برگزیده های پرشین تولز

نیازمند مشاوره - سرمایه گذاری روی پیج اینستاگرام

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
سلام
به نظر شما سرمایه گذاری روی خرید یک پیج اینستاگرام آماده 200k ، برای کسب درامد، کار معقولی هست؟ یا خیر
و اینکه اگر جواب به سوال بالا مثبته، "حداقل" درامدی که یه ادمین حرفه ای می تونه از این کار کسب کنه، چه قدر میتونه باشه؟
و سوال مهم تر اینکه آیا چنین فرد حرفه ای وجود داره که بخواد با بنده همکاری کنه؟

سپاس .

ارتباط تلگرامی: rightahead

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
کاملا بسته به موضوع پیج هست پیج داریم که 4K فالو داره اما در ماه چندین میلیون فروش داره اما پیج هم هست 400K داره اما مشکل درآمد داره پس دقت کنید که در چه مسیری حرکت می کنید

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
پیج نخرید به دو دلیل:1-اکثر فروشندگان پیج ها با پست های فان پیج رو بالا میارن,اگر موضوع کار شما فان نباشه هم ریزش دارین,هم توفیقی در Monetize کردن فالوروها ندارین.2-ممکنه برخی فالورها فیک یا منفعل باشند.
هزار تا فالوور هدفمند از 200 هزار فالوور الله بختکی بهتره.فقط برای استارت برای اینکه پیجتون رو راحت تر فالوو کنن ده بیست هزار فالوور بخرین.
موضوع کاری مد نظرتون رو اعلام کنید شاید بتونم به عنوان کمک در خدمتتون باشم.

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
سلام
به نظر شما سرمایه گذاری روی خرید یک پیج اینستاگرام آماده 200k ، برای کسب درامد، کار معقولی هست؟ یا خیر
و اینکه اگر جواب به سوال بالا مثبته، "حداقل" درامدی که یه ادمین حرفه ای می تونه از این کار کسب کنه، چه قدر میتونه باشه؟
و سوال مهم تر اینکه آیا چنین فرد حرفه ای وجود داره که بخواد با بنده همکاری کنه؟

سپاس .

ارتباط تلگرامی: rightahead
سلام
اگر موضوع فعلی پیج + موضوعی که قصد دارید به فعالیت بپردازید را اعلام کنید بهتر میشه نظر داد.

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
سلام
اگر موضوع فعلی پیج + موضوعی که قصد دارید به فعالیت بپردازید را اعلام کنید بهتر میشه نظر داد.
من صرفا سرمایه گذارم و سوالم راجع به سرمایه گذاری بود.
نه الان پیجی هست و نه موضوعی دارم. صرفاً دنبال شخصی میگردم که ببینم چنین فردی هست که بخواد با من شراکت کنه روی این کار یا نه.
که اگه معقول هست و چنین فردی پیدا شه من پیج رو بخرم و بقیه کار رو ایشون انجام بده.
بیشتر نظرخواهیم روی درامدش بود که اصن کلن سرمایه گذاری مالی اوکی هست روی اینستا یا نه :)

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
من صرفا سرمایه گذارم و سوالم راجع به سرمایه گذاری بود.
نه الان پیجی هست و نه موضوعی دارم. صرفاً دنبال شخصی میگردم که ببینم چنین فردی هست که بخواد با من شراکت کنه روی این کار یا نه.
که اگه معقول هست و چنین فردی پیدا شه من پیج رو بخرم و بقیه کار رو ایشون انجام بده.
بیشتر نظرخواهیم روی درامدش بود که اصن کلن سرمایه گذاری مالی اوکی هست روی اینستا یا نه :)
تنها ریسکی که در واقع میتونه عامل بیرونی باشه، خطر فیلترینگ هست که دیگه تقریبا از بین رفته و احتمال فیلتر شدن اینستاگرام به شدت کاهش پیدا کرده.
قطعا ارزش سرمایه گذاری روی این مورد وجود داره
توصیه می کنم با احتیاط کامل و مشورت با افرادی که در این زمینه تخصص دارند اقدام کنید.
موفق باشید.

بالا