برگزیده های پرشین تولز

نیاز به مدیر پست سایت خبری

aomidee

Registered User
لایک‌ها
0
برای یک سایت انتشار خبر نیاز به مدیر پست سایت خبری داریم. سایت مستقل نیست بلکه زیر مجموعه ای از سایت های یک شرکت معتبر است.

در این سایت خبر تولید نمی شود، بلکه بازنشر انجام می شود.

لذا به یک نفر اهل خبر و آشنا با تکنیکهای خبر مانند تیتر زدن و انتخاب عکس و امثال اینها، و نیز آشنا با حوضه های گوناگون دسته بندی های اخبار نیاز داریم تا اخبار را از منابع مشخص، با سرعت بالا و با تناسب خوبی گلچین کند و در سایت ما عینا کپی کند، همین.

درمورد هزینه ما بودجه خوبی درنظر گرفته ایم و باید صحبت کنیم و به توافق برسیم.

aomidee

Registered User
لایک‌ها
0
عزیزان ما پست نویس نمی خواهیم، مدیر کنترل ارسال اخبار روی سایت می خواهیم. منابع را خودمان مشخص می کنیم. شما باید بتوانید هر روز در تمام ساعات روز اخبار را از سایتهای منبع رصد کنید و گلچین کنید و روی سایت قرار دهید.
یک پست نمی تواند نمونه ی مناسبی برای این کار باشد. به عنوان نمونه کار مثلا باید یک روز همین کارها را انجام دهید.
متشکر از تماس دوستان

omdemarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
لطفا شرایط و قیمت پیشنهادی رو اعلام کنید

ااگر خوب باشه میتونم به صورت تست براتون ببزارم اگر راضی بودید همکاری کنیم

Nevisandeh_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من تقربیا همه نوع سایت رو بصورت دسته بندی شده واسه خودم داریم که سایت های خبری هم از این جمله ی این دسته بندی ها هستن ...
اگه تمایل داشته باشین میتونم واستون نویسندگی کنم و هر روز مطالب گلچین از چندین سایت معتبر رو توی سایت شما قرار بدم ...
سه پست جهت نمونه واستون ارسال میشه در صورت تمایل همکاری رو ادامه میدیم ...
قیمت + شرایطر و واسه من هم پخ کنید ...
با تشکر

aomidee

Registered User
لایک‌ها
0
با تشکر از عزیزانی که پاسخ می دهند، ما فعلا یک خبرنگار جذب کردیم و به زودی برای دعوت به همکاری مدیر پست همینجا اعلام مجدد می کنیم.

بالا