برگزیده های پرشین تولز

نیازمند نویسنده برای بازنویسی مطالب هر 1000 کلمه 3500

amirgoody

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نیازمند نویسنده برای سایت داندانپزکی و زیبایی و یا موضوعات در رابطه با عروسی.
کاری که شما قرار است انجام دهید بسیار ساده است ولی نیاز به دقت دارد. شما باید مطالب را به نحوی بازنویسی کنید که هم از طرف موتور های جستجو گر مطلب کپی شناخته نشه و هم اینکه باید سعی کنید مطلب طوری تنظیم و تهیه شه که به ظاهر هم کپی از مطلب دیگری نباشد.
نیازی به آشنایی به سیستم های مدیریت محتوا هم نمیباشد فقط کافیست که شما متن را داخل ورد با تیترش بنویسید و برای ما ارسال کنید. مطالب هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
این را دقت داشته باشید که تمامی مطالب چک میشود و در صورت مشکل در هر کجای متن اخطار به شما داده خواهد شد اگر اخطار هایتان تکرار شود مبلغی در آخر ممکن است که کسر شود
همانطور که در تیتر عرض کردم هر 1000 کلمه 3500 میباشد.
با تشکر.

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
سلام

هر کلمه 3.5 تومن؟

فایده نداره. کلمه ای زیر 10 تومن کسی کار نمی کنه!

الان ترجمه کلمه ای 35 تومنه

شما باز هم متن جدید تحویل میگیرین. دست کمی از ترجمه نداره.

اگه با شرایط که عرض کردم موافق بودین بنده در خدمتم.

amirgoody

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

هر کلمه 3.5 تومن؟

فایده نداره. کلمه ای زیر 10 تومن کسی کار نمی کنه!

الان ترجمه کلمه ای 35 تومنه

شما باز هم متن جدید تحویل میگیرین. دست کمی از ترجمه نداره.

اگه با شرایط که عرض کردم موافق بودین بنده در خدمتم.
سلام قرار نیست ترجمه بشه و اینکه متن کامل قرار نیست تغییر کنه شما کافیه متن رو بخونید و از زاویه دیگری متن رو بنویسید هر 1000 کلمه نیم ساعت کمتر وقت خواهد گرفت اگر دستتون تند باشه. الان همکاران ما در همین جا هم به همین صورت دارند کار میکنن تازه پست ها باید سئوش هم پر شه و مطلب کامل قرار داده شه. البته قصد خاصی ندارم از این موضوع فقط میخوام عرض کنم که شرایط معمولا برای باز نویسی به همین صورت هست. چون باز نویسی چیز خاصی نداره که ما بخواییم کلمه ای 10ت پرداخت کنیم. باز هم من در خدمتم.

patoshik2020

Registered User
لایک‌ها
256
این کار از ترجمه هم سخ تره برادر من ترجمه رو شما انگلیس بلدی میخونی و مینویسی اما اینو باید واقعا خودتو درگیرش کنی

بالا