برگزیده های پرشین تولز

هاست خوب و مطمئن

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
تا اونجایی که من میذونم آقای مصطفی قدمیاری (gigfa.com)، فقط خریدها رو به دلار برای شما انجام میدن.
من تجربه‌ی خرید از طریق ایشون رو داشتم، شخص مطمئنی هستند در موردی حتی مشکلی برای من پیش اومد و پول من رو بی هیچ سوال و منتی برگشت دادند.
بایت هاست هم واقعا هاست هایی با آپتایم بالا و مطمئنی دارند.
هاستهای اشتراکی شون برای سایتهای با بازدید حول حوش 3000 به پایین روزانه، گزینه‌ی مناسبی هستند.
ممنون ! پس یعنی نمایندگی در کار نیست !
چرا 3000 تا اینا زدن پهنای باند 250 گیگ ؟؟
البته اینجور که من فهمیدم زیر مجموعه xlhost هستن
فقط اینو نمی فهمم که چرا فضای پریمیوم نامحدود هست
اما بیزینس با اینکه گرون تر هست محدود 100 گیگ و 200 گیگ
؟؟؟
بعد اینم انگار همونه ؟
https://securesignup.net

Last edited:

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
با سلام
دوست گرامی مهر هاست تعداد زیادی وب سایت را داره پشتیبانی می کند و من از خیلی مشتریان آنها کیفیت کارشونا پرسیدم و همه راضی بودند .
این که شما می آیید و یک شرکت بزرگی مانند مهر هاست را اینطوری خطاب می کنید خیلی کار ناپسندی هست.
در ضمن اگر انتقادی دارید تایپیک جدید باز کنید و مدارک را نشان دهید تا شخصا خود مهر هاست پاسخ گوی شما باشد.
این کار شما خراب کردن یکی از همکارای خوب ماست اونم به طور نا به جا و کاملا یک طرفانه

من فقط با یک کلمه جواب شمارو میدم :rolleyes: این نون قرض دادناتون منو کشته خدایی :rolleyes: حداقل هماهنگ کنید تو یه تاپیک اینقدر تابلو نشه ...
به نظر من هم از سرویس هندگان ایرانی استفاده کنید پارمیس هاست همکار محترم هم به صورت حرفه ای فعالیت می کنند و مورد تایید.:)

حله ؟ دیگه بحث نکنم دیگه ؟ موضوع رو باز تر هم نکنم از اینی که هست ها ؟ :rolleyes:

شما هم بهتره تشیف ببری از دوست و همکار عزیزت بپرسی که چه کاری کرده و چه حرفایی زده ... اگه نخواستی خودم برات اسکرین شات میزارم :cool:

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
در مورد گیگفا هم به نظر من هاستشون کیفیت نداره و اصلا جالب نیست
اگر شما می خواهید از هاستینگ خارجی خرید نمایید دوست گرامی ما MihanV در این فروم از وب مستر های سایت های بزرگ هستند و از سایتهای خارجی هم تجریه خرید دارند ازشون همکاری و کمک بگیرید.

در ضمن ما خودمون سرور شماره 4 لیز وب را راه اندازی کردیم و تا به حال تعداد سایتهای پر بازدیدی که بیشترشون از هاست دی ال سمت ما آمدند همه راضی هستند البته ما توی 1 هفته هست که در این محتوا داریم کار می کنیم و حتی پلن هامونا داخل سایت نگذاشتیم ولی با این حال 3 تا سرور را کامل بستیم و الان روی سرور 4 هستیم.
خدایش هاست دی چقدر مشتری داشته که حالا این تعدادشون امدند سمت ما!!!!

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
من فقط با یک کلمه جواب شمارو میدم :rolleyes: این نون قرض دادناتون منو کشته خدایی :rolleyes: حداقل هماهنگ کنید تو یه تاپیک اینقدر تابلو نشه ...

حله ؟ دیگه بحث نکنم دیگه ؟ موضوع رو باز تر هم نکنم از اینی که هست ها ؟ :rolleyes:

شما هم بهتره تشیف ببری از دوست و همکار عزیزت بپرسی که چه کاری کرده و چه حرفایی زده ... اگه نخواستی خودم برات اسکرین شات میزارم :cool:

به خدا نون قرض دادن نیست و من حتی اسم و فامیل مدیر مهر هاست را نمی دونم و ما رقیب هستیم ولی توی همین فروم و سایر فروم ها یک سرچ بدید می بینید که از مهر هاست زیاد تعریف شده و مشتریان راضی هستند.
اگر 1 دونه از صحبت های من اشتباه بود حق با شما دوست گرامیست.

توی کار هاست تا یک شرکتی را 1 پست تخریبانه علیهش می دهند چون دست زیاد هست همه میان و می خوان همکار را خراب کنند ولی این اشتباه هست.
الآن وظیفه همه دوستان این هست که به این دوستمون یک هاست خوب و مطمئن ارائه بدهیم حالا مهم نیست از کجا بخره روزی هر شرکتی میرسه
شما اگر از مهر هاست انتقاد دارید از کیفیت کارشون انتقاد کنید اونم سازنده نه این که به مدیر این شرکت توهین کنید و این اصطلاحات را به کار ببرید آیا این طور صحبت کردن درست هست اونم توی بخش عمومی فروم؟

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
به خدا نون قرض دادن نیست و من حتی اسم و فامیل مدیر مهر هاست را نمی دونم و ما رقیب هستیم ولی توی همین فروم و سایر فروم ها یک سرچ بدید می بینید که از مهر هاست زیاد تعریف شده و مشتریان راضی هستند.
اگر 1 دونه از صحبت های من اشتباه بود حق با شما دوست گرامیست.

توی کار هاست تا یک شرکتی را 1 پست تخریبانه علیهش می دهند چون دست زیاد هست همه میان و می خوان همکار را خراب کنند ولی این اشتباه هست.
الآن وظیفه همه دوستان این هست که به این دوستمون یک هاست خوب و مطمئن ارائه بدهیم حالا مهم نیست از کجا بخره روزی هر شرکتی میرسه
شما اگر از مهر هاست انتقاد دارید از کیفیت کارشون انتقاد کنید اونم سازنده نه این که به مدیر این شرکت توهین کنید و این اصطلاحات را به کار ببرید آیا این طور صحبت کردن درست هست اونم توی بخش عمومی فروم؟

اینارو بهتره به دوست عزیز و همکارت بگی :rolleyes: ما که چیزی نگفتیم ! فقط گفتیم مهرهاست Down میشه ایشون مارو کشید به باد ناسزا و بدو بیراه ... حالا هم خودشو چپونده تو 7 تا سوراخ

خدارو شکر که اسکرین شات ها موجوده انشاءالله به وقتش تسویه میکنم باهاش ...

goldcom

Registered User
لایک‌ها
28
البته من از مهر هاست سرویس نداشتم که بخوام اینجا نظر بدم ، اما من شنیدم که مهر هاست واسه شروع کار خوبه ، اما اگه بازدید سایتت از یه حدی بالاتر بره ، یه مقدار مشکل برات پیش میاد

من خودم از جاست هاست سروریس گرفتم
اول بگم که جاست هاست بعد تحریم آخری با ایران مشکل داره و به هیچ وجه ایران رو ساپورت نمیکنه
منم خودم آدرس خارج از کشور + پارپورت ضمیمه پنلم کردم
یک ساله ازشون سرویس دارم فقط یه بار برام مشکل ایجاد شد که فکر کنم به خاطر عدم تسلط من به انگلیسی بود و نتونستم درست به ساپورترشاون اون چیزی که میخوام رو حالی کنم
در مورد 1 و 2 تجربه ای ندارم ولی بعید میدونم در مورد یکی از 10 شرکت برتر دنیا در زمینه هاست صدق کنه
3 : 100 نفر آنلاین !!! میدونید یعنی چی ؟!!
یعنی یه سایت با بازدید روزانه حدود 40 - 50 هزار همچین سایتی باید بره روی vps
قوانین هاست اشتراکی مشخصه و نباید انتظار داست با سالی 40 دلار ...
4 : بازم قوانین هاست اشتراکی مشخصه
راستش شما میدونی هاست اشتراکی چیه و چه قوانینی داره. من برای مثال اگه بخوام یه مشتری رو به خاطر رعایت نکردن قوانین هاست اشتراکی ببندم کلی بدوبیرا بارم میکنه آخرشم 10 تا مشتری منو می پرونه که چرا بهش گفتم رو هاست اشتراکی فلان کار رو نکن! :blink:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
پلن های ای وب رو دیدم به نظرم خیلی خوب بود
برای 2 سال تا 10 سال تخفیف داره
10 ساله اش درمیاد حدود 200 دلار
البته من نظرم روی 5 ساله هست
نظرتون چیه ؟

Hosseini1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پلن های ای وب رو دیدم به نظرم خیلی خوب بود
برای 2 سال تا 10 سال تخفیف داره
10 ساله اش درمیاد حدود 200 دلار
البته من نظرم روی 5 ساله هست
نظرتون چیه ؟

شما 5 ماهه بگير خيرشو ببيني :D

آخه آدم واسه تخفيف پول 10 سال رو يه جا ميده ؟ :blink:

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
به نظرم از اینجا سرویس بگیر :
eukhost.com
یه نفر کارمند خانم هم دارند که ایرانی هستند و میتونید تو ساعات اداری باهاش بصورت انلاین گفتگو کنید . یه زمانی سایت مخابرات روی سرور های این شرکت بود و از نظر کیفیت و امنیت حرف اول رو تو اروپا میزنه

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
شما 5 ماهه بگير خيرشو ببيني :D

آخه آدم واسه تخفيف پول 10 سال رو يه جا ميده ؟ :blink:
اخه ای وب کیفیت تضمین شده هست
از طرفی مگه دیونه ام 5 ماه 5 ماه تمدید کنم
بعد حساب کردم 10 ساله اش درمیاد 200.4 دلار
که حدودا میشه سالی 22 دلار
5 ساله اش یه کم بیشتر
حالا کدوم بهتره ؟؟؟؟

Last edited:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نظرم از اینجا سرویس بگیر :
eukhost.com
یه نفر کارمند خانم هم دارند که ایرانی هستند و میتونید تو ساعات اداری باهاش بصورت انلاین گفتگو کنید . یه زمانی سایت مخابرات روی سرور های این شرکت بود و از نظر کیفیت و امنیت حرف اول رو تو اروپا میزنه
امکاناتش خوبه فقط پهنای باندشون نمی دونم چرا اینقدر کمه
برای 200 مگ 2 گیگ پهنای باند !
از لحاظ پشتیبانی جوملا چطوره ؟

Hosseini1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه ای وب کیفیت تضمین شده هست
از طرفی مگه دیونه ام 5 ماه 5 ماه تمدید کنم
بعد حساب کردم 10 ساله اش درمیاد 200.4 دلار
که حدودا میشه سالی 22 دلار
5 ساله اش یه کم بیشتر
حالا کدوم بهتره ؟؟؟؟

خب يكساله بگير :D

به هر حال بعدا پشيمون ميشي كه 200 دلار بي زيون رو خابوندي اونجا

كمتر سايتي پيدا مي كني كه 10 سال روي يك سرور باشه :f34r:

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
از پرشین تولز بگیر, من از سال 84 سایتم رو هاستشون هست, هیچ مشکلی نداشتم!

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
pardishosting.com
این هم هاستشون عالیه ... 1 ثانیه Down نداره ....

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
امکاناتش خوبه فقط پهنای باندشون نمی دونم چرا اینقدر کمه
برای 200 مگ 2 گیگ پهنای باند !
از لحاظ پشتیبانی جوملا چطوره ؟

بعد از اینکه سرویس گرفتی تازه متوجه تفاوت این شرکت با شرکت های دیگه میشی :) 2 گیگ هم به نظرم کافیه برای سایت معمولی والا خیلی بهتر از پهنای باند نا محدود هست که یه ذره بازدید کننده بالا میره سریع سرویس را ساس میکنند و میندازتون بیرون حداقل واقعیت رو نوشته تا 2 گیگ پهنای باند واقعی دارید

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
بعد از اینکه سرویس گرفتی تازه متوجه تفاوت این شرکت با شرکت های دیگه میشی :) 2 گیگ هم به نظرم کافیه برای سایت معمولی والا خیلی بهتر از پهنای باند نا محدود هست که یه ذره بازدید کننده بالا میره سریع سرویس را ساس میکنند و میندازتون بیرون حداقل واقعیت رو نوشته تا 2 گیگ پهنای باند واقعی دارید
اخه مشکل اینه که می خوام همه سایت ها رو بیارم روی یه هاست باشه
حالا پلن بعدیش رو بگیرم فکر کنم بهتر باشه
پرداختشون چطوریه ؟

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
ببینید سرور های ما روی آی وب و لیز وب هست آی وب کارش خوبه و مشکلات تحریم و.... را ندارید فقط پشتیبانی اونها ضعیف هست بهتره 1 ساله ازشون بخرید و اگر راضی بودید از سال بعد 5 ساله خرید نمایید.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
با سلام
ببینید سرور های ما روی آی وب و لیز وب هست آی وب کارش خوبه و مشکلات تحریم و.... را ندارید فقط پشتیبانی اونها ضعیف هست بهتره 1 ساله ازشون بخرید و اگر راضی بودید از سال بعد 5 ساله خرید نمایید.
ممنون ! سرویس های شما رو هم دیدم ! روی سه تا پلن اولتون فقط یک سایت میشه ایجاد کرد با شرایط من نمی خونه

بالا