برگزیده های پرشین تولز

نیاز فوری به گذاشتن تاخیری 24 ساعته در rss یا غیر فعال کردن rss

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
پس از ساعت ها وقت گذاشت و ذحمت و نوشتن مطالب اختصاصی, سایت های متقلب و هرزه نگار ایرانی تمامی مطالب من رو کپی کردن و نه تنها بالاتر از من نشان داده میشوند بلکه به عنوان مطلب اختصاصی آن ها شناخته شده و هیچ نتیجه از من در گوگل یافت نمیشود! و این متقلب ها حتی به من هیچ لینک فالو و نوفالویی ندادند و من بصورت اتفاقی این موضوع رو فهمیدم حالا میخام کلا rss رو غیر فعال کنم چی کار کنم؟؟ برای رزبلاگ
خرج دوا درمونشون بشه. گوگل چرا این سایت ها رو تحریم نمیکنه؟ تمام ذحماتم به باد رفته
مطالب من به عنوان مطالب اختصاصی این سایت های متقلب ثبت شده نه مطالب کپی! نه تنها در نتایج اول گوگل هستند بلکه هیچ نتیچه و اثری از من برای مطالب خودم نیست!!
میخام rss کلا در فروم غیر فعال بشه چی کار کنم؟
تونستم rss رو برای صفحه اصلی خراب و غیرفعال کنم ولی rss فروم هنوز باقیست که از اونجا مطالب اختصاصی رو به نام خودشون سرقت میکنن
چه جوری باید rss فروم رو غیر فعال کنم؟ از داخل کد های قالب میشه؟ چه جوری؟

Last edited:

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
این عمل تمام وب فارسی رو گرفته و ظاهرا چاره ای براش نیست واقعا باعث تاسفه
دوست گرامی حتی اگه rss رو کاملا غیر فعال کنی بازهم از دست این سایت ها رها نمیشی گذشت اون زمان که مطالب رو از rss می گرفتن الان افزونه ها برای سیستم های مختلف هست که بدون rss اینکارو میکنه اسکریپت اختصاصی این کار هم هست وحتی اپلکیشن ویندوز هم هست که مطالب رو جمع اوری می کنه و خودکار در وبلاگها منتشر می کنه بماند که بعضی ها هم به صورت دستی در حال کپی هستن چندتا پیشنهاد دارم امیدوارم کمکتون کنه
1: به جای وبلاگ سایت داشته باشید (برای بعضی سیستم ها افزونه های هست که تا حدی از اینکار جلوگیری میکنه )
2: تا زمانی که وبلاگتون رتبه ای خوبی نداره مطالب اختصاصی نزارید وقتی زمان ایندکس مطالب کم شد مطالب اختصاصی رو بزارید تا گوگل زود مطلب رو به اسم شما ثبت کنه و اگه کسی مطالب رو بدون ذکر منبع کپی کرد به گوگل خبر بدید
3:در تاپیک سایت های اسپم که در همن پرشین تولز هست شرکت کنید دوستان در اونجا سایت های اسپم رو دسته جمعی گذارش میکنن تا گوگل اون سایت ها رو از نتایج حذف کنه
موفق باشید

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
این عمل تمام وب فارسی رو گرفته و ظاهرا چاره ای براش نیست واقعا باعث تاسفه
دوست گرامی حتی اگه rss رو کاملا غیر فعال کنی بازهم از دست این سایت ها رها نمیشی گذشت اون زمان که مطالب رو از rss می گرفتن الان افزونه ها برای سیستم های مختلف هست که بدون rss اینکارو میکنه اسکریپت اختصاصی این کار هم هست وحتی اپلکیشن ویندوز هم هست که مطالب رو جمع اوری می کنه و خودکار در وبلاگها منتشر می کنه بماند که بعضی ها هم به صورت دستی در حال کپی هستن چندتا پیشنهاد دارم امیدوارم کمکتون کنه
1: به جای وبلاگ سایت داشته باشید (برای بعضی سیستم ها افزونه های هست که تا حدی از اینکار جلوگیری میکنه )
2: تا زمانی که وبلاگتون رتبه ای خوبی نداره مطالب اختصاصی نزارید وقتی زمان ایندکس مطالب کم شد مطالب اختصاصی رو بزارید تا گوگل زود مطلب رو به اسم شما ثبت کنه و اگه کسی مطالب رو بدون ذکر منبع کپی کرد به گوگل خبر بدید
3:در تاپیک سایت های اسپم که در همن پرشین تولز هست شرکت کنید دوستان در اونجا سایت های اسپم رو دسته جمعی گذارش میکنن تا گوگل اون سایت ها رو از نتایج حذف کنه
موفق باشید
مدت زمان ایندکس رو از کجا بفهمم؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

beroozniaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
90 درصدشون از rss استفاده میکنن کارت بی فایدس باید ای پی اونارو مسدود کنی

بالا