برگزیده های پرشین تولز

نیازمند نویسنده برای سایت با حقوق عالی

boy_evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود.
به یک نویسنده خوش قول متعهد و کار بلد نیازمندیم.
ما یک فروشگاه اینترنتی داریم برای قسمت بلاگ نیاز هست مطالبی نوشته بشه پست ها باید اختصاصی باشه و محتوا اون ها جذاب و مرتبط با محصولات باشه .

مثلا ما محصولات ارایشی و بهداشتی یا محصولات کودک میفروشیم نویسنده باید مطالبی که میزاره در این حوزه باشه.معرفی برند ها تا فواید و خواص ویتامین ها کلا در حوزه بهداشتی و سلامتی و محصولاتی که خدمتتون گفتم باشه.

مدیریت محتوا سایت اختصاصی نوشته شده به شما دسترسی لازم داده میشه و شما باید مطالب خیلی مرتب و به موقع داخل سایت منتشر کنید.

ما انتظار داریم نویسنده خوش قول باشه مطالب که منتشر میکنه مفید باشه مطالب اختصاصی باشه و نویسنده تخصص لازم رو داشته باشه.روزانه 2 تا 3 مطلب نیاز هست.پست ها باید ساعت 9 صبح نهایت تا 11 قبل از ظهر منتشر بشه.

- ما نیاز به نویسنده ای داریم که مطالب جذاب بذاره که کاربر پسند باشه.

- تعداد پست های درخواستی ما کم هست دلیلش هم اینه دنبال کیفیت هستیم نه کمیت

- در مورد هزینه پست ها هم پیشنهاد خودتون رو بدید ما فقط به یک فرد خبره و کاربلد نیاز داریم مشکل مالی نداریم البته قیمت غیر منطقی ندید اگه کارتون عالی باشه همکاری ما طولانی مدت هست.

لطفا پیشنهادات خودتون رو اعلام کنید باز هم میگم کیفیت پست ها برامون مهمه نه هزینه شما 1 پست هم که بزاری فقط کیفیت و ورودی گوگل گرفتن و کاربر پسند بودنش برامون مهمه قیمت هم مهم نیست ولی همونطور که گفتم پیشنهاد غیر منطقی ندید.

bernabeu

Registered User
لایک‌ها
32
درود یک مورد براتون ارسال شد

SaRaa*_*

Registered User
لایک‌ها
50
خب شما یه نمونه بدید تا مطلب تحویل بدن. مثلا یه محصول بگید تا در موردش بنویسیم. سئوش تایتل و محتوارم انجام بدیم.
همینطوری چیکار باید بکنیم الان

boy_evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب شما یه نمونه بدید تا مطلب تحویل بدن. مثلا یه محصول بگید تا در موردش بنویسیم. سئوش تایتل و محتوارم انجام بدیم.
همینطوری چیکار باید بکنیم الان

درود.
نویسنده برای محتوا محصول نمیخام چون محتوا محصولات ما کاتالوگ داره و نیازی نداریم.مگر اینکه در اینده نیازمون بشه.
برای قسمت بلاگ سایت میخواستم که مطالبی که میزاره مرتبط باشه.
شما شرایط خودتون رو ارسال کنید و همینطور نمونه کارهاتون مهم نیست با کار ما مرتبط باشه یا نه فقط میخوایم کیفیت کارتون رو ببینیم.
به عنوان مثال ما کارمون ارایشی و بهداشتی هست شما باید در قسمت بلاگ در مورد اینکه چگونه پوستی زیبا داشته باشیم یا تاثیر ویتامین ها و... در کل در همین موضوع کاری ما باشه و به کار ما بیاد.
پستی که نیاز داریم مفید و کاربرپسند باشه.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سلام. وقت بخیر. بنده می تونم باهاتون همکاری کنم با شرایطی که فرمودید. لطفا تعداد پست مورد نظر تون رو بفرمایید که بنده قیمت پیشنهاد بدم
آیدی تلگرام: @alit110

boy_evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. وقت بخیر. بنده می تونم باهاتون همکاری کنم با شرایطی که فرمودید. لطفا تعداد پست مورد نظر تون رو بفرمایید که بنده قیمت پیشنهاد بدم
آیدی تلگرام: @alit110
درود.
آی دی شمارو دادم به مدیر شرکت با این حال بازم هم شرایط رو برای بنده خصوصی کنید. تعداد پست مهم نیست کیفیت پست مهم هست.

بالا