برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
500.000 دلار به دولت آمريكا به مدت 2-3 سال بده و ديگه گرين كارت بهت ميدن

بهش ميگن اخذ گرين كارت از طريق سرمايه گذاري

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
من ادمی رو مشناسم تو دبی که با 60 ملیون می تونه ادم را امریکایی کنه در یک دوره زمانی تقریبا یکساله

روش اینجوریه که اون فرد در امریکا شرکت داره و شما میرید مکزیک و به طور غیر قانونی وارد امریکا میشید و بعدش شرکت اون طرف شما را استخدام می کنه و یک سری کارهای دیگه انجام میشه و نهایتا شهروندی امریکا به دست میاد.

زحمت کشیدی قربان !
بخوام این بلا رو سر خودم بیارم، سنگین تره بمونم تا اینکه چنین مشقاتی رو بکشم و اینقدر هم ریسک کنم !
نهایت این وضعیت، میشه مثه افغانی هایی که با ترس و لرز تو ایران خودمون مشغول بیل زدن و حفاری هستند !

ريسكش بايد خيلي كم باشه

ولي ارزشش رو داره از اين خراب شده بياي بيرون

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
تایپیک جالبی بود،بیشتر پست هاش رو خوندم و البته باز هم به این نکته پی بردم که قبلا اینجا چه صفایی داشته،چه کسایی پست میدادن و در مورد چه چیز هایی با کمال احترام باهم صحبت میکردن..اما حالا چی...

حالا چی؟ حالا چجوری شده مگه؟

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
500.000 دلار به دولت آمريكا به مدت 2-3 سال بده و ديگه گرين كارت بهت ميدن

بهش ميگن اخذ گرين كارت از طريق سرمايه گذاري

پروفسور جون ! کسی که 500هزار تا دلار داشته باشه؛ احمقه از خونه ش تکون هم بخوره !!!

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
پروفسور جون ! کسی که 500هزار تا دلار داشته باشه؛ احمقه از خونه ش تکون هم بخوره !!!

یعنی چی؟ یعنی کسی که 500 هزار دلار داره باید ایران رو به بقیه کشورها ترجیح بده و اینجا بمونه؟!!
اگر آره من مخالفم، چون تو ایران امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری نیست.

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6

مثله اينكه خيلي راحت طلبي ها

تازه 500.000 تا تازگي اومده پايين
قبلا 1 ميليون دلار بود
اين 500.000 تا هم به صورت موقته

در ضمن ما داريم در مورد اقامت در آمريكا صحبت مي كنيم نه اقامت در افغانستان و ...
آمريكا، جايي كه 90درصد علم دنيا در اين كشور توليد ميشه

من تعجبم كه شما چطور ميگيد ارزش نداره!!!!!
هر چي باشه از ايران خراب شده بهتره

Last edited:

g3naa

Registered User
لایک‌ها
31
منم تو ایران اقلیت هستم...البته نه بهایی
به من نمیدن؟:D

من تبلیغاتشو تو مجله ها زیاد دیدم
ولی اکثرآ کلاه بردارن و نمیشه بهشون اعتماد کرد

Bell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چون بهایی بودن، ظاهرا یه شرکت امریکایی یا اسراییلی از این اقلیت حمایت میکنه . این افراد باید یکسال در کشور ترکیه اقامت داشته باشن، روزانه هم یه سری اعلامیه و چنین چیزایی رو امضا میکنن و بعد از حدود یکسال کارشون جور میشه و منتقل میشن به کشور ترکیه .
اینها چیزایی بود که من شنیدم، نمیدونم واقعا اینطور باشه یا خیر .

یکی رو میشناسم . دو ساله اومده از ایران . بهایی هم هست . توی خاطرات دختر بازیش هم که تعریف میکرد مشخص شد که قبلش مدت یک سال هم ترکیه بوده .
ولی شاید خوشش نیاد بخوام جزییات اینکه چطوری اومده رو بپرسم ازش . ولی با اینهایی که گفتی مطابقت داره

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
مثله اينكه خيلي راحت طلبي ها

تازه 500.000 تا تازگي اومده پايين
قبلا 1 ميليون دلار بود
اين 500.000 تا هم به صورت موقته

در ضمن ما داريم در مورد اقامت در آمريكا صحبت مي كنيم نه اقامت در افغانستان و ...
آمريكا، جايي كه 90درصد علم دنيا در اين كشور توليد ميشه

من تعجبم كه شما چطور ميگيد ارزش نداره!!!!!
هر چي باشه از ايران خراب شده بهتره

اشتباه میکنیا !!! آمار موثق 99% هست !!!

بیخیال بابا ! درسته مملکت درجه یکی نداریم ولی اونقدرا هم بیریخت نیست دیگه ! همونجا هم که باشی؛ سرت به کار خودت نباشه پدرت رو در میارن؛ خوبی اینجا اینه که هر مدل ادمی باشی نون خودت و زن و بچت رو میتونی در بیاری... چند ساعتی هم وقت اضافه داری به تفریحت برسی... اون طرف که باشی از کله سحر تا بوق سگ باید بدویی....

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
اشتباه میکنیا !!! آمار موثق 99% هست !!!

بیخیال بابا ! درسته مملکت درجه یکی نداریم ولی اونقدرا هم بیریخت نیست دیگه ! همونجا هم که باشی؛ سرت به کار خودت نباشه پدرت رو در میارن؛ خوبی اینجا اینه که هر مدل ادمی باشی نون خودت و زن و بچت رو میتونی در بیاری... چند ساعتی هم وقت اضافه داری به تفریحت برسی... اون طرف که باشی از کله سحر تا بوق سگ باید بدویی....

مردم ايران رو داري با مردم اروپا و آمريكا مقايسه مي كني!!!!

تو برو تو خيابون ببين كدومشون آدمي قانونمندي، راست گويي، بي ريايي، قابل اعتمادي و .... هستند

لابد تو جامعه نيستي يا شناخت درست حسابي نداري

اينجا ايرانه
قانون و زندگي يعني چي؟!!!!

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
من و شما چه کاری و کمکی برای این :

آدمي قانونمندي، راست گويي، بي ريايي، قابل اعتمادي و ...

کردیم که حالا انتظار هم داشته باشیم !؟

خدا رو شکر تمام رسانه های خودشون دائما از قتل ها و تجاوز ها و انواع فسادها و ... هر روز که نه و هر ساعت گزارش های تکاندهنده اعلام میکنند !!!

من از 24ساعت شبانه روز، حداقل 12ساعتش رو با مردم برخورد دارم، اما ظاهرا شما همیشه در خواب و رویای اروپا و امریکایید !!!

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
من و شما چه کاری و کمکی برای این :

کردیم که حالا انتظار هم داشته باشیم !؟

خدا رو شکر تمام رسانه های خودشون دائما از قتل ها و تجاوز ها و انواع فسادها و ... هر روز که نه و هر ساعت گزارش های تکاندهنده اعلام میکنند !!!

من از 24ساعت شبانه روز، حداقل 12ساعتش رو با مردم برخورد دارم، اما ظاهرا شما همیشه در خواب و رویای اروپا و امریکایید !!!

برو تو دادگاه هاي ايران ببين

كل قتل تجاوز 1 ماه اون كشور ها به اندازه 1 روزه اين اتفاقات در ايران نميشه

مطمئن باش اگه ايران تو هر سوراخي و تو هر مغازه اي و تو هر كوچه و خيابوني و حتي سوار بر هليكوپتر دوربين بود
مطمئن باشيد كه روي مكزيك و آفريقا هم سفيد مي كرد چه برسه به آمريكا با اون جمعيت زياد

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
از بحث بیهوده کاملا متنفر هستم، اما تا جایی که من میدونم و دوستان فرنگ رفته میگن، سوراخ سمبه های فرنگ خیلی بیشتره تا ایران...

بیخیال حق با شماست...

rezbba

Registered User
لایک‌ها
4
تایلند ( thailand ) چه جور کشوری می ارزه یک سفر برم تایلند؟

خوب در مورد سفر تایلند گفتن در حالی که در ایران تایلند معروفیتی دارد سخته ولی کشور پادشاهی تایلند به دلیل دارا بودن جاذبه های اعجاب انگیز طبیعی همچون دریا ، کوهستان ، جنگل و نیز توسعه یافتگی ، وجود امنیت ، فرهنگ بسیار غنی و کهن و همچنین پایین بودن مخارج زندگی و تنوع غذاهای لذیذ و سالم یکی از مهمترین کشورهای توریستی جهان به شمار می آید و اول توصیه من در تایلند اینکه با توجه به خطر بیماری های گوناگون حواستون جمع باشه و حساب از دستتون در نره و هشدارها و توصيه هاي لازم سفارت جمهوری اسلامی ایران به هموطناني که جهت مسافرت عازم تايلند هستند را نیز بخوانید و اطلاعات کامل تایلند را از لینک های زیر ببینید

برای دیدن هزینه های سفر به تایلند اینجا را کلیک کنید

اطلاعات کامل تایلند

آب و هوای تایلند

فرهنگ و آداب ورسوم تایلند
پاتایا ( Pattaya ) چطوره جای است ؟

پاتایا که بعضی ها نیز پتایا آنرا تلفظ می کنند در کشور تایلند در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد. شهر پاتایا در فاصله ۱۶۵ کیلومتری و در جنوب شرقی شهر بانکوک قرار دارد. شهر پتایا با بازدید بیش از ۵٫۵ میلیون توریست خارجی در سال که بیشتر آنان را مردان تشکیل می‌دهند، یکی از مهم‌ترین مناطق توریستی کشور تایلند به حساب می‌آید. شهر پتایا به دلیل وجود باره‌ها و انواع محلات تفریحات شبانه (دیسکو)دارای مشهوریتی جهانی است.آب و هوای پاتایا : پاتایا بدلیل نزدیکی به خط استوا دارای آب و هوای گرم استوائیست و دارای سه نوع آب و هواست.
در ماههای آبان تا بهمن هوا گرم و خشک
در ماههای اسفند تا اردیبهشت هوا گرم و مرطوب
در ماههای خرداد تا مهر هوا گرم و بارانی است. ا

اطلاعات تکمیلی در خصوص پاتایا ، آب و هوای پاتایا و اماکن دیدنی و تفریحی پاتایا و ... راببینید
سوال : با تور تایلند برم یا خودم مستقیم بروم ،تور تایلند مناسب وخوب کدام است ؟

ببینید دوتا دیدگاه در خصوص سفر داریم یکدسته افرادی هستند که دوست دارند یک سفر مشخص و شسته رفته برند وهمه چیز از قبل براشون برنامه ریزی شده باشه که من به این دست افراد توصیه می کنم که با تور تایلند برند و تورهای تایلند نیز از 550 هزار تومان شروع میشه به بالا که بسته به نوع هتل تایلند و هواپیمای تایلند قیمت هاشون فرق میکنه که ما باتوجه به شناختی که از شرکت های فعال در زمینه تور تایلند داریم تورهای مناسب که هم قیمت مناسبی داشته باشند و هم خدمات خوبی را ارائه می کنند به شما معرفی می کنیم که از اینجا می توانید لیست قیمت ها را ببینید و به صورت آنلاین بدون نیاز به مراجعه به دفتر رزرو آنلاین بنمایید

دسته دوم افرادی هستند که از ماجرهای که در سفر براشون پیش می آید خوششون می آید و به آن به عنوان یک تجربه جدید و شاید یک تصادف منجر به دوستی های بعدی نگاه می کنند که اگر از این دسته افراد هستید و به قول معرف کمی رگ ماجراجویی داریدو می خواهید پول کمتری خرج کنید وسفر باحال تری بروید به شما توصیه می کنم که خودتون به تایلند و پاتایا بروید البته ماهم شما را از ایران تا بروید تایلند وبرگردید ساپورت می کنیم چه جور ؟ اولا برای رزرو بلیط هواپیمای تایلند و گرفتن ویزای تایلند ما خدمات آن لاین داریم که از منزلتان می توانید به صورت آنلاین برای سفرتان بلیط هواپیمای تایلند و ویزای تایلند را رزرو کنید از این آدرس . دوم توی تایلند ،علاوه براین سایت تایلند 12 که مرجع کاملی از اطلاعات تایلند می باشد یک پک داریم که اطاعات تایلند و هرچی از اون را بخواهید داخلش گذاشتیم که با مطالعه پک اطلاعاتیمان تمام جیک وپیک تایلند می آید دستتون

پاتایا جاذبه های تفریحی و گردشگری

جاذبه تفریحی و گردشگری بانکوک

جاذبه های تفریحی و گردشگری پوکت
سوال : هزینه های سفر به تایلند چند در می آید چگونه با این پولی که دارم بیشتر در تایلند بمانم؟

هزینه های سفر به تایلند از این قراره که بلیط هواپیما +ویزا از 490 هزار تومان ماهان(نترسی توپولف خدمونه) شروع می شود به بالا تا 800 هزار تومان 25 هزار تومان هم عوارض خروج فرودگاه ایران دارید

هزینه هرشب اقامت در هتل تایلند از شبی 600 بات (17 هزار تومان ) شروع می شود به بالا البته 17 هزارتومانی تومایه مهمانخانه می باشد و لیست کامل هتل های تایلند شامل هتل بانکوک هتل های پاتایا و هتلهای پوکت را از اینجا ببینید

هزینه غذا در رستوران های تایلند هم از دو دلار شروع میشه به بالا ،تنوع غذایی و بخصوص میوه ای زیادی دارند منکه جرات نکردم بغیر از ساندویچ همبر گر و لبنیات چیزی دیگری بخورم بخصوص وقتی دیدم تایلندی ها با چه ولعی این سوسک را که تو اصفهان بهشون میگن خاشه میخورند البته یک راه صرفه جویی هم اینکه که از ایران کنسرو چندتایی با خودتون ببری

برای دیدن هزینه های سفر به تایلند اینجا را کلیک کنید

برای دیدن بات واحد پول تایلند اینجا را کلیک کنید

برای دیدن دانشگاههای تایلند و نحوه پذیرش آنها اینجا را کلیک کنید

برای دیدن قیمت هتل و کرایه اتاق درتایلند اینجا را کلیک کنید

برای دیدن جاذبه تفریحی و گردشگری بانکوک اینجا را کلیک کنید

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

میخواستم بدونم کدوم سایت در مورد شرایط مهاجرت خوبه و اطلاعات خوبی داره؟

مهاجرت با تخصص( مدرک بین المللی فنی و حرفه ای) و داشتن سابقه(4 سال) کار برای کانادا یا استرالیا و یا اروپا چجوریه؟؟؟
چقد طول میکشه؟
هزینش چقدره؟
اقامت دایمش چجوریه؟
و.......چیزایی که خودتون بهتر میدونید

با سپاس

پ.ن: از مدیران مخترم خواهش میکنم به بخش کار و زندگی تاپیکو منتقل نکنن

Last edited:

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
من خودم چند ساله که مطالب این ساین میخونم به نظرم به دردت بخوره
http://www.applyabroad.org/

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6

برق خودرو درجه 2 دارم میگیرم 4 تا 5 سال هم میتونم سابقه جمع کنم...

من خودم چند ساله که مطالب این ساین میخونم به نظرم به دردت بخوره
http://www.applyabroad.org/
Today 12:21 PM

حوصله خوندن فروم رو ندارم و اطلاعاتم هم صفره واسه همین هر چی از فرومه میخونم هیچی نمیفهمم:(... یکی خلاصشو بگه که باید چکار کنم؟؟؟ بیشتر کانادا رو دوست دارم

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
کاش تو همون فروم عضو میشدی و سوالت اونجا مطرح میکردی ، اونجا واسه جواب دادن به سوالهای آدمهای مثل تو وا شده .

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
به نظر من اگر حوصله خواندن فروم ندارید با یک وکیل مهاجرتی تماس بگیرید. هزینه ای برای راهنمایی اولیه نمیگیرند.

بالا