برگزیده های پرشین تولز

نویسنده حرفه ای برای سایت دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

game site

Registered User
لایک‌ها
122
سلام ،
حتما تایپیک های قبلی منو دیدی . و من تو اون تایپیک ها در خواست نیوسنده برای ایکس ابکس و .... کرده بودم و لی کسی نبود که همزمان هم با شرایط پست زدن آشنا باشه هم با شرایط نیسوندگی و vps و .... . برای همین کلا موضوع سایتمون از ایکس باکس و ... اومد به آندروید و آیفون و بازی کامپیوتر که خدارو شکر نه تنها بازدید پایین نرفته بلکه بالا رفته. من یک یا 2 نیوسنده میخوام که از فردا کارشون رو شروع کن و روی حداقل 2 تا پست رو بزنن و حداکثر هر چقدر خواستند می تونن پست بدن. بازی ها هم معمولا کم حجم هستن مگه اینکه بازی پر حجمی برای کامپیوتر بیاد که اونو بعد از پست زدن قیمتش رو به نیوسنده میگم که جدای از پست های معمولی هست. برای هر پست لازم نیست مثل خییلی از سایت ها 10 خط توضیح بدید و 3 خط هم کافیه ولی حداقل 3 تا عکس از بازی و سیستم مورد نیاز اون بازی که تو منابع خاجری نوشته شده رو تو ادامه مطلب بنویسید. برچسب هم که کاری نداره و 20-25 تا بسه .
به نویسنده هیچگونه آموزش vps و وردپرس و ... داده نمیشه و یک نیسونده میخوایم که از همین امروز کارشو شروع کنه بدون آموزش . البته یه ایمیل بهش میدیم که قوانین پست زدن و نکات وی پی اس رو بهش میگیم ولی در کل نویسنده باید خودش بلد باشه.
منابع رو هم بهش میدیم.
به من پ .خ بدید یا ایمیل بزنید تا مزایا رو بهتون بگم .
باتشکر .
[email protected]
آدرس سایت : gamedl.ir
بازدید سایت روزانه 8 هزار هست و هر روز رو به رشد هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا