک‌ها
256
رابط کاربری جدید نوکیا بل که قبلا آن را با نام سیمبین بل می‌خواندیم، به زودی برای دانلود در گوشی‌های هوشمند کنونی در دسترس قرار می‌گیرد و برای برخی گوشی‌های منتخب که هم اکنون دربازار هستند عرضه می‌شود.

این رابط کاربری که امسال با گوشی‌های هوشمند نوکیا ۶۰۳، نوکیا ۷۰۰ و نوکیا ۷۰۱ معرفی شد، از طرف مشتری‌ها با بازخوردهای مثبتی روبه‌رو شد.

download.php

نسخه ارتقا یافته نوکیا N8، نوکیا C7 و نوکیا C6-01 اکنون سفر خود را از کارخانه به سوی فروشگاه‌های تلفن همراه با سیستم‌عامل نوکیا بل که از پیش روی آن نصب شده آغاز کرده است.

این گوشی‌ها در ابتدا وارد بازار چین و سپس به سراسر دنیا صادر می‌شوند.

خبر خوش برای کسانی که هم اکنون گوشی‌های نوکیا N8، نوکیا E7، نوکیا X7، نوکیا C6-01، نوکیا C7 و نوکیا Oro دارند: انتظار برای نوکیا بل به سر رسید.

نوکیا به‌روزرسانی نرم‌افزار نوکیا بل را برای مشتری‌های کنونی در ماه فوریه ۲۰۱۲ عرضه خواهد کرد و شما قادر خواهید بود آن را در گوشی خود دانلود کنید و از تمام امکانات بهبودیافته آن بهره‌مند شوید.

نوکیا بل صفحه‌نمایش‌های اصلی بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد و تعداد ۳ صفحه‌نمایش اصلی که اکنون در نوکیا آنا است را به ۶ صفحه‌نمایش افزایش می‌دهد. در نتیجه صفحه‌نمایش‌های زیادی برای برنامه‌ها و ویجت‌های شما در دسترس است.

ویجت‌های صفحه‌نمایش‌های اصلی بهبود یافته‌اند و نسبت به قبل کاربردی‌تر شده‌اند. علاوه بر آن، برخی از آنها نظیر ویجت ایمیل، اکنون اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد و خواندن ایمیل‌ها با یک نگاه را راحت‌تر می‌کند.منبع :
کد:
http://www.gooyait.com/1390/10/03/instead-of-symbian-nokia-bell-bell.html
 
بالا