برگزیده های پرشین تولز

*** نیازمند پست زن آشنا با وردپرس ***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

!Doracel!

Registered User
لایک‌ها
1
به یک پست زن آشنا با وردپرس نیازمندم.
تجربه کار در سایتهای دانلود رو داشته باشه . موضوع سایت موبایل هست و باید پستهای مرتبط با موبایل از جمله نرم افزار و بازی رو قرار بده.
کپی پیستر نمیخوام ، پستهارو باید از منبع مشخص و بصورت ترجمه شده قرار بده همچنین لینک فایل رو در سرور سایت قرار داده و لینک کنه .
مطالب موبایل معمولا" خلاصه تر از مطالب در مورد نرم افزارهای کامپیتری هست ، پس حجم ترجمه هر پست هم بنابراین کمتر است معمولا" 3 تا 7 خط کامل میشه.

1- اگر سابقه فعالیت دارید لطفا" قید بفرمایید
2- حتما" با وردپرس و مبانی سئو آشنایی داشته باشد
3- پستها کاملا" ترجمه باشد البته منظور خط به خط نیست بلکه درک درستی از ترجمه مطلب
4 - فایل رو در آپلود سنتر سایت از طریق وی پی اس قرار بده و در سایت لینک کنه ( معمولا" حجمشون کم هست)
5 - چندین عکس از نرم افزار یا بازی که در سورس داده شده هست رو در پست قرار بده ( یکی از عکسها باید واترمارک بخوره)
6 - روزانه 5 تا پست بزنه
7 - تصفیه حساب بصورت هر هفته یا 2 هفته یکبار انجام میشه ( یا توافقی)

دوستانی که شرایط بالا رو دارن پیشنهاد خودشون بابت هزینه هر پست رو لطفا" برای بنده پی ام بدن

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
داداش میشه آدرس سایتت رو بدی بریم ببینیم چه جوریاست اوضاع و احوال ممنون میشم

icide

Registered User
لایک‌ها
0
به یک پست زن آشنا با وردپرس نیازمندم.
تجربه کار در سایتهای دانلود رو داشته باشه . موضوع سایت موبایل هست و باید پستهای مرتبط با موبایل از جمله نرم افزار و بازی رو قرار بده.
کپی پیستر نمیخوام ، پستهارو باید از منبع مشخص و بصورت ترجمه شده قرار بده همچنین لینک فایل رو در سرور سایت قرار داده و لینک کنه .
مطالب موبایل معمولا" خلاصه تر از مطالب در مورد نرم افزارهای کامپیتری هست ، پس حجم ترجمه هر پست هم بنابراین کمتر است معمولا" 3 تا 7 خط کامل میشه.

1- اگر سابقه فعالیت دارید لطفا" قید بفرمایید
2- حتما" با وردپرس و مبانی سئو آشنایی داشته باشد
3- پستها کاملا" ترجمه باشد البته منظور خط به خط نیست بلکه درک درستی از ترجمه مطلب
4 - فایل رو در آپلود سنتر سایت از طریق وی پی اس قرار بده و در سایت لینک کنه ( معمولا" حجمشون کم هست)
5 - چندین عکس از نرم افزار یا بازی که در سورس داده شده هست رو در پست قرار بده ( یکی از عکسها باید واترمارک بخوره)
6 - روزانه 5 تا پست بزنه
7 - تصفیه حساب بصورت هر هفته یا 2 هفته یکبار انجام میشه ( یا توافقی)

دوستانی که شرایط بالا رو دارن پیشنهاد خودشون بابت هزینه هر پست رو لطفا" برای بنده پی ام بدن

با سلام

میشه بگید چقدر حقوق و مزایا میدید ؟

raheraftee

Registered User
لایک‌ها
0
من تمامی شرایط شما را دارم در سایت موبایل معروفی مثل mobp30 پست میزنم
نسبت به کاری که می خواین من همین کارارو توسایت مشابه می کنم با پستی 500 تومان لطفا نظرتون براک ارسال کنید

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
سلام.
پستي 500 تومان با شرائطي كه گفتيد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا