برگزیده های پرشین تولز

هفته تولد ها

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
نمیدونم دیره یا زود ! اما من هم تولدت رو تبریک میگم دنی جان ... شاد و سلامت باشی.

ممنون دوست من
thankyou.gif
برای من که زوده چون فردا تولدمه
download.aspx

منم تبریک میگم به هر دو عزیز

مرسی
flowerysmile.gif

برای تبریک گفتن تولد خواهر فریدا یه کم دیره و من قبلا توی تاپیک مورد علاقه شون تبریک گفته بودم.
ولی تولد دانیال عزیز از بهترین های پی تی رو صمیمانه تبریک میگم.
flower4.gif

congratualtions.gif

cancan.gif

love071.gif

مرسی محمود جان ... تو همیشه به من خیلی لطف داری
139fs108574.gif

آقا تولد همتون مبارک
یا همون همشون

ولی تا حالا من این قدر مدیر کنار هم ندیده بودم

مرسی دوست عزیز ...
rose.gif

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
وای وای شرمنده!
10_12_9.gif
36_19_1.gif
من اين تاپيک رو نديده بودم!
ashamed0001.gif
ashamed0001.gif
ashamed0001.gif

خيلی خيلی از همه ممنون!
23_30_126.gif

من نوشته های همه رو quote نميکنم چون فکر کنم همه صفحه رو بگيره :lol::p ولی واقعاً ممنون:happy: هيچ سالی اين همه تبريک تولد نداشتم. :D

يه تشکر ويژه هم از علی عزيز که اين تاپيک رو زده
love0085.gif

و يه تبريک تولد پيشاپيش به مدير محبوب مون خواهر پانتی عزيز، تولدت مبارک !
bdaycake.gif

(من شيرينی ميخوام :p:D )

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
سلام فريدا جان! :)

خدا رو شكر كه بالاخره يكي ديگه هم به تولد پانتي عزيز و نازنين اشاره كرد! من تا الان همش به اين فكر مي كردم كه چرا كسي اون پست من رو نمي خونه و به پرشيانا جان هم تبريك نميگه؟!! :wub: مرسي مرسي و باز هم مرسي كه شما هم به اين مورد اشاره كرديد! :happy:

يه بار ديگه به شما تبريك ميگم و براتون بهترين ارزوها رو دارم...:heart::heart::heart:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام فريدا جان!
خدا رو شكر كه بالاخره يكي ديگه هم به تولد پانتي عزيز و نازنين اشاره كرد! من تا الان همش به اين فكر مي كردم كه چرا كسي اون پست من رو نمي خونه و به پرشيانا جان هم تبريك نميگه؟!! مرسي مرسي و باز هم مرسي كه شما هم به اين مورد اشاره كرديد!
يه بار ديگه به شما تبريك ميگم و براتون بهترين ارزوها رو دارم...
آريانا من که با تو قرم! :f34r::( اصلاً معلوم هست کجايی؟!:(:(:(

تولد پانتی که چيزه کوچيکی نيست که کسی يادش بره!:D مخصوصاً که تير ماهی هم هست!:rolleyes:;):p

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
سلام فريدا جان! :)

خدا رو شكر كه بالاخره يكي ديگه هم به تولد پانتي عزيز و نازنين اشاره كرد! من تا الان همش به اين فكر مي كردم كه چرا كسي اون پست من رو نمي خونه و به پرشيانا جان هم تبريك نميگه؟!! :wub: مرسي مرسي و باز هم مرسي كه شما هم به اين مورد اشاره كرديد! :happy:

يه بار ديگه به شما تبريك ميگم و براتون بهترين ارزوها رو دارم...:heart::heart::heart:

آريانا من که با تو قرم! :f34r::( اصلاً معلوم هست کجايی؟!:(:(:(

تولد پانتی که چيزه کوچيکی نيست که کسی يادش بره!:D مخصوصاً که تير ماهی هم هست!:rolleyes:;):p

برای تولد بزرگ بانوی PT
مراسم ویژه داریم بابا!

به وقتش اعلام میشه!
الکی که نیست تولد پرشیاناست!

فعلآ از مراسم تولد دنی و فریدای عزیز لذت ببرید تا بریم سراغ جشن بعدی! ;)

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8
من هم تولد این دو عزیز و مدیرانی مهربان را بهشون تبریک میگم . تولدتون مبارک

cake1.gif
greet1.gif
happybirthday.gif

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
به! من چرا نفهميدستم که اينجا هم تاپيک مخصوص تفلد مبارکى داريم؟؟؟ بابا خبر ميداديد اين کيک رو انقدر اينطرف و اونطرف نميکشيديم تو اين گرما که آخر سرم ماشين يک ترمز شديد بگيره و بنده و کادوها با هم بيفتيم وسط کيک پر از خامه
tooth.gif

خوب فريدا جون که تولدش گذشت و البته تو تاپيک محبوب خودش بهش تبريک گفته بودم و خوب امروزم ميگم يک هفتگيت مبارک (آه، يادم رفت اونطرف همينو بگم)
happy.gif
دنى هم که امروز تولدشه و بهش تولدشو اينجا هم تبريک ميگم و همون آرزويى که تو همون تاپيکى‌که خودش ميدونه رو براش داشتم رو اينجا هم دارم (کپی رايت اون ربات به نام منه ها ولی). اينم مهمانان که با ساز و دهل و بادکنک و کيک و کادو اومدند (نه ديگه، اون کيک که نابود شد، مجبور شديم دوباره کيک و کادو سفارش بديم و با سلام و صلوات بياريمشون اونوقت ^0^).

7173.gif
greenstars.gif
2uf58ur.gif
greenstars.gif
balloony.gif

cancan.gif
155fs743640.gif
cancan.gif

choir.gif

البته يک دليل ديگه ى خوشحالى بنده، بازگشت مجدد بهروز جان به جمعمونه که واقعا شادى آوره
cheerleader3.gif

مگه روز تولد پرشيانا جان عزيز هم يكي از روزهاي تير نيست؟ قبل از اين كه شما اسم سومين مدير رو هم به ليست متولدين تير اضافه كنيد من به دوست عزيز و نازنينم هم تبريك ميگم!

و يه تبريک تولد پيشاپيش به مدير محبوب مون خواهر پانتی عزيز، تولدت مبارک !

خدا رو شكر كه بالاخره يكي ديگه هم به تولد پانتي عزيز و نازنين اشاره كرد! من تا الان همش به اين فكر مي كردم كه چرا كسي اون پست من رو نمي خونه و به پرشيانا جان هم تبريك نميگه؟!!

اوه، منم اين وسط سهم دارم ^0^ خيلى خيلى‌ممنونم آريانا جان و فريدا جون بابت تبريکتون و مرسى‌ازت اريانای عزيز که به فکر من هم بودى :heart: درسته، تولد منم تو تيره، ولى دقيقا آخرين روز تيرماهه، يعنى 31 براى‌همين هنوز تقريبا ميشه گفت خيلى‌مونده. ولى دريافت تبريک در هر زمانى خيلی خوبه، آدم خوشش مياد، مرسى ازتون
happy.gif

(من شيرينی ميخوام)

اتفاقا شيرينى‌داريم، خوبشم داريم، فقط يک مشکلى هست و اون اينکه ظرف شيرينی دست استاد جانمه و بايد بری از اون بگيرى لينخو جون http://*****************/vicious-smiley-1864.gif جرأتشو، دارى ؟!!!!! (با همون لحنى‌که يوئه به رن ووشين گفت بخونش ^.^)

برای تولد بزرگ بانوی PT
مراسم ویژه داریم بابا!
به وقتش اعلام میشه!
الکی که نیست تولد پرشیاناست!
فعلآ از مراسم تولد دنی و فریدای عزیز لذت ببرید تا بریم سراغ جشن بعدی! ;)

مراسم ويژه؟؟؟؟؟؟ چجور مراسمى؟؟ ای داد بيداد، نکنه قراره سر منو زير آب کنيد و حودم خبر ندارم؟!!!!! من بچه ى‌ خوبيم به خدا
399248.gif

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
من هم تولد این دو عزیز و مدیرانی مهربان را بهشون تبریک میگم . تولدتون مبارک

cake1.gif
greet1.gif
happybirthday.gif

مرسی فرشاد عزیز
139fs108574.gif

به! من چرا نفهميدستم که اينجا هم تاپيک مخصوص تفلد مبارکى داريم؟؟؟ بابا خبر ميداديد اين کيک رو انقدر اينطرف و اونطرف نميکشيديم تو اين گرما که آخر سرم ماشين يک ترمز شديد بگيره و بنده و کادوها با هم بيفتيم وسط کيک پر از خامه
tooth.gif

مرسی پانتی جان
flowers[1].gif
... 3 جا تبریک گفتی دیگه من آب شدم از خجالت
4dn60rr.gif

مراسم ويژه؟؟؟؟؟؟ چجور مراسمى؟؟ ای داد بيداد، نکنه قراره سر منو زير آب کنيد و حودم خبر ندارم؟!!!!! من بچه ى‌ خوبيم به خدا
399248.gif

ثابت کن
hessam02.gif

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
دنی مبارکه :دی

بالا