برگزیده های پرشین تولز

نیازمند نصب مخزن روی پرینتر اچ پی

asdfgfdsa1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.میخواستم یه پرینتر HP officejet 4630 بخرم.آخه میخوام رنگی باشه و چندکاره و ارزونم در بیاد برای خونه.کسی روی این مدل مخزن نصب کرده؟آخه سایت فارس اچ پی داره مخزنشو میفروشه.البته ۱۰۰هزار تومن هزینه داره.برام مهمه که بعد یک ماه یا یک ماه و نیم استفاده نکردن هد کارتریجش خشک نشه.هد رو خود کارتریجشه(مدل کارتریج ۶۱ هست).حالا کسی میدونه که با نصب مخزن بازم هد ممکنه خشک بشه یا نه؟تا یک ماهم جواب بده بدون استفاده کردن خوبه.اصلا ارزش خرید و تانکری کردن رو داره؟.کیفیت متنش چجوری هست؟ممنون.

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
سلام
شما که مصرف زیادی ندارین برای چی میخواین مخزن بزنین ؟
ربطی نداره کلا جوهر افشان ها یک مدت کار نکنن هدشون خشک میشه ! بهتر هست هر از گاهی همینجوری هم که شده پرینت بگیرین
کلا جوهر افشانا کیفیت رنگیشون خیلی بالاتر از لیزر رنگی هست اما نه هر جوهر افشانی به نظر من ارزش خرید نداره ! توصیه میشه اگه مصرفتون پرینت گرفتن متن هست لیزری سیاه سفید بگیرین. چون مصرفتون کمه میتونید تصاویر رنگی رو بیرون ببرین براتون چاپ کنن هم دارای کیفیت بالایی هست هم به صرفه تره

asdfgfdsa1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این سایته خودش میگه که در صورتی که توی کارتریج جوهر باشه هد خشک نمیشه.من به پشتیبانیش هم گفتم میگه که خشک نمیشه.

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
100% خشک نمیشه بعد یک مدت کار نکردن ممکنه کیفیت پایین بیاد که هر سری باید هد کلینین کنید که جوهر مقداری هدر میره. ( نرم افزاری هست که خود پرینتر هد رو تمیز میکنه )
به هر حال من خاطره ی خوبی از جوهر افشان ندارم :confused:

asdfgfdsa1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بعد اصلا این مخزنی که بصورت غیر استوک و جدا نصب میشه مشکلی برای پرینتر پیش نمیاره؟من از مغازه ها که پرسیدم که میگفتن اصلا روی کارتریج hp61 مخزن نصب نمیشه.چجوریه؟شما خودتم جوهر افشان داشتی؟چه مدلی؟

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
مخزن زمانی اسیب میرسونه به دستگاه که بیش از حد استفاده بشه از پرینتر
چون واسه پرینتر یک حد استانداردی قرار دادن کسانی که مخزن میزنن به منظور استفاده ی بیشتر از پرینتر این کارو میکنن و استاندارد ها رو زیر پا میزارن و نهایت پرینتر بیشتر از توانش کار میکنه اسیب میبینه
تو اینترنت که دیدم میشه مخزن اضافه کرد. شارژ پرینتر جوهر افشان کاره خیلی ساده ای هست فقط لازم رنگ هاشو تهیه کنید و با سرنگ بریزین داخلش

asdfgfdsa1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی هست روی پرینتر HP office jet 4630 یا کارتریج HP 61 مخزن زده باشه؟ممنون.

بالا