برگزیده های پرشین تولز

همه پرسی: با این دامنه چیکار کنم؟

MyDVDz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
به نظر شما بهترین کاری که با این دومین توی امضام می شه انجام داد چیه؟!
پسوندهای net و org اش هم قبلا ثبت شده.
قیمت تقریبی سدوش چنده؟
برای پارکینگ دومین مناسبه؟

MyDVDz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ترافیکی نداره.
حداقل چه تعداد بازدید در روز مناسبه تا یه دومین ارزش پارک کردن داشته باشه؟
در مجموع این دامنه چقدر میارزه؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام دوستان
به نظر شما بهترین کاری که با این دومین توی امضام می شه انجام داد چیه؟!
پسوندهای net و org اش هم قبلا ثبت شده.
قیمت تقریبی سدوش چنده؟
برای پارکینگ دومین مناسبه؟
ميشه فروشگاه روش راه انداخت...

مرتبط يا در كنار آن حتي غير مرتبط با DVD ...

منظورم انگليش هست.

MyDVDz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

منظورم انگليش هست.
یعنی از داخل ایران مدیریت بشه؟!

cordless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من تا چند سال دیگر که اینترنت پر سرعت رواج پیدا کنه ارزشش می آد پایین ...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
به نظر من تا چند سال دیگر که اینترنت پر سرعت رواج پیدا کنه ارزشش می آد پایین ...

سلام ارزش دومین؟
نه عزیز هر چقدر اینترنت رواج پیدا کنه دومین هم پر ارزش تر میشه. ممکنه پولی که برای ثبتش میدی کم تر باشه ولی ارزشی که داره همیشه میره روش. در ضمن خود به خود دومینی که بیش از یه سال از ثبتش گذشته باشه یه ارزشی به خاطر همین مساله پیدا میکنه. به دلایلی ...
خدانگهدار

MyDVDz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اصولا توی این جنگل (ایران) هیچ کدام از تولیدات فکری و معنوی ارزشی ندارند فیلمها هم زیر گروهی از همین محصولات هستند. متاسفانه در این مورد به دلیل حساسیت روی محتوای فیلمها حتی فعالیت وارز! هم برای مخاطب ایرانی جوابگو نیست مدیریت هرگونه فعالیت در مورد فیلمهای اوریجینال چه وارز یا قانونی از داخل ایران هم یعنی استقبال از چوبه دار! فقط یک گزینه می مونه: فیلمهای سانسور شده!
به هر حال من که امیدی به ارائه محتوای فارسی به صورتی جدی روی این دامنه ندارم. مگر اینکه شما یا دیگر دوستان نظرات و مصداقهای دیگری در مورد این نوع از فعالیت ها داشته باشید
سلام ارزش دومین؟
نه عزیز هر چقدر اینترنت رواج پیدا کنه دومین هم پر ارزش تر میشه. ممکنه پولی که برای ثبتش میدی کم تر باشه ولی ارزشی که داره همیشه میره روش. در ضمن خود به خود دومینی که بیش از یه سال از ثبتش گذشته باشه یه ارزشی به خاطر همین مساله پیدا میکنه. به دلایلی ...
خدانگهدار
این نظریه تا حدودی تایید می شه یک چیزی شبیه زمین. مخصوصا برای دامنه های با تعداد نویسه های کمتر.

در مورد این دامنه و نوع وب سایت مناسب اون هم باید بگم من تصمیم داشتم برای شروع کار اطلاعات گسترده ای در مورد فیلمها به زبان فارسی منتشر کنم ولی با توجه به دامنه گسترده این جزئیات از فیلمها ف.ی.ل.ت.رشدن اون هم حتمی بود! (این فیلترینگ گسترده خود به خود به معنی چند سال پسرفت می تونه باشه)

همونطور که می بینید این تاپیک من شد از هر دری سخنی! نمی خواستم به حاشیه ها بپردازم ولی واقعا هیچ امکانی نیست که بدون دغدغه های جانبی فقط بتونم روی موضوع اصلی کارم متمرکز بشم هر جای کار که دست می ذارم یا محدودیتهای غیرمنطقی وجود داره یا خلأها و ابهامات قانونی. خلاصه من که حسابی گیج شدم خدا نصیب گرگ بیابون نکنه شهروندی ایران رو!

MyDVDz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تصمیم بهتری هم که می شه گرفت اینه که هر چه زودتر از این جنگل فرار کنیم بریم به Land of Opportunities اونجا دیگه همه حسابها دو دوتا چهارتاس. می دونی قوانین شفافی در مورد کسب و کار وجود داره حمایتهای قانونی جدی هستند و... حالا که فکر شو می کنم می بینم این جمله سنجیده و به جا بیان شده:

منظورم انگليش هست.
باتشکر از کاربر 3POWER نظر دیگه ای باشه ما را مطلع کنید

بالا