برگزیده های پرشین تولز

نیازمند کدنویس و برنامه نویس ماهر ، حقوق ثابت پایه+مزایا و درصد از هر کار+محل کار در تهران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
کدنویسان و برنامه نویسان عزیز سلام
یکی از دوستانم شرکتی در زمینه خدمات وب دارن و درحال تکمیل تیمشون هستند از من کمک خواستن . به همین دلیل این تاپیک رو زدم :

فردی با سابقه در زمینه های طراحی سایت و سیستم های تحت وب برای همکاری در قالب یک شرکت طراحی و خدمات وب
آشنا به بر نامه های php.html. ajax.cms ,....

الزامات و اولویتها

• برای طراحان قالب تسلط به html و css ضروری و لازم + سیستمهای مدیریت محتوا اولویت
  • برای برنامه نویسان آشنایی با php و پایگاه داده ضروری و لازم + آشنایی با کدنویسی اولویت
  • مواردی همچون asp و ajax و java و ....امتیاز و اولویت

حقوق ثابت و درصد و مزایا برای هر پروژه بصورت توافقی
محل کار جنت اباد .شرایط کار بصورت توافقی

موارد مورد نیاز
1- ابتدا نمونه کارها و رزومه خود را ارسال نمایید به من در همین فروم . یا میتونید تماس بگیرید با خود آقای حسینی : 09384791059
2- در صورت توافق ، در محل دفتر مصاحبه، با توجه به سوابق شما،صورت خواهد گرفت
3- قرارداد رسمی و مستند با شما به امضا میرسه

تذکر :
1- لطفا اگر تجربه ندارید ، یا مسلط نیستید، یا اول کارید ، یا 3-4 تا کار رو ادیت کردید فکر کردید طراح شدید؛ پخ ندید
2- حقوق ثابت ، یا پایه حقوق شما ، بصورت مکفی هست ، در موردش بعد توافق به شما اعلام خواهد شد.
3- از کارگاهان محترم، سربازان بینام ، مارپل خانوم ها، شرلوک آقاها، فضولها، بچه پر روها، خجالتی ها و... خواهش میکنم اینجا وقتشونو تلف نکنن و یه سری به f21 بزنن

با تشکر از شما
داش علی

Reza_Khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کدنویسان و برنامه نویسان عزیز سلام
یکی از دوستانم شرکتی در زمینه خدمات وب دارن و درحال تکمیل تیمشون هستند از من کمک خواستن . به همین دلیل این تاپیک رو زدم :

فردی با سابقه در زمینه های طراحی سایت و سیستم های تحت وب برای همکاری در قالب یک شرکت طراحی و خدمات وب
آشنا به بر نامه های php.html. ajax.cms ,....

الزامات و اولویتها

• برای طراحان قالب تسلط به html و css ضروری و لازم + سیستمهای مدیریت محتوا اولویت
  • برای برنامه نویسان آشنایی با php و پایگاه داده ضروری و لازم + آشنایی با کدنویسی اولویت
  • مواردی همچون asp و ajax و java و ....امتیاز و اولویت

حقوق ثابت و درصد و مزایا برای هر پروژه بصورت توافقی
محل کار جنت اباد .شرایط کار بصورت توافقی

موارد مورد نیاز
1- ابتدا نمونه کارها و رزومه خود را ارسال نمایید به من در همین فروم . یا میتونید تماس بگیرید با خود آقای حسینی : 09384791059
2- در صورت توافق ، در محل دفتر مصاحبه، با توجه به سوابق شما،صورت خواهد گرفت
3- قرارداد رسمی و مستند با شما به امضا میرسه

تذکر :
1- لطفا اگر تجربه ندارید ، یا مسلط نیستید، یا اول کارید ، یا 3-4 تا کار رو ادیت کردید فکر کردید طراح شدید؛ پخ ندید
2- حقوق ثابت ، یا پایه حقوق شما ، بصورت مکفی هست ، در موردش بعد توافق به شما اعلام خواهد شد.
3- از کارگاهان محترم، سربازان بینام ، مارپل خانوم ها، شرلوک آقاها، فضولها، بچه پر روها، خجالتی ها و... خواهش میکنم اینجا وقتشونو تلف نکنن و یه سری به f21 بزنن

با تشکر از شما
داش علی

با سلام
بنده آماده همکاری با دوستتون هستم بیش از 6 سال سابقه کاری در شرکت انفورماتیک (پیام دانش) اصفهان را دارم در زمینه مدیریت بخش طراحی وب فوق تسلط به زبان های html , css , java , php و تسلط بلانظیر در امور مدیریت محتوای وب و دیتابیس و پایگاه داده لطفا بین ساعتی که مشخص میکنم با بنده تماس بگیرید / ممنون / 09131256200 / 09131827760 / 09376218228 / ساعات تماس 17 الی 20 / ایمیل : [email protected] / وبسایت : پـایـگـاه مـجـازی عـکـس

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
با سلام
بنده آماده همکاری با دوستتون هستم بیش از 6 سال سابقه کاری در شرکت انفورماتیک (پیام دانش) اصفهان را دارم در زمینه مدیریت بخش طراحی وب فوق تسلط به زبان های html , css , java , php و تسلط بلانظیر در امور مدیریت محتوای وب و دیتابیس و پایگاه داده لطفا بین ساعتی که مشخص میکنم با بنده تماس بگیرید / ممنون / 09131256200 / 09131827760 / 09376218228 / ساعات تماس 17 الی 20 / ایمیل : [email protected] / وبسایت : پـایـگـاه مـجـازی عـکـس
سلام. محل دفتر در تهران هست . اگر میتونید در تهران اعلام کنید+ رزومه در زمینه های کاریتون لازم هست (ارسال بصورت پیام خصوصی در اینجا برای بنده یا هماهنگی با جناب حسینی و ارسال برای ایشون)

Up...........

Up....

Last edited:

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
بصورت پروژه ای هم می شه کار کرد یا حتما باید حضوری باشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا