برگزیده های پرشین تولز

نیاز به کمک در مورد اژاکس با پی اچ پی

mramin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
اقا یکی از دوستان من با اژاکس یه مشکلی پیدا کرده که من اینجا سوالش رو مطرح میکنم...لطفا اگه کسی میدونه بگه مشکل چیه تا بهش بگم:
=============================================================
اول برو به قسمت ثبت لينك توي لينكستان (http://www.mlm.mrdollar.biz/index.php?id=linkestan&l_to=addlink) ... توي انتخاب گروه ، اي جكس شروع به كار مي كنه و مي ره سراغ سرور و زيرگروهها رو برات ليست مي كنه... توي قسمت نام كاربري و آدرس سايت هم از اي جكس كمك گرفتم كه همون لحظه نام كاربري رو چك كنه و اگر وجود نداشته باشه ، جلوش پيغام بده كه (نام كاربري وارد شده معتبر نمي باشد!) براي آدرس سايت هم در صورت تكراري بودن ، همون موقع پيغام مي ده... تا اينجاش رو حال كردي؟. اشكال من اينجاست كه با پي اچ پي و اي جكس مي تونم چك كنم كه مثلا نام كاربري تكراري هست يا نه اما نمي تونم فيلدهاي فرم رو تغيير بدم! مثلا اگر نام كاربري وجود نداشت ، فيلد نام كاربري فرم خالي بشه (نام كاربري كه وارد شده و توي ديتابيس نيست از توي فيلد -متغير- مربوط به فرم پاك بشه) يا با يك كاراكتري مثل no يا not exist پر بشه يا اصلا يه متغير مخفي توي فرم در نظر بگيرم كه وقتي از طريق پي اچ پي و اي جكس نام كاربري چك شد ، مقدار اون متغير عوض بشه يا نمي دونم تغيير يه flag يا هر چيزي توي فرم كه موقع submit فرم بتونم چكش كنم و اگر نام كاربري وجود نداشت ، روي نام كاربري فوكوس كنه و به صفحه بعد نره...مي دونم با GetElementById(Id هم مي شه مقدار رو تغيير داد ، امتحان هم كرده بودم اما مشكل اينه كه وقتي صفحه لود مي شه ، فرم و كد جاواي مربوط به چك كردن مقادير فرم ، همون اول مقدار دهي و لود مي شه... وقتي با اي جكس مثلا نام كاربري رو چك مي كنم و به فرم اوليه برمي گردم ، قبل از برگشت به فرم بايد اين مقدار رو تغيير بدم اما اين دستور مثل اينه كه اصلا اجرا نمي شه! دستورهاي پي اچ پي اجرا مي شه اما اين دستور كه بايد مقدار فيلد مثلا يوزرنيم رو تغيير بده ، عمل نمي كنه! دستور رو بين تگ جاوا اسكريپت هم نوشتم اما جواب نمي داد
=============================================================
لطفا اگه کسی میتونه مشکل این دوستمون رو حل کنه بگه.

بالا