برگزیده های پرشین تولز

هزینه ساخت پراید 3 میلیون و 700 هزار تومان!

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
من چند روز پيش خونه يكي از اين مديران سايپا نصب دوربين ميكرديم
باهاش كه صحبت كرديم گفت كلا هزينه قطعات وساخت پرايد حدود 5700درمياد كلا!!!كه الان ميبينيد با 15-20%سود توي كشور هاي عربي 7-8فروش ميره
اينم عكس پرايد با كيفيت برتر:general403:
dfgdg.JPG

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
همين الان تو اخبار تهران نعمت بخش داشت ميگفت اين قيمتي كه شوراي رقابت گفته رو اصلا قبول نداريم بايد با 20% افزايش باشه تا ما كمتر ضرر كنيم:general208:
دوستان من تو فكر تر*ور نعمت بخشم الان.....

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
545456.jpg
leon2088 عزیز این خودرو ها همه قیمتشون بالای 20000 دلار هست ولی عجب ماشینهای سوار میشن خوش بحالشون
این شورلت کامرو آر اس قیمتش زده 25000 دلار

Last edited:

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
بدجوری عاشق این ماشینه شدم قیمتش فقط 25000 دلار هست یعنی اون موقع که دلار ارزون بود میشد 30 میلیون تومن در صورتی که اون موقع یه 206 تیپ 6 20 میلیون بود5464546.jpg 654645.jpg 524242.jpg شورلت اینجا خیلی طرفدار داره حتی اون عهد بوقی ها این بیاد اینجا دیگه هیچکس 200 تومن نمیده هیوندایی بگیره البته این عکس ها تو تهران گرفته شده لامصعب اصلا ظاهرش آدمو مست میکنه

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104
بدجوری عاشق این ماشینه شدم قیمتش فقط 25000 دلار هست یعنی اون موقع که دلار ارزون بود میشد 30 میلیون تومن در صورتی که اون موقع یه 206 تیپ 6 20 میلیون بودمشاهده پیوست 609902 مشاهده پیوست 609900 مشاهده پیوست 609901 شورلت اینجا خیلی طرفدار داره حتی اون عهد بوقی ها این بیاد اینجا دیگه هیچکس 200 تومن نمیده هیوندایی بگیره البته این عکس ها تو تهران گرفته شده لامصعب اصلا ظاهرش آدمو مست میکنه
من تو کیش کامارو کرایه کردم ماشین توپی بود ولی بهتر از این بی ام دابلیو z4 بود که اینو قورت میداد البته اون کامارو 2012 بود پسره میگفت 82 تومانه بدون گمرکی الان ماشین چینیارو میدن 70:general107:

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
من تو کیش کامارو کرایه کردم ماشین توپی بود ولی بهتر از این بی ام دابلیو z4 بود که اینو قورت میداد البته اون کامارو 2012 بود پسره میگفت 82 تومانه بدون گمرکی الان ماشین چینیارو میدن 70:general107:
بدبختی ماشین خارجی هم بیاد اینجا باید چند برابر قیمت واقعیش بخریم اینطوری میشه که همه عاشق پراید میشن

• Like
Reactions: xms

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
این تاپیک هم داره به بیراهه میره.
یعنی اصلا متخصصن بچه های پینی.

• Like

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
دوستانه چند روز پيشم يه دوج چارجر ديدم كه پلاك منطقه ازاد داشت دور بود متوجه نشدم از كدوم منظقه ازاد
ولي ميشه مگه با پلاك منظقه ازاد بياي تو شهر؟
الان اين كامارو هم پلاك منطقه ازاد داره تو شهر امده
اگر ميشه بريم با 40تا يه مزدا 3 برداريم؟!هههه
شورلت اینجا خیلی طرفدار داره حتی اون عهد بوقی ها این بیاد اینجا دیگه هیچکس 200 تومن نمیده هیوندایی بگیره البته این عکس ها تو تهران گرفته شده لامصعب اصلا ظاهرش آدمو مست میکنه
اره تو تهرانه دفتر همشهري رو نگاه زده سيد خندان

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
منطقه به منطقه فرق چندانی نمیکنه منظور قیمت ماشین بدون عوارض و مالیات هست مثل دبی بعدشم شما یه جوری میگید پراید صفر انگار لکسوسه:D پراید 30 ساله که داره رو همین پلتفرم و بدون هیچ تغییری ساخته میشه اون که شما میبینی مثلا آزرا 2013 با آزرا 2014 چند هزار دلار فرق داره اون به خاطر آپشناش هست والا اگه فرق نکنه مثل ایران 2013 با 2014 تو یه مایع قیمت بودند.خود شما به شخصه حاضری یه بی ام دابلیو 2008 به قیمت 7600 دلار رو ول کنی بری یه پراید صفر سوار شی؟.من مجله دارم مال کشور پرتقال هست قیمت 206cc کروک که بدون سقف هست البته کارکرده هست رو زده 4700 یورو اندازه پرایده.تو همین مجله قیمت خونه ها رو هم زده قیمت خونه هاش خیلی مناسبتر از حتی شهرستانهای ایرانه دیگه چه برسه تهران. اینه مملکت ما.پیروز باشی
دوست عزیز تمام ایران یک منطقه آزاد نیست! تمام امریکا و اتحادیه اروپا هم منطقه آزاد نیست. باید مالیات و عوارض و هزار چیز دیگه برای کار های مختلفتون پرداخت کنید! تو ایران هم بعد از پرداخت مالیات ها توسط کارخونه و ... پراید به دست شما میرسه حدود هفت هزار دلار. سخته محاسبش؟
ماشین صفر و کارکرده رو نمیشه قیاس کرد ، ماشین کار کرده کلاً یک بحث جدا داره.

چرا مغلطه میکنید دوست عزیز؟
بالاتر براتون نقل قول کردم ماشینهای ۷۵۰۰ تا ۸۵۰۰ دلار رو. پراید تکنولوژی سی ساله پیشه الان بخوان تولید کنند با این تکنولوژی ۲هزار دلار هم در نمیاد. از چی دارید دفاع میکنید؟

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk
من حقیقت رو گفتم :) اگر شرکتی قادر بود همچین چیزی رو دو هزار دلار عرضه کنه در این شرایط هرچی میخواید بگید.

هدف من از ارسال این پست ها اخیرا و در خیلی از جاهای این فروم فقط این بوده که اصلاح کنم بعضی از دید گاه ها رو و با تغییر زاویه بیارم توی راهی که درست میدونم ، قصد بدی نداشتم بخدا. دلم میسوزه وقتی میبینم طرز تفکر ایرانی تبدیل به چی شده ... ، فقط مطالعمون رو باید هر روزه انجام بدیم ، خیلی از حرف هایی که گفته میشه نشونه های خوبی نیست.
همتون پیروز باشید ، تحریم کنید و نخرید هر طور که صلاح میدونید :) فقط بدونید منم دقیقاً مثل شما از شرایط ناراضی هستم و شاید حتی بسیار بیشتر ، شاید من انقدر از شرایط ناراضی بوده باشم که براش کارهایی کرده باشم که اکثر شما نکرده باشید. نمیدونم ! به هر حال من یک خصوصیت که دارم وقتی چیزی رو دوست داشته باشم خیلی به اصلاحش تلاش میکنم ، عیب هاش آزارم میده و ...

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
پراید 3700000 تومانی را میدن 20000000 باز میگن ضرر میدن؟؟؟؟!!!!! تاوان سرمایه گذاریهای خارج از صنعت خودروی شما را که نباید مردم بدن،تاوان عدم بهره وری شما را که نباید مردم بدن،اینکه به ازای هر خودرو باید کلی مالیات و عوارض و پول زور به نهادها و ارگانهای باج بگیر بدید را که نباید مردم بدن. بخدا این مدیریت نیست تو کویر بطور انحصاری کالایی را داشته باشی و مردم هم مجبور بشن با هر قیمتی که شما میدید بخرن و همه چی کلا" یک طفه باشه به نفع خودرو ساز. این صنعت خیلی وقته ورشکسته است. در کارخونه شو گل بگیرید بره دیگه...

• Like

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
236x100xn00230630-t.JPG.jetiweb.ic.XsvcXba763.jpg

accident.jpg

Pride-persianace-1.jpg

• Like

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
قیمت خودروی v5سایت سایپا 90 میلیون اعلام شده! اما شما اگه سری به سایت زیر بزنید متوجه میشید که قیمتش در شیلی تنها 8590 دلار خواهد بود!!!شرکت سایپا هر دلار رو 10000 تومان محاسبه کرده. http://www.brilliance.cl/v5.html

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104

xms

Registered User
لایک‌ها
387
خواب ابدی پدر و پسر 2 ساله‌اش در کیلومتر 25 میامی
رئیس پلیس راه استان سمنان از واژگونی یک دستگاه سواری پراید در محور "میامی-سبزوار" خبر داد و گفت: این سانحه، راننده 27 ساله و پسر 2 ساله‌اش را به کام مرگ فرستاد.

13930122000272_PhotoA.jpg

• به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا رضوی خبیر با اعلام این مطلب اظهار داشت: ساعت دو بامداد روز دوشنبه 26 خرداد در کیلومتر 25 محور "میامی - سبزوار" در محدوده استان سمنان، یک دستگاه سواری پراید از جاده منحرف و واژگون شد.

رضوی خبیر ادامه داد: سرنشینان سواری پراید اعضای یک خانواده چهار نفره بودند که بر اثر این سانحه راننده خودرو که پدر 27 ساله خانواده بود در دم فوت می کند.

وی با ابراز تأثر از بروز این سانحه، از مرگ پسر دو ساله خانواده در بیمارستان نیز خبر داد و افزود: مادر و یکی دیگر از اعضای خانواده هم اکنون در بیمارستانی در شاهرود بستری هستند.

رضوی خبیر، ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی را عامل بروز این سانحه اعلام کرد.

انتهای پیام/

- f

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
قیمت خودروی v5سایت سایپا 90 میلیون اعلام شده! اما شما اگه سری به سایت زیر بزنید متوجه میشید که قیمتش در شیلی تنها 8590 دلار خواهد بود!!!شرکت سایپا هر دلار رو 10000 تومان محاسبه کرده. http://www.brilliance.cl/v5.html
سایپا چراغشم نمیتونه تولید کنه
وی پنجe سایپا کدومه

Sent from my C5303 using Tapatalk

بالا