برگزیده های پرشین تولز

...همبرگر فروشی...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها قصد داریم یه مغازه بزنیم که فقط و فقط همبرگر باشه انواع همبرگر مثلا همبر گوشت.مرغ.ماهی.میگو.بوقلمون الی آخر

شرایطمون :
مشکل سرمایه نداریم
قراره با یکی از اقوام بزنم هردو تجربه آشپزی را داریم
من غذاهای فست فودی زیاد درست کردم تو خونه از پیتزا بگیر تا همین همبرگر و آشپزی بلدم در حد نرمال
آشنامون هم 5.6 سال فست فودی داشته و چون سرباز شده بود مغازشو واگذار کرد و الان بعد 2 سال میخواد باز شروع کنه
یکی از ایده هام اینه که کنار همبرگرهایی که میدیم سیب زمینی و سالاد کلم کوچیک رایگان هم بزاریم
مغازه از خودمون نداریم به نظرتون کجای شهر رهن و اجاره کنیم بهتره و چه شرایطی داشته باشه مغازه
و اینکه من اهل یزدم

حالا به نظرتون این شغل سود آور هستش و چه توصیه هایی دارید واسه شروع و موفقیت در این کار و نظرتون درباره ایدم
ممنون منتظر جوابتونم و در کل از 0 تا 100 راهنمایی کنید

Last edited:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
نظرت چیه دادا جان در این مورد
همبرگر گوووشت خالی بدون چربی که رووش یه سس مخصوص بزنید و به همراه یه ورق پنیر پتزای روووش که تقریبا آب شده رو همبرگر و یه نون گرد داااااغ عالی میشه . من که خیلی دوووست دارم .

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
همبرگر گوووشت خالی بدون چربی که رووش یه سس مخصوص بزنید و به همراه یه ورق پنیر پتزای روووش که تقریبا آب شده رو همبرگر و یه نون گرد داااااغ عالی میشه . من که خیلی دوووست دارم .
پنیر پیتزا مد نظرم از این پنیرای مربع شکل هستش که زرد رنگه .سس مخصوص چجوری باید به فرمولش دست پیدا کنیم؟.نون را هم اگه داغ باشه که خشک میشه

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
پنیر پیتزا مد نظرم از این پنیرای مربع شکل هستش که زرد رنگه .سس مخصوص چجوری باید به فرمولش دست پیدا کنیم؟.نون را هم اگه داغ باشه که خشک میشه
اره از همونا که مربع هست و زرده . سس رو که من نمی دونم فرمولی هم ندارم اما کچاپ نباشه که طعم هرغذایی رو کامل میگیره و فقط مزه گوجه میده . نون هم نه اینکه داغ باشه . میذارن رو گاز یکم داغ میشه و رووغنی

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
اره از همونا که مربع هست و زرده . سس رو که من نمی دونم فرمولی هم ندارم اما کچاپ نباشه که طعم هرغذایی رو کامل میگیره و فقط مزه گوجه میده . نون هم نه اینکه داغ باشه . میذارن رو گاز یکم داغ میشه و رووغنی
به نظرت این کار چقدر سود آور هستش و واسه شروع چه کارهایی انجام بشه مثلا مغازه کجا باشه گوشت همبرگر چجوری باشه چه شرایطی وجود داشته باشه تو مغازه و نظرتو درباره ایدم هم بگو

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
راستی باقی بچه ها هم نظرشون را بگن ممنونم

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
فست فود همیشه سودآوره . هر منطقه ای هم باشه باز درامد خوبی داره . اما صرف همبرگر نکن مشتری بیاد بندری سوسئیس کالباس بخاود باید بدی . مشتری نباید دست خالی برگرده . رفتار خود برخورد خووب و چشم قربان باید باشه . گفت غذاتون بد بوود توجیح نکن یکی دیگه مجانی بده بهش چووون یه نفر بد میگه میره جار میزنه تو شهر ابرو نمیذاره اما یکی مفت که بخوره چششو مییگیره .

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
جایی باید مغازه بگیری که پاخور زیاد داشته باشه ,سر راه مغازت مدرسه هم باشه به نظرم خوب باشه...
برای شروع فکر این نباش که سر ماه کلی پول به جیب بزنی باید خاک مغازه رو بخوری و اینکه کیفیت خوب بدی و قیمت کم که جا بیوفتی ,میتونی برگه تبلیغاتی چاپ کنی و در خونه ها بزاری - ایدت رو تو چند کلمه خلاصه کن و به عنوان شعار مغازت بزن رو برگه های تبلیغاتیت ...

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
مرد حسابی میخوای راهنمایی کنی یا دهن مارو اب بندازی :mad:

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
چند جا دیدم نونو با کره یه کم چرب میکنن میزارن همون سینی که همبرگرو .... رو سرخ میکنن البته درحد چند ثانیه که خیلی خوشمزه میشه
سس هم درحد طعمش در حد هزار جزیره باشه خوبه البته بنویسی با سس ویژه ملت میگن حتما عالیه طعمشم خوب باشه که دیگه ویژه میشه :D:eek:
دستور همرگرو بنویس ببینم چطوری درست میکنی واسه این میپرسم بعضی از این فست فودا هزارتا چیز اشغال و تاریخ مصرف گذشته رو قاطی میکنن به اسم همبرگر میدن دست مردم البته اون کسی که یه بار بخوره همچین چیزو اخرین بارشه

Last edited:

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
با عرض معذرت از استارتر عزیز . میشه همبرگر با گوشت چرخ کردع درست کرد مثل همینا که میخریم از سوپر مارکت بشه؟ دستورشو دارین؟
دمتون گرم

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
شما یه سر به برگرلند بزن، به نظر من فقط واسه کیفیت برگرهاش کارش در این حد گرفته

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,818
پنیر سفید رنگ بگیر، زردا مزه تخم مرغ
سس سفید(مایونز) رعنا بگیر با یک لیوان سس قرمزش بعلاوه فلفل قرمز و کمی نوشابه زرد مخلوط و میکس کن
اگه قارچ بزنی عالی میشه،قارچ اول تو اب و ابلیمو با ادویه فلفل سیاه و فلفل قرمز و نمک و کمی زردچوبه بپز بعد استفاده کن

بالا