برگزیده های پرشین تولز

نیازمند نویسنده حرفه ای با حقوق ثابت + مزایا

Farzadnew

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام به وبمستران گرامی , سال نو مبارک

نیازمند نویسنده هستم , با شرایط ذیل
شرایط :
  • به صورت تمام وقت ( 12 ساعت کار در روز ) هستم
  • آشنایی کامل با وردپرس و سابقه نویسندگی یا وبمستری
  • علاقه و انگیزه برای کار و حس دلسوزانه
  • خلاقیت
  • ارسال حداقل 20 مطلب در روز
محل کار : با توجه به شرایط خودتون میتونین محل کار رو شرکت و یا منزل خودتون رو انتخاب کنید
حقوق : ثابت ماهیانه : 350 هزار تومان + مزایا ( در صورت فعالیت دلسوزانه و خلاقیت ) حقوق ثابت تا به یک میلیون در ماه قابل افزایش است

همچنین در صورت اینکه تایم پاره وقت دارید و قصد دارید در این همکاری با شما شریک باشید , لطفا شرایط و روزمه خود را برای ما ارسال کنید.

ایمیل : [email protected]
یوزر تلگرام iranianwebmaster

Farzadnew

Registered User
لایک‌ها
25
تعداد نویسنده های مد نظر 3 نفر میباشد

Farzadnew

Registered User
لایک‌ها
25
360 ساعت کار 350.000 حقوق ؟ ساعتی 970 تومن؟
کار نویسندگی میباشد, و با احتساب ارسال 20 مطلب در روز دقیقا یک چیزی معادل هر مطلب 600 تومان میباشد ....

پس فک نکنم نامعقول باشد , علت اشاره به 12 ساعت اینکه , نویسنده پای سیستمش کار کنه نه اینکه در روز 1 ساعت وقت بزاره و هول هولکی پست بزاره

تجبرشو داریم دوست عزیز....

پیروز باشی

amirhamzh2

Registered User
لایک‌ها
160
میشه در مورد مطالب هم توضیح بدید که مطالب در چه سطحی و با چه ویزگی هستند؟

Farzadnew

Registered User
لایک‌ها
25
میشه در مورد مطالب هم توضیح بدید که مطالب در چه سطحی و با چه ویزگی هستند؟
دقیقا یک سایت شبیه نمناک داریم و تو هر موضوعی فعالیت میکنیم , با توجه به خلاقیت و علاقتون موضوع رو انتخاب میکنیم و ان شاءالله همکاری مستدامی داشته باشیم ..

اگر بعد یک فرآیند بازه یک ماه دو طرف راضی بودند درصورت تمایل قرارداد هم خواستین میتونیم ببندیم تا از بیمه و ... غیره بهرمند بشین با تشکر

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
با سلام.
سابقه نویسندگی بالای 8 سال دارم.
تو خیلی از سایتای مطرح نویسندگی کرده ام.
درمورد پست ها بفرمایید : کپی ، نیمه کپی ، نیمه اختصاصی ، اختصاصی و ....
درمورد سئوی مطالب ، تعداد برچسب های سایت ، گذاشتن عکس در متن ، لینک دار کردن مطالب به صورت دستی و ...
همه ای اینا زحمت داره دوست عزیز.
اینارو برام مشخص کنید و پ.خ کنید. پس از بررسی در خدمت شما هستم.
به تازگی چندین پروژه نویسندگی سایت های مختلف رو به اتمام رسوندم و یک هفته ای میشه بیکار هستم. پس مطمئن باشید تمام انرژی و قوت خودم رو درصورتی که بفهمم شما هم رعایت حال مارو میکنید ، در اختیار سایت میگذارم.
این مورد رو هم توجه داشته باشید ، با کسانی که همکاری داشته ام وقتی برای سایت نویسندگی میکنم انگار برای سایت خودم دارم نویسندگی میکنم.
اطلاعات کامل برام بفرستین. در خدمتتون هستم.

amirhamzh2

Registered User
لایک‌ها
160
دقیقا یک سایت شبیه نمناک داریم و تو هر موضوعی فعالیت میکنیم , با توجه به خلاقیت و علاقتون موضوع رو انتخاب میکنیم و ان شاءالله همکاری مستدامی داشته باشیم ..

اگر بعد یک فرآیند بازه یک ماه دو طرف راضی بودند درصورت تمایل قرارداد هم خواستین میتونیم ببندیم تا از بیمه و ... غیره بهرمند بشین با تشکر
بنده در خدمتم پس، انشالله کارمون هم خوب باشه و راضی باشید
امتیاز منفی بنده رو هم اگه میبینید متاسفانه یکی اشتباهی زده و هر چی خودم و خودشون درخواست میدیم برداشته نمیشه

بالا