برگزیده های پرشین تولز

هارد 80 ساتا یکدفعه از کار میفته؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
ترو به جون هر کی که .... چی بگم دارم غات میزنم دیگه:wacko:
هاردGB 80ساتا مکستور دارم با یک هارد 120GB معمولی دور بالا و مادربورد ASUS P4-P800-DELUCE و رم ژل 512MB دارم.اینارو گفتم که شاید بدردخوردش.
حالا جریان از این قراره که هارد 80 پرایمری هستش و درایو C هم تو این هارده.دارم کار میکنم یکدفعه هارد یک استارت از دوباره میزنه انگار که همین العان روشن شده و 1 یا 2 ثانیه صدای خرخر ازش میاد بعد چراغ هارد که روی کیس هستش همینطور روشن میمونه و سیستم قفل میکنه و هیچ کاری دیگه اجام نمیده.دیگه کاری کرد جزء ریست کردن کامپیوتر.به نظرتون مشکل از کجاست؟
راهنمایی کنید من فقط امیدم به شماستاااااااااااااااااااا:( مرسی

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اول کابل ساتا رو عوض کن و کابل برق رو

ممکنه از پاورت هم باشه- ممکنه از برد هارد هم باشه اول این سه مورد رو تست کن اگه حل نشد هارد رو ببر گارانتی

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
دوستان از همتون متشکرم که راهنمایی کردید.
کنار هارد 80 ساتا یک هارد 120 معمولی همون کابل IDEها رو هم دارم که فکر کنم این دو کنار هم مشکل دارن.
اگر جای این IDEرو عوض کنم دیگه شناخته نمیشه.فعلا که کابل 120 رو درآوردم هنوز مثل قبل گیری توی کارکرد 80 ندیدم و دیگه هم قفل نکرد.
حالا میگید که کابل برق مشکل داره! من از اون کابل برق که به 120 وصل بود برای یک فن تو سیستم برق گرفتم به نظرتون اشکال از این نیستش و اینکه کابل ساتا عالی و خوب العان میدونید تو بازار چنده؟:blush:

بالا