برگزیده های پرشین تولز

هشدار جدي به دوستان

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان توجه نماييد

چندي پيش ابتدا يك ايميل امد كه شما در لاتاري بين حدود 3.000.000 ميليون نفر شما و چند نفر ديگر برنده شده ايد مبلغ هم 2.500.000 دلار شما مشخصات خود را بفرستيد من هم فرستادم به همين ترتيب چند ايميل بين من و بخشهاي ديگر اين سايت رد و بدل شد بعد تصوير چك من را هم فرستادند بعد گفتند حالا با اداره پستي كه با ما كار مي كنه و كارش جابجايي بين المللي است تماس بگير تا برايت ارسال كنند من هم تماس گرفتم و انها گفتند بله چك و ساير مدارك مربوط نزد ما شما بين سه حالت ارسال زير يكي را انتخاب كن و براي ما ارسال كن
سه حالت ارسالي بسيار جالب
حالت اكسپرس با پرداخت 1900 دلار
حالت سفارشي با پرداخت 1500 دلار
حالت عادي با پرداخت 1300 دلار

دوستان متوجه باشند كه اين يك روش كلاهبرداري است و پولي ارسال ننمايند چون فقط پول شما رامي خورند البته من نفرستادم
چون اگرواقعا من برنده چنين مبلغي شدم خوب اين مبلغ رو از اصل جايزه من كم كنند
جالب است بدانيد بعد از اين ايميل از 7 لاتاري ديگر براي من ايميل امد
بعضي از انها بسيار جالب بود مثلا ميگفتند كه اين پول شما را در يك بانك هلند ميگذاريم شما كپي پاسپورت را براي ما ايميل كنيد ما بوسيله وكليمان اينجا براي شما با توجه به مبلغ برنده شدنتان اقامت دايم ميگيريم
و غيره دوستان حواستتان را جمع كنيد كلاه سرتان نرود

يك نكته ديگر اينكه بعد از چندين بار تبادل يك اتچ به همراه ايميل مي فرستند كه اكثرا حاوي تروجان مي باشد
از ما گفتن بودن تو چاه نيفتين

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
متاسفانه بعضي دوستان از حول حليم ميوفتن تو ديگ!هر چي هم كه بگيم فايده اي نداره :(

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
36_2_20.gif
:eek:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به منم چند تا پشت سر هم اومد يه فرم هم داد گفت پر كن . هي التماس ميكرد ترو خدا جون مادرت منم حال نداشتم دماغش سوخت. :D
بعضي وقتام ميري توي سايت ميگه فلانمين بازديد کننده اي انقدر بردي انقدر بده پولو بديم جالبه هر بار ميري تو سايته دوباره ميگه همون فلانميني ........

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا یکبار وارد این باکس خودم در یاهو شدم باز هم یک پنجره باز شد گفت شما چندمیلیون نفری هستی که بازدید کردی 500 دلار برنده شدی ما هم روش کلیک کردیم رفت تو یه قسمت دیگه گفت 7.8 دلار بریز تا جایزه را برایت واریز کنیم به ایگولدت

من هم تو دلم گفتم اگه راست میگی اول اون اولی رو که داده بودم گفتی 300 تا برنده شدی بده بعد یکی دیگه بخواه
راستش اولین بار یک ایمیل از سمت یاهو اومد گفت 300 دلار تو لاتاری برنده شدی ما هم از خدا خواسته و از همجا بی خبر 7.8 دلار رو که گفته ریختیم به حسابش گفت ظرف 7 روز اینده یک ایمیل با لینک فعال کننده میاد یک هفته که سهل الان 4 هفته گذشته هر بار با زهم همان ایمیل اولیه میاد میگه زودتر بیا خودت فعال کند )7.8( دلار بریز تا 300 را بهت بدیم من از سر خوش خیالی اوایل چند بار فیش پرداختیمو کپی گرفتم و به ادرسشون فرستادم ولی هیچ که هیچ جالب که از رو هم نمیرن هنوز مرتباط ایمیل میاد که شما 300 دلار برنده شدید لطفا 7.8 دلار بریزید تا 300 دلار رو تو ایگلودتان بریزیم

نکته جالب اینکه قبل از اینکه شما پول و بریزین میگه به محض اینکه شما پول بریزین ما 300 دلار به صورت مستقیم و بلافاصله به حساب شما واریز می کنیم ولی بعدش هیچ خبری نمیشه

البته این از طرف یکی دو تا از سایتهای کلیک هم برام اومد که عضو بودم انوموقع که کلیک کار می کرد (رفته بودم سرکار)
مجددا تکرار می کنم دوستان گول نخورند اینها فقط برای کسب درامد بوسیله کلاهبرداری توسط سایتها می باشد

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من نميدونم چرا بعضي وقتها اينقدر مخ ملت ايران خوب كار ميكنه اما در مورد مسائلي مثل لپ تاپ يا سيستمهاي هرمي و زنجيره اي تا اين حد .%^$&^)( تشريف دارن!

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از daftarekhaterat :
من نميدونم چرا بعضي وقتها اينقدر مخ ملت ايران خوب كار ميكنه اما در مورد مسائلي مثل لپ تاپ يا سيستمهاي هرمي و زنجيره اي تا اين حد .%^$&^)( تشريف دارن!

طمع ! همين

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Reza364 :
آخه من موندم چي باعث ميشه يه نفر بياد تايپيك بزنه بگه با عضويت در اين سيستم ماهيانه 50 ميليون تومن درآمد داشته باشين! يعني طمع ميتونه باعث اين كارها بشه؟! من گمون نمي كنم...

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
آخه من موندم چي باعث ميشه يه نفر بياد تايپيك بزنه بگه با عضويت در اين سيستم ماهيانه 50 ميليون تومن درآمد داشته باشين! يعني طمع ميتونه باعث اين كارها بشه؟! من گمون نمي كنم...
همون ديگه . همون . زشته اينجا بگم بده
اين بده آخري رو با صدا خشايار برو

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9

اوني كه تاپيك ميزنه دنبال آدماي زود باورميگرده ولي اونايي كه دنبالش ميرن طمع دارن!

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
من که ماکسیما دارم دل همتون بسوزه :D

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
حالا این که چیزی نیست واسه من به میل سایت امود یعنی اسپم هم نبود اومده بود از فورم ساپورت فرستاده بود گفته بود اره من یه دختری هستم که چند وقت پیش بابام مرد بعد با خیر شدیم تو یه سهامی که قبلن داشته رو هم جمع شده الان شده 2500000$
اما برای خارج کردن این پول باید مالیات بدیم چون پولم زیاده من مالیاتشو نمیتونم بدم اگه شما بیای مالیات اینو بده من میتونم این پول رو باهات شریک بشم در ضمن میتونی بیای اینجا با هم زندگی خوب و خوشی درست کنیم گفته بود من کاراتو ردیف میکنم بیای اینجا ازدواج کنیم
بعدم شماره حیاب بانکیش. داده بود گفته بود پولو بریز تو این و به من خبر بده تازه ادرس یه عکس دختره خدا که میدیدی اب از لکو لوچت میریخت هم فرستاده بود گفته بود این منم
منم کلی خندیدم بهش گفتم پاشو بیا اینجا با هم اشنا بشیم بعد میام مالیاتتو میدم پولو میگیریم میریم عشق
ولی کلی خندیدم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از m_amin :
حالا این که چیزی نیست واسه من به میل سایت امود یعنی اسپم هم نبود اومده بود از فورم ساپورت فرستاده بود گفته بود اره من یه دختری هستم که چند وقت پیش بابام مرد بعد با خیر شدیم تو یه سهامی که قبلن داشته رو هم جمع شده الان شده 2500000$
اما برای خارج کردن این پول باید مالیات بدیم چون پولم زیاده من مالیاتشو نمیتونم بدم اگه شما بیای مالیات اینو بده من میتونم این پول رو باهات شریک بشم در ضمن میتونی بیای اینجا با هم زندگی خوب و خوشی درست کنیم گفته بود من کاراتو ردیف میکنم بیای اینجا ازدواج کنیم
بعدم شماره حیاب بانکیش. داده بود گفته بود پولو بریز تو این و به من خبر بده تازه ادرس یه عکس دختره خدا که میدیدی اب از لکو لوچت میریخت هم فرستاده بود گفته بود این منم
منم کلی خندیدم بهش گفتم پاشو بیا اینجا با هم اشنا بشیم بعد میام مالیاتتو میدم پولو میگیریم میریم عشق
ولی کلی خندیدم
حوبه ديگه مبارکه .... مارم دعوت کنيا

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از m_amin :
ولی کلی خندیدم

دوستان از ایمیلها شاید حدود 10 برای من اومده
یکی گفت من وکیل یه سرمایه دار بودم مدارک می فرستم تو را به عنوان وارث معرفی می کنم نصف نصف
یکی دیگه گفت من تو زندانم 15000 میلیونمو گرفتن بیا تو را بعنوان شریک خودم معرفی کنم بگم پول مال یه خارجی بعد پولو که بهت دادن 40 تو 60 من
یکی دیگه گفت از شوهرم 35 میلیون به ارث رسیده می خواهم تو کشور شما سرمایه گذاری کنم با وکیلم تماس بگیر
او یکی گفت موکل من صاحب یک شرکت نفتی بوده تو سقوط هواپیما مرده صفحه خبرش تو سی ان ان را هم فرستاده بود اونهم می گفت بیا نصف نصف
یکی دیگه گفت که روس میخواهد تو کشور ما روی خانه سازی سرمایه گذاری کنه
بقیش بگم
اگه خواستین اصل ایمیل ها رو تو این تاپیک کپی کنم

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
شماهايي كه تو درآمد اينترنتي فعال هستين چقدر اسپم مياد واستون! :blink:

Zoro

Registered User
لایک‌ها
6
با همه اين حرفها من منتظر 300 تاي خودم هستم !
:lol: :lol: :lol:

بالا