برگزیده های پرشین تولز

هزینه کاشت مو!

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
ریزش مو تا ۱۰۰ عدد در روز طبیعی است؛
تا زمانی که کاهش مو مشاهده نشده یعنی طاسی ایجاد نشده است
بنابراین نیاز به دارو ندارید،مگر اینکه بخپاهید از تونیک ها یا شامپو تقویتی برای اطمینان استفاده کنید که البته از نظر علمی تاثیری ندارند

در مورد ریزش موی مردانه که همه ازش میترسند،اگر استعداد اون رو داشته باشید و قرار بر ایجادش باشد به وقتش مبتلا میشوید چون این ریزش برای مردان طبیعی هست
ربطی هم ندارد که پدر یا عمو یا برادر شما مپی پرپشت داشته باشند
سپاس
پیشنهاد شما برای نازک شدن مو چیه؟؟

rezamaboodi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو بر اساس شرایط مشخصی تعیین میگردد. افرادی گمان میکنند که هزینه کاشت مو بسیار زیاد میباشند و به این علت از انجام این عمل خودداری میکنند ، هزینه و قیمت کاشت مو در روشهای مختلف طبق نظر متخصصین متغیر میباشند.، و چنانچه عمل کاشت مو طبق معیارهای اصولی و در کلینیک های مجهز و دارای مجوز انجام گردد هزینه پرداختی بر اساس خدمات دریافت شده محاسبه می شود و به صرفه است.
هزینه کاشت مو بر اساس میزان سطح طاسی و با توجه به تعداد کرافت های مو و تعداد جلسات و نیز نوع و مکان کلینیک و پزشک معالج متغییر خواهد بود.

قیمت کاشت مو چقدر است؟
این سوال همیشه در ذهن مراجعین مطرح بوده که با توجه به معیارهای ذکر شده در بالا متغییر است و به همین دلیل هزینه کاشت مو در در هر فرد متفاوت میباشد. لذا قبل از هرگونه تصمیم گیری جهت کاشت مو انجام مشاوره توسط کارشناسان مجرب این حوزه میبایست انجام گردد تا پس از تعیین تعداد جلسات و تعداد کرافتهای لازم طبق سطح طاسی فرد ، هزینه کاشت مو محاسبه و اعلام گردد.
لذا شما میتوانید جهت انجام مشاوره کامل با بهترین کلینیک کاشت مو ، و اطلاع از هزینه کاشت مو از طریق تکمیل فرم مشاوره در این سایت و یا تماس تلفنی و یا تلگرام با شماره ۰۹۱۰۹۷۵۹۹۸۹ و همچنین تعیین وقت مشاوره حضوری اقدام نمائید.

kasht-1-3.jpg

kashttmoo2.jpg

تعداد پیوندها (کرافتهای) لازم جهت کاشت مو
تعداد کرافت های جابه جا شده عامل اصلی در محاسبه هزینه و جراحی کاشت مو میباشد. تعداد کرافتهای مورد نیاز بر اساس میزان سطح طاسی شخص ، احتمال افزایش میزان سطح طاسی در آینده، ترجیح بیمار و نیز توصیه پزشک جراح مشخص می گردد.
در برخی از افراد به علت زیاد بودن میزان سطح طاسی لازم است فرایند کاشت مو را در تعداد جلسات بیشتر انجام گیرد که باعث افزایش هزینه کاشت مو می گردد. برخی به دلیل افزایش قیمت کاشت مو تمایل دارند عمل کاشت مو را در جلسات کمتر (یک جلسه) انجام دهند که نقش بسزایی در کاهش هزینه کاشت مو دارد.
هزینه کاشت مو با دو عامل بودجه و تعداد جلسات ارتباط مستقیم دارد.

هزینه کاشت مو براساس الگوی طاسی (با توجه به شکل)

الگوی شماره۲ ۵۰۰ تا ۸۰۰ کرافت
الگوی شماره ۳ ۸۰۰ تا۱۰۰۰ پیوند
الگوی شماره۴ ۱۰۰۰ تا۱۵۰۰کرافت
الگوی شماره۵ ۲۷۰۰ تا۵۰۰۰ کرافت
الگوی شماره۶ ۳۵۰۰ تا۶۰۰۰کرافت
الگوی شماره۷ حدود ۷۵۰۰ پیوند

www.pesianhairclinic.com-.jpg

هزینه کاشت مو برای الگوی شماره ۷ به علت بالا بودن میزان تعداد کرافتها پر هزینه ترین و زمان برترین عمل پیوند کاشت مو میبباشد.
متقضیان کاشت مو میبایست در نظر داشته باشند نتایج عمل کاشت مو همیشگی می باشند و نیز این هزینه یک بار در طول عمر شخص پرداخت میشود و نیز از انجا که این عمل با فن آوری پیشرفته و مدرن انجام میگردد توجیح کننده میزان هزینه عمل کاشت مو مباشند.
قیمت کاشت مو در بعضی ناحیه های سر کمتر میباشد.
در مجموع هزینه کاشت مو به میزان سطح طاسی ، پزشک معالج ، نوع کلینیک و سطح تجهیزات ، تعداد کرافتها و جلسات لازم بستگی دارد .

• براساس نوع تکنیک عمل ( یکی از دیگر عوامل تاثیر گزار بر قیمت کاشت مو ، نحوه ی تکنیک کاشت مو میباشد)
  • همواره عمل کاشت مو به به روش FIT – FUT و ترکیبی ور بعضی مواقع فوق ترکیبی صورت میگیرد .
هزینه کاشت ما براساس اینکه کاشت FIT باشد یا FUT ، ترکیبی یا فوق ترکیبی محاسبه میگردد. در روشهای یک مرحله ای (FIT – FUT ) هزینه کاشت مو به مراتب پایین تر و هزینه کاشت مو در روش ترکیبی و فوق ترکیبی (که از هر دو روش FIT و FUT استفاده میگردد) به مراتب بیشتر می باشد.

روشهای سریعتر
پیشرفت علم پزشکی همیشه روشها و فن آوری های جدید و سریعی را امکان پذیر میکند.
کاشت مو FIT بر خلاف FUT جای زخم قابل توجهی بر روی سر باقی نمیگذارد ، البته لازم به ذکر است که هرکدام از این روشها مزایای خاص خود را دارند ، روش جدید دیگری نیز به نام SUTT در کاشت مو انجامک میگیرد اگر از لحاظ زمانی سریتر صورت میگیرد.، ضمن اینکه هزینه این نوع کاشت نیز خیلی بالا نمیباشد.

روشهای کم هزینه
همیشه قیمت یکی از گزینه های مهم در انتخاب یا خرید یک فرصت است ، اما شاید این موضوع در کاشت مو انتخاب درست و مناسبی نباشد ، به دلیل تقاضای زیاد در مورد کاشت مو ، بعضا مکانهایی که مجوز های لازم را ندارد اقدام به کاشت مو با هزینه های پایین تر مینمایند که کاشت مو توسط پزشک عمومی و یا تکنسین و در مطب و نه اتاق عمل مجهز در کلینیک انجام میشوند،و بعد از مدتی موهای کاشته شده می ریزند و نتایج دلخواه بدست نمی آید ، بنابراین منطقی تر است برای کاشت مو با نتیجه رضایت بخش هزینه را ملاک اصلی قرار نداده و به دنبال صلاحیت کلینیک و پزشک و مجوز های لازم انها جهت کاشت مو باشند ، پرشین هیر با مجوز از وزارت بهداشت و تحت نظر دکتر ناصح متخصص پوست ومو میباشد. که با ضمانت نامه کتبی کاشت مو میتواند رضایت کامل شما از کاشت مو را به جا آورد.

مقایسه هزینه کاشت مو
هزینه عمل کاشت مو نسبت به دیگر روشهای ترمیم مو بسیار مناسب تر و منطقی تر مباشند . انواع روشهای ترمیم مو (کلاه گیس ) افشانه های موی کاهش دهنده سطح طاسی میبایست بارها استفاده شود و اثری موقتی به جای میگذارد.
یعنی در بلند مدت قیمت این روشها نیز برابر عمل کاشت مو خواهد شد ، شاید قیمت کاشت مو که در ابتدا میبایست پرداخت شود به نظر زیاد باشد ولی ماندگاری نتایج کاشت مو ، تکرار نکردن آن ، دائمی و طبیعی بودن آن بهترین دلیل برای انجام این عمل میباشد که در نهایت زیبایی و اعتماد به نفس بیشتر را برای شما به ارمغان می آورد.

انتخاب جراح
اینکه عمل کاشت مو توسط پزشک متخصص انجام گیرد یا پزشک عمومی و یا تکنسین، یکی از موضوعات تعیین کننده در قیمت کاشت مو میباشد . فرایند انتخاب یک کلینیک یا پزشک جراح مثل خرید گوشی اپل با سایر محصولات و برندهای این حوزه میباشد و اصولا به کیفیت و تجربه جراح بستگی دارد.
تفاوت دستمزد یک بازیگر نقش اول در یک فیلم نسبت به یک بازیگر درجه ۲۲ بهترین مثال در انتخاب یک جراح خوب کاشت مو با سایرین می باشد ، تجربه و مهارت ، کیفیت کار ، گواهینامه ها معرفی دیگران از دلایل مهم انتخاب یک جراح می باشد ، این عوامل باعث افزایش میزان تقاضا ، شهرت و محبوبیت در یک جراح است.
در انتخاب یک کلینیک و جراح دقت و تحقیقات لازم را به خرج دهید ، تا بیشترین رضایت در عمل کاشت مو را به دست آورید.
 شما قرار است یک بار برای کاشت مو هزینه کنید ، بنابراین تا جایی ممکن احتمال موفقیت این عمل جراحی را بالا بیرید ، در صورتی که کاشت موی شما با رضایت و موفقیت انجام گیرد و ریزش موهای قبلی شما متوقف گردد شما یک بار برای همیشه این هزینه را پرداخت میکنید و با اعتماد به نفس کامل به زندگی سلامی دوباره خواهید کرد

منبع:
کلینیک کاشت مو پرشین هیر

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
من دیدم اینایی که مو می کارن ، یه مقدار غیر طبیعی میشه و مشخص میشه که مو کاشته شده هستش ، مثلا تراکم بین موها زیاده و جنس مو خیلی زبر و فر هستش ، آیا روش بهتری هم هست که تراکم موها کمتر باشه ؟
سنم 32 ساله ، موهام خیلی کم پشت شده و داره میریزه این روند خیلی تو روحیه من تاثیر گذاشته :general208:

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
من دیدم اینایی که مو می کارن ، یه مقدار غیر طبیعی میشه و مشخص میشه که مو کاشته شده هستش ، مثلا تراکم بین موها زیاده و جنس مو خیلی زبر و فر هستش ، آیا روش بهتری هم هست که تراکم موها کمتر باشه ؟
سنم 32 ساله ، موهام خیلی کم پشت شده و داره میریزه این روند خیلی تو روحیه من تاثیر گذاشته :general208:
ای بابا شما که خوبی من ۱۹ سالمه موهام داره میریزه گند زده به زندگی من
انگیره ی رفتن به دانشگا و اینا هم ندارم شبا میام بیرون
از هیچ کاری لذت نمیبرم
دوماهه تپش قلب گرفتم نمیتونم درست حسابی به خواب برم
اصلا یه وضع ....می شده هااا

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
ای بابا شما که خوبی من ۱۹ سالمه موهام داره میریزه گند زده به زندگی من
انگیره ی رفتن به دانشگا و اینا هم ندارم شبا میام بیرون
از هیچ کاری لذت نمیبرم
دوماهه تپش قلب گرفتم نمیتونم درست حسابی به خواب برم
اصلا یه وضع ....می شده هااا
یه روش ترمیم مو وجود داره به نام اچ ار تی
همون کلاه گیسه که با چسب به سر فیکس میشه اما از کلاه گیس طبیعی تره
دیدم کسانی که از این روش راضی بودن و کسانی که راضی نبودن !بستگی به سطح توقعات طرف داره
کسانی که کاملا طاس بودن یا موهای خیلی کم پشت داشتن که راضی بودن! چون این روش باعث میشه موهای خودتون رو از دست بدین! بنابراین کسی که طاسه یا کم مو براش فرقی نداره
اگه مو براتون اهمیت داره و اینده موهاتون طاس میشه از این روش میتونی استفاده کنی!
البته در امریکا روی روشی کار میشه که مو مصنوعی رو به پوست سر فیکس میکنن!که نه با چسبه بلکه مادام االعمر! که روش خوبیه اما هنوز عملی نشده اخه پوست سر مو مصنوعی رو پس میزنه

در مورد خونه نشینی متذکر بشم که خیلی سخته که با ریزش مو کنار بیایی ولی مجبوری! چون ادامه خونه نشینی ممکنه اینده ات تباه بشه!

وقتی مو پرپشت داشته باشی در برخورد با مردم به خصوص جنس مخالف اعتماد به نفس بالاتری داری!

برای مردم کچل شدن تو هیچ اهمیتی نداره فقط شاید هنگام مواجه شدن با تو بگن موهات داره می ریزه

برو سایت هم میهن یه تاپیک هست به اسم بهترین تجریه ریزش مو اونجا جمع کچلا جمعه! :)

Last edited:

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
یه روش ترمیم مو وجود داره به نام اچ ار تی
همون کلاه گیسه که با چسب به سر فیکس میشه اما از کلاه گیس طبیعی تره
دیدم کسانی که از این روش راضی بودن و کسانی که راضی نبودن !بستگی به سطح توقعات طرف داره
کسانی که کاملا طاس بودن یا موهای خیلی کم پشت داشتن که راضی بودن! چون این روش باعث میشه موهای خودتون رو از دست بدین! بنابراین کسی که طاسه یا کم مو براش فرقی نداره
اگه مو براتون اهمیت داره و اینده موهاتون طاس میشه از این روش میتونی استفاده کنی!
البته در امریکا روی روشی کار میشه که مو مصنوعی رو به پوست سر فیکس میکنن!که نه با چسبه بلکه مادام االعمر! که روش خوبیه اما هنوز عملی نشده اخه پوست سر مو مصنوعی رو پس میزنه

در مورد خونه نشینی متذکر بشم که خیلی سخته که با ریزش مو کنار بیایی ولی مجبوری! چون ادامه خونه نشینی ممکنه اینده ات تباه بشه!

وقتی مو پرپشت داشته باشی در برخورد با مردم به خصوص جنس مخالف اعتماد به نفس بالاتری داری!

برای مردم کچل شدن تو هیچ اهمیتی نداره فقط شاید هنگام مواجه شدن با تو بگن موهات داره می ریزه

برو سایت هم میهن یه تاپیک هست به اسم بهترین تجریه ریزش مو اونجا جمع کچلا جمعه! :)
داداش ممنونم
لطف کردی
ولی موهای من الانم پرپشته ولی مطمئنم و عین روز روشنه که میریزه چون دو تا داداش دارم اونا موهاشون از منم پرپشت تر بود طوری که تو مدرسه یا جای دیگه کلا همه میگفتن منم همینطوری بودم
ولی الان موهاشون بسیار نازک شده و بالا و جلوی سرشون ریخته
من نمیدونم چی کنم برم پیش دکتر فیناستراید میده با ماینوکسیدیل و مولتی ویتامین
از یه طرف هم نمیدونم برم پیش این طب سنتی؟
ای بابا

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
داداش ممنونم
لطف کردی
ولی موهای من الانم پرپشته ولی مطمئنم و عین روز روشنه که میریزه چون دو تا داداش دارم اونا موهاشون از منم پرپشت تر بود طوری که تو مدرسه یا جای دیگه کلا همه میگفتن منم همینطوری بودم
ولی الان موهاشون بسیار نازک شده و بالا و جلوی سرشون ریخته
من نمیدونم چی کنم برم پیش دکتر فیناستراید میده با ماینوکسیدیل و مولتی ویتامین
از یه طرف هم نمیدونم برم پیش این طب سنتی؟
ای بابا
خواهش
من خودم فینا استفاده نکردم
اما ماینو استفاده کردم البته واسه من ارثیه و فقط میشه ریزش رو به تاخیر انداخت
تا حالا کسی رو ندیدم با طب سنتی جلو ریزش رو گرفته باشه شاید ریزش مو رو کم بکنه
برو به این ادرس از تجربیاتشون استفاده کن!
انشالله بتونی جلو ریزش رو بگیری
https://forum.hammihan.com/thread88434.html

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
خواهش
من خودم فینا استفاده نکردم
اما ماینو استفاده کردم البته واسه من ارثیه و فقط میشه ریزش رو به تاخیر انداخت
تا حالا کسی رو ندیدم با طب سنتی جلو ریزش رو گرفته باشه شاید ریزش مو رو کم بکنه
برو به این ادرس از تجربیاتشون استفاده کن!
انشالله بتونی جلو ریزش رو بگیری
https://forum.hammihan.com/thread88434.html
داداش بسیار سپاسگزارم
لطف کردی

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
من الان 10 ماه از کاشت موم گذشته و راضیم دیگه کامل از کچلی در اومده
بنظرم حتما اگه میتونید و مو براتون مهمه بکارید

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
o_O
راستی سنتون بالای 25؟
مث روز اول میشه تراکمش؟؟
اره بالای 25

مثل روز اول که طبیعتا هیچ وقت نمیشه کلی مو ریخته با 4000 تا کاشت نباید انتظار داشته باشید مثل روز اول بشه

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
اره بالای 25

مثل روز اول که طبیعتا هیچ وقت نمیشه کلی مو ریخته با 4000 تا کاشت نباید انتظار داشته باشید مثل روز اول بشه
ییتشرین تعداد کاشت چقدره؟7000تا؟
اگه بانک موی بسیار بسیار عالی مسی داشتع باشه؟چند تا کاشت میشه انجام داد؟تعدادش تارها منظورمه

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
ییتشرین تعداد کاشت چقدره؟7000تا؟
اگه بانک موی بسیار بسیار عالی مسی داشتع باشه؟چند تا کاشت میشه انجام داد؟تعدادش تارها منظورمه

فک نکنم دیگه بیشتر از 5500 تا بشه اونم فک کنم تو دو بار بکارن بالای 4000 تا رو

من 4000 تا کاشتم بانک موم خوب بود گفت بخوای پر تر شه میتونی نهایت 1000-1500 تا دیگم بکاری

had-sh00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دیگه باید بالای 3تومن فکر کنی.از 3 شروع میشه و بستگی به خودت داره.ممکنه بخواهی خیلی پرپشت کنی خوب مسلما هزینه بر تر میشه

بالا