برگزیده های پرشین تولز

هك كردن ايميلهاي ياهو و هات ميل

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
كسي ميدوني چطوري ميشه ايميلهاي هات ميل و ياهو رو هك كرد؟
اگر اطلاعاتي در اين رابطه داريد لطفا توضيح بديد. البته اين فقط جنبه آموزشي خواهد داشت :)

لایک‌ها
0
طاها جان منظورت از هك چيه. منظور اينه چه طور ميشه بكمك برنامه پسورد هاي مختلف رو وارد كرد تا به نتيجه برسه؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
منظورم اينه كه چطوري ميشه پسورد ايميلها رو به دست آورد

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
كسي در اين رابطه اطلاعاتي نداره؟

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اينم از اون سوالهاستا!!
هك اونم دو تا غول ايميل دنيا رو؟؟!!
از اين برنامه ها كه مثلا ميشينن و دونه دونه پسوورد ها رو امتحان ميكنن من دارم ولي عمرا جواب نميگيري.(تازه اينكه قديمي هم هستن)
بعد اينا هم كه روز به روز دارن امنيتشون رو ميبرن بالاتر.
از هركسي انتظار داشتم اين سوالو الا شما! :cool:

لایک‌ها
0
به نقل از anathema :
اينم از اون سوالهاستا!!
از اين برنامه ها كه مثلا ميشينن و دونه دونه پسوورد ها رو امتحان ميكنن من دارم ولي عمرا جواب نميگيري.(تازه اينكه قديمي هم هستن)

البته اينا رو من و شما غول كرديم. و الان واسه خودشون استاد شدن.
بهر حال صفر و يك و هر چي كه شامل اونا هست نفوذ پذيره.
من يك مدت ديگه كه آبا از آسياب افتاد يك حركت نفوذي رو در يكي از اينا توسط يكي از بچه ها رو مي كنم. :ph34r:

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من هك كردن غير از روش kevin mitnick و ديگران اسمش هك نيست. بچه بازي يا مردم ازاريه.
ول كنيد اين كارارو بابا!!
persian mag رو هم قبول دارم...وقتي سايت هاي سوپر امن اسرائيل و هك مي كنند ياهو و هاتميل كه عددي نيستند.نمي دونم داستان هاي هك بچه هاي چيني رو شنيديد يا نه! غوقا مي كنند!! ايراني ها هم اي.......

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از anathema :
اينم از اون سوالهاستا!!
دوست عزيز مرسي كه به سوالم توجه كرديد
حقيقتش رو بخواهد من خودم مخالف صد در صد با هك و اينجور هكها هستم.
اينكه چرا من اين سوال رو پرسيدم مگه چه عيبي داره؟ از كي پرسيد عيب شده؟
نكه به خاطر كه من در اينجا مديراتور هستم، سوال كردن عيبه؟
من بيشتر در زمينه هاي طراحي وب، گرافيك و كمي برنامه نويسي كار كردم و اصلا اطلاعات خوبي از هك ندارم.
علت پرسيد اين سوال رو هم ميخواستم از اين روش اطلاعاتي كسب كنم براي اطلاعات شخصي خودم...
به نظر من اينجور هك كردنها مانند خنجر زدن از پشت هستش...

اميدوارم كه از حرف من ناراحت نشده باشي :)

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Mashaheer :
كسي ميدوني چطوري ميشه ايميلهاي هات ميل و ياهو رو هك كرد؟
اگر اطلاعاتي در اين رابطه داريد لطفا توضيح بديد. البته اين فقط جنبه آموزشي خواهد داشت :)
البته من در اين زمينه ها اطلاعات زيادي ندارم. اما فك مي كنم سه روش اصلي اينهاست:
1- روشي كه به مهندسي اجتماعي معروفه: مثلا اين رو بخونين
http://www.persiantalk.com/viewposts.asp?post_id=9163&group_id=3&action=post
حواستون باشه گول نخورين. اگه اين کار رو انجام بدين يوزر و پسورد ايميلتون رو دو دستي تقديم طرف مي کنين.

2- تروجان: يه فايل با عنوان و محتويات جذاب (مثلا عکس يا اسکرين سيور) براي قرباني ارسال ميشه. بعد از اجرا، تروجان فعال ميشه و يوزر و پسورد قرباني رو براي هکر ارسال مي کنه.

3- هکر يه فرم مثل فرم لاگين ياهو طراحي مي کنه که يوزر و پسورد رو به ايميلش ارسال مي کنه. يوزرهاي کم دقت با ديدن فرم بدون توجه به آدرسش، يوزر و پسورد خودشون رو وارد مي کنن. حتي شنيدم ميشه کاري کرد که آدرس واقعي در Address Bar نمايش داده نشه و مثلا اين آدرس رو نشون بده: http://mail.yahoo.com پس در هنگام لاگين، به هيچ آدرسي نبايد اطمينان کرد، مگر آدرسي که خودتون تايپ کردين.

ميدونم اين چيزايي که گفتم خيلي ساده و پيش پا افتاده بود و احتمالا همه تون اين چيزا رو مي دونستيد. ببخشيد ديگه، سوادمون بيش از اين قد نميده. :blush:

لایک‌ها
0
به نقل از Persia :
البته من در اين زمينه ها اطلاعات زيادي ندارم. اما فك مي كنم سه روش اصلي اينهاست:
1- روشي كه به مهندسي اجتماعي معروفه: مثلا اين رو بخونين
http://www.persiantalk.com/viewposts.asp?post_id=9163&group_id=3&action=post
حواستون باشه گول نخورين. اگه اين کار رو انجام بدين يوزر و پسورد ايميلتون رو دو دستي تقديم طرف مي کنين.

2- تروجان: يه فايل با عنوان و محتويات جذاب (مثلا عکس يا اسکرين سيور) براي قرباني ارسال ميشه. بعد از اجرا، تروجان فعال ميشه و يوزر و پسورد قرباني رو براي هکر ارسال مي کنه.

3- هکر يه فرم مثل فرم لاگين ياهو طراحي مي کنه که يوزر و پسورد رو به ايميلش ارسال مي کنه. يوزرهاي کم دقت با ديدن فرم بدون توجه به آدرسش، يوزر و پسورد خودشون رو وارد مي کنن. حتي شنيدم ميشه کاري کرد که آدرس واقعي در Address Bar نمايش داده نشه و مثلا اين آدرس رو نشون بده: http://mail.yahoo.com پس در هنگام لاگين، به هيچ آدرسي نبايد اطمينان کرد، مگر آدرسي که خودتون تايپ کردين.

ميدونم اين چيزايي که گفتم خيلي ساده و پيش پا افتاده بود و احتمالا همه تون اين چيزا رو مي دونستيد. ببخشيد ديگه، سوادمون بيش از اين قد نميده. :blush:
مورد اول كه فوق العاده بود حال كردم.
اما مورد دوم اين روزا كاربرهاي كه غير حرفه اي هستند ولي دائم به نت وصل مي شن هم مي دوننش.
مورد آخري هم اونجائي كه در مورد عين خود آدرس گفتي اين از ضعف امنيتي ويندوز و اكسپلولر بوده

lovesong

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.

من یه ایمیل داشتم که توش فایل هایی رو آپ کرده بودم دو روزه که هکش کردن هر کاری می کنم نمی تونم بگردونم. پسووردمو عوض کردن. اطلاعات ساین آپ رو هم یادم رفته و مشکل اینجاس که altternet email که داده بودم هم هک شده. می خواستم ببینم کسی راهی بلده که بشه پسوورد رو برگردوند یا اینکه اصلا امکان نداره. برام خیلی مهمه. اگه کسی راهنماییم کنه کلی مدیونت میشم

بالا