برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره پاکت پی سی ایرانی اسلامی طاها

971

Registered User
لایک‌ها
318
برای پایان دادن به هرگونه تردید با ایشان مکاتبه کردم و جوابی را که به من فرستاده اند اینجا نقل قول میکنم:

1- az nazar sakht afzari ba HTC Touch fargh darad
2- Wi-Fi nadarad, (insha allah version badi)
3- marahel tarahi sakht afzar va narm afzar dar iran, montaz dar chin, va nasb software dar iran
4- kahesh beh geimat paeen mostalzem tolid hadeh agal 50,000 adad ast keh felan magdoor nist
5- felan windows 6.0 akharin version ast , agar version balatar ravad emkan update vojood darad.
6- dar soorat dashtan PPC , narm afzar eslami barayetan rayegan ast

Last edited:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خدایا توبه . مثل اینکه سلیقه ی بنده ایراد پیدا کرده . نمیدونم چرا هر چی فکر میکنم به این نتیجه میرسم که طاها به مراتب زشت تر و بد قیافه تر از تاچه! ان شا ا... که خداوند رحمان به بنده کمی سلیقه عطا فرمایاند! الهی آمین.

راستی تاچ رو وای فایش رو هم بردارن میشه پی 3400! با نرم افزار اسلامی میره در کلاس ال جی و ...

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
ممنون بابت اطلاعات ، ولی راجع به این نقطه :

6- dar soorat dashtan PPC , narm afzar eslami barayetan rayegan ast [/QUOTE

یکی از دوستام تماس گرفته باهاشون گفتن که 25-30 تومن برای نصب نرم افزار میگیرن ، حالا نمیدونم ایا فایل نصب نرم افزار رو هم میدن یا اینکه فقط خودشون نصب میکنن ، اگه فایل رو بدن خوب میشه روی دستگاه های زیادی نصب کرد ، و میشه گذاشت توی اینترنت ، ولی اگه خودشون بخواهند نصب بکنند فایده ای نداره چون هر بار که بخواهی هارد ریست بکنی ، اطلاعات میپره !

راستی راجع به جی پی اس نپرسیدید ازشون ؟ ایا جی پی اس داخلی داره یا اینکه فقط سازگار با جی پی اس بلوتوثی هست ؟

971

Registered User
لایک‌ها
318

6- dar soorat dashtan PPC , narm afzar eslami barayetan rayegan ast [/QUOTE

یکی از دوستام تماس گرفته باهاشون گفتن که 25-30 تومن برای نصب نرم افزار میگیرن ، حالا نمیدونم ایا فایل نصب نرم افزار رو هم میدن یا اینکه فقط خودشون نصب میکنن ، اگه فایل رو بدن خوب میشه روی دستگاه های زیادی نصب کرد ، و میشه گذاشت توی اینترنت ، ولی اگه خودشون بخواهند نصب بکنند فایده ای نداره چون هر بار که بخواهی هارد ریست بکنی ، اطلاعات میپره !

راستی راجع به جی پی اس نپرسیدید ازشون ؟ ایا جی پی اس داخلی داره یا اینکه فقط سازگار با جی پی اس بلوتوثی هست ؟

تا جایی که من میدانم شما میتوانید قبل از هارد ریست بک آپ بگیرید و میتوانید آن را بر روی دستگاه خودتان و دیگران نصب کنید.

چون با توجه به دفترچه راهنما درمورد جی پس اس شکی نداشتم نپرسیدم و از لحاظ منطق نیز از دستگاهی که وای فای ندارد انتظار نمیرود که جی پی اس داشته باشد.

siyavash_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از اين مدل گوشي ها تويه چين فراونه فقط كافيه سفارش بدي كه اسم روش چي بزارن يكي از دوستانم ميگفت طرخ تايتن 2 اونجا بوده با همون مشخصات 230.000 تومن اما خوب ديگه htc كجا اونا كجا​

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

تا جایی که من میدانم شما میتوانید قبل از هارد ریست بک آپ بگیرید و میتوانید آن را بر روی دستگاه خودتان و دیگران نصب کنید.

چون با توجه به دفترچه راهنما درمورد جی پس اس شکی نداشتم نپرسیدم و از لحاظ منطق نیز از دستگاهی که وای فای ندارد انتظار نمیرود که جی پی اس داشته باشد.

البته لازم به ذکر است که اگه اشتباه نکنم فرعون وای فای نداره ولی جی پی اس داره...
به نظر من که به هیچ وجه این حاج آقا طاها جی پی اس نداره.

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
درسته فرعون جی پی اس داره ولی وای فای نداره ، اما این حاج اقا طاها به قول شما وای فای نداره چون هیچ جا ذکر نشده ، البته من چند روز پیش با نمایندگیشون توی قم تماس گرفتم اون گفت که جی پی اس داره ، گفتم یعنی سخت افزارش رو داره ، گفت اره !!!!

جالبه بدونید ، پدرم رفته مغازه اشون یه سر بهشون زده ، یه تعمیرکار کامپیوتره طرف عکس سیاه و سفید طاها رو هم گذاشته ، و گفته که باید پول بدید تا براتون بیاریم !!!!!

pany

Registered User
لایک‌ها
19
اینجوری پیش برن قم میشه silicon valley دوم. اون قران دیجیتال ذکر واقعا باید چیز جالبی باشه . نمیدونین generation بعدیش کی میاد?

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
به نظر من نه قیافه داره ( یعنی حداقل نیومدن یه دیزاین درست حسابی روش انجام بدن ) نه پرفورمنس. بعد هم اسم پاکت پی سی اسلامی یکم مسخره به نظر میاد .... ( البته برای یک قشر خاص باید تولید شده باشه )

با این حال از این از اینکه ایرانیان ( اگر ایرانی باشن واقعا ) هم مانند صنعت لپ تاپ ( ژوپیتر ) وارد ساخت صنعت پاکت پی سی هم بشن جای امیدواریست ...

Last edited:

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نظر من نه قیافه داره ( یعنی حداقل نیومدن یه دیزاین درست حسابی روش انجام بدن ) نه پرفورمنس. بعد هم اسم پاکت پی سی اسلامی یکم مسخره به نظر میاد .... ( البته برای یک قشر خاص باید تولید شده باشه )

با این حال از این از اینکه ایرانیان ( اگر ایرانی باشن واقعا ) هم مانند صنعت لپ تاپ ( ژوپیتر ) وارد ساخت صنعت پاکت پی سی هم بشن جای امیدواریست ...
خب اين در رده بائين داره درست ميشه ، و مسلمن ميتونه با باكت بي سي هاي ارزون رقابت خوبي داشته باشه ، طراحيش هم به نظر من از خيلي از اج تي سي هاي ارزون (مثل بي 3400 و فرعون ) خوشكَلتره .

تازه قيمتش هم خيلي مناسبه در نمايشكَاه قران به قيمت 280 تومن ميفروختنش !

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
خب اين در رده بائين داره درست ميشه ، و مسلمن ميتونه با باكت بي سي هاي ارزون رقابت خوبي داشته باشه ، طراحيش هم به نظر من از خيلي از اج تي سي هاي ارزون (مثل بي 3400 و فرعون ) خوشكَلتره .

تازه قيمتش هم خيلي مناسبه در نمايشكَاه قران به قيمت 280 تومن ميفروختنش !

خداییش؟!:blink:

sabzsib

Registered User
لایک‌ها
14
من دیروز یکی خریدم همان 280 تومن تا چند روز آینده هم همین قیمت است تا کسانی که در نمایشگاه قیمت گرفته اند بیایند و بخرند.
مرکزش هم طبقه دوم پاساژ ایران شماره 224 هست .
دقیقا هم همان تاچ است که برای این شرکت سفارشی سازی شده .
چیز فوق العاده ای است و قیمتش هم مفت است.
اگر هم پاکت پی سی خودتان را ویندوز 6 ریخته باشید یا از قبل داشته باشه مجانی نرم افزار ها را براتان نصب می کنند.
جی پی اس داخلی ندارد.
وای فای هم ندارد .( برای ارزانتر شدن)
بزودی نسخه وای فای دار هم می آید.

نرم افزار ها هم روی استروچ کارت دو گیگی همراهش ذخیره شده به حجم یک گیگ.

سوالی بود در خدمتم.
از دوستی که این تاپیک را شروع کرد خیلی تشکر می کنم.

badform

Registered User
لایک‌ها
97
جناب صداش چطوره؟ كلا اگر مشكل خاصي داره و يا هر فسمتيش كه ضعيفه را بهم بگو .شماره تلفن دفتر فروششون را نداري؟

sabzsib

Registered User
لایک‌ها
14
صداش تقریبا دوبرابر جمین هستش (تاچ به صدای بلند معروفه)
به نظر من در مورد تاچ تحقیق کنید (تو اینترنت پره ) اگر پسندیدید بروید سراغش.
ولی دوام باطری یک و نیم تا دو روزه

h_hzg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگر از سامان کارت استفاده می کردید تا 226 تومان هم می رسید.
من خودم از نزدیک دیدم تاچ هم داشتم
دقیقا همون دستگاه فقط چینی شده / دکمه هاش عوض شده/وای فای نداره و روشم نوشته طاها!!!!
ولی در کل باید با تأمل بیشتری رفت سراغش!!!

salmanali

Registered User
لایک‌ها
0

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
حالا هرچی هم باشه ، وقتی باهاش یکسال گارانتی میدن خوبه به نظرم ، گارانتیشون هم واقعیه الکی نیست !

alinaseri25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیزم قیمت این گوشی الان تو سایتش 235 هزار تومان است و یک سال هم گارانتی داره و مهم تر این که یک لنز CCD از Canon روش هست که این پاکت پی سی رو منحصر به فرد می کنه

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
تاریخ آخرین پست تایپیک به 2 سال قبل بر میگرده.

دقت کنید.

بالا