برگزیده های پرشین تولز

هر كي هك آيدي ياد داره بنويسه

mehdi66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
عيدتون مبارك
در مورد هك كردن آيدي به روشهاي عالي و كاآمد و حرفه اي اي هر كسي كه مطلب يا نرم افزاري داره بنويسه.
ممنون ,

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
شما حتما بجنوردی یا مشهدی هستید درسته؟؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خوب من بهترين راهشو بلدم
دستور العمل
به كسي كه ميخواي پسور د ايديشو بدست بياري پي ام ميدي و ميگي
سلام جيگر
8.gif
ميشه پسورد ايديتو بدي به من
اونم اگه مهربون باشه ميگه باشه بيا
________-
نميدونم چرا هركي با اينترنت اشنا ميشه ميخواد ايدي هك كنه
خدا توبه
29.gif

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب خيلي ساده هست . . .
موقعي كه داره رمزش رو مينويسه چشات در آد نگاه كن بخون . . .

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
من میگم شما با این هوشت برو شاید سایت یاهو بهت احتیاج داشته باشه:D

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اه ؟ نه بابا . . . چقدر فكر كردي به اين نتيجه رسيدي ؟
همون بررره زندگي كن واست خوبه با اين آواتار تابلوت !

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
منم یهدونه میگم واسه همتون خوبه
یارو رو که می خواهید ای دیش رو هک کنید اونقدر میگیرید میزنیدش تا خودش اعتراف کنه

arash_8998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چقدر عجله داری؟ من با 5 سال سابقه اینترنتی فقط حدود 20 تا آیدی هک کردم...اونوقت شما تازه کار می خوای چیکار کنی؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از arash_8998 :
چقدر عجله داری؟ من با 5 سال سابقه اینترنتی فقط حدود 20 تا آیدی هک کردم...اونوقت شما تازه کار می خوای چیکار کنی؟
بابا خفن
:d

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
آدم لذت ميبره اين همه پست های مفيد رو ميبينه
:happy:

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از arash_8998 :
چه افتخاری هم ميکنه! ، خسته نباشی قديمی
:D

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
کی اینجا پسورد یاهو هک کرده کی؟
تقریبا از نظر تئوری الان غیر ممکنه ولی خدایی میخوام ببینم اصلا کسی وجود داره که بتونه پسورد میل یاهو رو هک کنه

mehdi66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeid_2001 :
کی اینجا پسورد یاهو هک کرده کی؟
تقریبا از نظر تئوری الان غیر ممکنه ولی خدایی میخوام ببینم اصلا کسی وجود داره که بتونه پسورد میل یاهو رو هک کنه

خوب من که خودم می دونم که این کار دیگه تقریباً غیر ممکن شده ولی خواستم این تا÷یک رو بزنم که شــاید کسانی پیدا بشن که بتونن پسوردا رو هک کنن

د

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
میدونی البته وقتی توش ریز بشی 100% هم نیستا ولی باید خیلی مطالعه کنی و وقت بزاری در اصل بیشتر از اونکه برنامه نویسی بخواد مطالعه و دونستن یسری تئوریجات میخواد و ریز شدن در اونها من خودم یکمی در این زمینه مطالعه کردم (یه چند روزی
39.gif
) تا اونجایی که فهمیدم تقریبا الان این کار غیر ممکنه شاید یکمی دیگه اطلاعات جمع کنم و بعد یکمی دیگه مطالعه کنم (یه چند ماهی) بتونم تازه یه راه تئوری پیدا کنم برای این کار بعد از پیدا کردن راه تئوری باید برنامه نویس توپسی باشی تا بتونی او چیزی که تو ذهنته و تئوریجات رو به یک مدل عملی تبدیل کنی و در اصل تئوریجات یه جوری الگوریتم رو تشکیل میدن فکر کنم اگه حدود یه 1-2 سالی روش تلاش کنم به یه نتیجهای برسم البته اگر تا اون موقع سیستم جدید ی برای encryption نیومده باشه و یاهو هم key اصلی رو تغییر نده (که البته فکر کنم هر چند ماه شایدم چند هفته تغییر میده)
65.gif
این مراحل تازه برای پیدا کردن فقط key بود نه اطلاعاتی (مثل پسورد و یوزر نیم)
بعد که تازه key اصلی رو بدست اوردی باید یه راهی پیدا کنی که اطلاعات یوزرها که بصورت کد encryption شدن رو یجوری پیدا کنی
31.gif
حالا احتمالا این موضوع هم یه چندین ماهی مطالعه و برنامه نویسی میخواد ولی با این حال دیدی غیر ممکن نیست

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
میدونی البته وقتی توش ریز بشی 100% هم نیستا ولی باید خیلی مطالعه کنی و وقت بزاری در اصل بیشتر از اونکه برنامه نویسی بخواد مطالعه و دونستن یسری تئوریجات میخواد و ریز شدن در اونها من خودم یکمی در این زمینه مطالعه کردم (یه چند روزی ) تا اونجایی که فهمیدم تقریبا الان این کار غیر ممکنه شاید یکمی دیگه اطلاعات جمع کنم و بعد یکمی دیگه مطالعه کنم (یه چند ماهی) بتونم تازه یه راه تئوری پیدا کنم برای این کار بعد از پیدا کردن راه تئوری باید برنامه نویس توپسی باشی تا بتونی او چیزی که تو ذهنته و تئوریجات رو به یک مدل عملی تبدیل کنی و در اصل تئوریجات یه جوری الگوریتم رو تشکیل میدن فکر کنم اگه حدود یه 1-2 سالی روش تلاش کنم به یه نتیجهای برسم البته اگر تا اون موقع سیستم جدید ی برای encryption نیومده باشه و یاهو هم key اصلی رو تغییر نده (که البته فکر کنم هر چند ماه شایدم چند هفته تغییر میده) این مراحل تازه برای پیدا کردن فقط key بود نه اطلاعاتی (مثل پسورد و یوزر نیم)
بعد که تازه key اصلی رو بدست اوردی باید یه راهی پیدا کنی که اطلاعات یوزرها که بصورت کد encryption شدن رو یجوری پیدا کنی حالا احتمالا این موضوع هم یه چندین ماهی مطالعه و برنامه نویسی میخواد ولی با این حال دیدی غیر ممکن نیست
بابا شما ها بدجور بيكارين!!!حالا اصلا بالفرض هم كه تونستين پسورد آي دي طرف رو در بيارين...بعدش چي؟!يارو ميره يه ي دي جديد مي گيره!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از M-r-r :
اه ؟ نه بابا . . . چقدر فكر كردي به اين نتيجه رسيدي ؟
همون بررره زندگي كن واست خوبه با اين آواتار تابلوت !
من منظورم شما نبودی !!!! به همونی که تاپیک و زده گفتم.

بالا