برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درمورد بورس ایران از تحلیل وضعیت و رانت فقط در این تاپیک

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
آسيا امروز هم صف خريد شد. اهداف بالايي داره :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

آسيا فعلا درگير مقاومت رواني 200 تومن هست و خريدار روي اين قيمت ترس و لرز داره:general410: ولي 200 رو كه رد كنه خريدار پر حجم پيدا ميشه.:rolleyes: البته يه مقاومت تكنيكي 215 هم داره. :)

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
آسيا فعلا درگير مقاومت رواني 200 تومن هست و خريدار روي اين قيمت ترس و لرز داره:general410: ولي 200 رو كه رد كنه خريدار پر حجم پيدا ميشه.:rolleyes: البته يه مقاومت تكنيكي 215 هم داره. :)

امروز هم آسيا +5 خورد. :general601::general601::general601: همونطور كه گفتم 200 رو كه رد كرد خريدارها وارد شدن. تعداد خريدارها هم نشون ميده خريدار ميلياردي پشت سهمه و اهداف بالايي داره :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
کسی خواست بورس ایران را تحلیل کنه بره دنبال نمادهایی مثل شپلی و فایرا و علی الخصوص بانکیا که در کسری از ثانیه زیانده میشن....بورس ایران قماری بیش نیست

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
هرکسی هم که ما میبنیم میگن توی سود هستیم ولی نمیدونم پس این عرضه اولیه های دوزاری را کی میخره وقتی اینها روزی 10-20 میلیون سود درمیارن

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
کسی خواست بورس ایران را تحلیل کنه بره دنبال نمادهایی مثل شپلی و فایرا و علی الخصوص بانکیا که در کسری از ثانیه زیانده میشن....بورس ایران قماری بیش نیست
صد در صد باهات موافقم، رانت حرف اول رو می زنه تو بورس ایران وحتی همه بورس های دنیا، اما با وجود همه اینها، با صبر و حوصله، و یکم آموزش و دقت و صرف زمان از این بازار آشفته هم میشه سود کرد.

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
دوستان ببینین من این تاپیکو زدم که یه چیز جدید بگیم اینجا مشکلات بورس که زیاده منم بخواین 10 تا صفحه براتون از مشکلاتش میگم منتها ما مثل بقیه نباید همش غر بزنیم.چیکار کنیم از این سفته بازی و رانت مام سودی ببریم؟مثل مردم عادی فکر نکنیم این همه تو کتابای روانشناسی بازار میگن اقا هرکاری که بقیه کردن شما نکنین.خب این یعنی چی؟همین میشه 90 درصد ضرر میکنن 10 درصد سود
اگر جایی رانت هست؟مام بچسبیم به رانت بازا سود بگیریم
اگر جایی نوسان میده بگیریم
اگر جایی سفته بازی هست اقا مام سفته باز
پول مهمه بزار بگن ما سفته بازیمو نوسان گیریمو رانت خور
اصل جیب منه که میگه کارت خیلیم درسته

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
بحث کنین سهم بگین دلیل بیارین؟هرکسی بیاد یه جای کارو بگیره 4 قرون کاسبی کنیم من یه چیز نمیدونم شما بگین .شما نمیدونین من بگم جمع شیم کم کم یه گروهی بزنیم به هم کمک کنیم همه پول دربیارن تو این بازار ماها میلیاردرم بشیم به جاییش برنمیخوره

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
هرکسی هم که ما میبنیم میگن توی سود هستیم ولی نمیدونم پس این عرضه اولیه های دوزاری را کی میخره وقتی اینها روزی 10-20 میلیون سود درمیارن

اگه گردشت در كارگزاري بالا بشه كاگزاري بهت حجم خوبي ميده مثلا توي آپ كارگزاري 1000 تا داد كه حدود 600-700هزارتومن سودش شد.

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
بحث کنین سهم بگین دلیل بیارین؟هرکسی بیاد یه جای کارو بگیره 4 قرون کاسبی کنیم من یه چیز نمیدونم شما بگین .شما نمیدونین من بگم جمع شیم کم کم یه گروهی بزنیم به هم کمک کنیم همه پول دربیارن تو این بازار ماها میلیاردرم بشیم به جاییش برنمیخوره

متاسفانه اينجا ايران هست يعني كشوري كه يه مشت رواني ريختن توش! هر كي هر ايده اي ميده شروع ميكنن به پرخاشگري و وحشيگري!!!!

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190

آسيا درگير مقاومت 215 تومن هست در حال حاضر. كساني كه اهل ريسك بالا نيستن فروشندن توي اين قيمت ولي من همچنان هستم با آسيا :rolleyes:

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
اگر از سايت tse سهامدارن عمده بيمه آسيا رو ببينيد متوجه ميشد در طول دوره صعود اخير، حقوقي‌هاي اصلي سهم حتي يك برگ سهم هم نفروختن و تمام عرضه‌هاي حقوقي توسط حقوقيهاي خرد و زير يك‌درصدي بوده و حقوقيهاي كوچك اغلب مثل نوسانگيرها چشم به سيو سود دارند تا ارزش ذاتي سهم!

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
بازار داره به سمت ریزش میره بو ریزش میاد
گرو های مهدنی و فلزی هم بدلیل قیمت های جهانی رشد دارن وگرنه اونام میرن تو اصلاح

amiraliamirali1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر از سايت tse سهامدارن عمده بيمه آسيا رو ببينيد متوجه ميشد در طول دوره صعود اخير، حقوقي‌هاي اصلي سهم حتي يك برگ سهم هم نفروختن و تمام عرضه‌هاي حقوقي توسط حقوقيهاي خرد و زير يك‌درصدي بوده و حقوقيهاي كوچك اغلب مثل نوسانگيرها چشم به سيو سود دارند تا ارزش ذاتي سهم!

دقیقا...اهداف آسیا بالاتر ازین حرفاست...امروز هم رو مقاومتشش عالی معامله شد

amiraliamirali1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاخص رو سهم های بزرگ میسازن...ولی از اول همین امسال کلی سهم بوده که حتی چند برابر شدن شلیا خاهن واتی قزوین مرقام فراور کیمیا و.... با سهامداری تو سهم های کوچیک میشه سودهای خوبی بدست آورد ولی سهم های بزرگ حرکتی ندارن...رشد پارسال شاخصم واسه اون حرکت سنگین خودرویی ها بود...

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
https://telegram.me/Iranbour*****naires
میلیاردرهای بورس ایران

سیگنال خاص هاش بی نظیر هسا
درجواب ایشون یه داستان میگم:
یارو نقشه گنج مي فروخت ، بعد ها كتاب نقشه خوانِ گنج هم آورد فروخت، بعدها كه فلز ياب مُد شد رفت دو سه تا فلزياب و طلاياب هم آورد و اجاره ميداد، يعني طرف هم نقشه رو مي فروخت ، هم نقشه خوان رو هم فلز ياب رو!!!
يه عده "ساده " هم مي اومدن يه پولي مي دادن اول نقشه رو مي خريدن ، بعد يه پولي مي دادن يه جزوه فتوكپي شده رو مي خريدن تا نقشه رو ترجمه كنن، يه پولي هم مي دادن دستگاه طلاياب رو اجاره ميكردن كه بروند گنج پيدا كنن ، دفينه پيدا كنن، كوزه پر از طلا پيدا كنن ، و هيچ وقت هم از خودشون سوال نمي كردند كه كسي كه نقشه داره ، نقشه خوان داره ، فلزياب داره ، خب خودش ميره گنج رو دَر مي اره ، نمي آد كه نقشه رو بفروشه، نمي آد گنج يابش رو اجاره بده !!!!
حكايت ما و اين كانالهاي :
"صد درصد بازدهي يهويي"
"عضو شو ، دگرگون شو"
"ميلياردر ميشي به مولا ، با سيگينالهاي يدالله"

همين داستان فروختن نقشه گنج و گنج ياب هست، اگر كسي اين اكسيرها رو بلده كه نمي آد سيگنال فروشي كنه
منبع:مرتضی عباد

Last edited by a moderator:

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
دوستان کسایی که تو این تاپیک هستن الان در حال حاضر چه سهم هایی تو پرتفوتون دارین؟

Trickett

Registered User
لایک‌ها
815
من خودم الان حدود دو سالی هست تو بورسم سود و ضررم یر به یره .
تنها حالتی که میشه سود کرد فقط رانت داشته باشی یا موقعی که بازار روند صعودی داره مثل زمستان پارسال وارد بشی
الان من فاذر دارم دو بار هم میانگین کم کردم اومد روی 450 سر به سر بودم گفتم میره بالا نفروختم دوباره ریزش کرد!
الان یه دوستی هست ماهی 4درصد میده میخوام کل پول و بکشم بیرون بدم این دوستم راحت و بی دردسر

حالا باز ما هم خوبه که زیاد ضرری هم نکردیم برید ببینید چه بلایی سر سهام دارای کنتور سازی آوردن کل پولشون رو هواست!!!

Last edited:

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
من خودم الان حدود دو سالی هست تو بورسم سود و ضررم یر به یره .
تنها حالتی که میشه سود کرد فقط رانت داشته باشی یا موقعی که بازار روند صعودی داره مثل زمستان پارسال وارد بشی
الان من فاذر دارم دو بار هم میانگین کم کردم اومد روی 450 سر به سر بودم گفتم میره بالا نفروختم دوباره ریزش کرد!
الان یه دوستی هست ماهی 4درصد میده میخوام کل پول و بکشم بیرون بدم این دوستم راحت و بی دردسر

حالا باز ما هم خوبه که زیاد ضرری هم نکردیم برید ببینید چه بلایی سر سهام دارای کنتور سازی آوردن کل پولشون رو هواست!!!
دوست من واقعا من 6-7 ماه اول همش تو ضرر بودم.ولی واقعا سودم.واقعا اگر اصولی کار کنین و به حد ضرر پایبند باشی ضرر هست ولی برآیندتون سود هست.میانگین کم کردن مثل اینه شما رو اسب بازنده باز شرط ببندی.رو روان شناسیتون کار کنین .اشتباهاتی که کردین رو یادداشت کنین و تا میتونین دیگه تکرار نکنین.باور کنین با رعایت اصول .و تمرین حتما به سود مستمر میرسین

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
دوست من واقعا من 6-7 ماه اول همش تو ضرر بودم.ولی واقعا سودم.واقعا اگر اصولی کار کنین و به حد ضرر پایبند باشی ضرر هست ولی برآیندتون سود هست.میانگین کم کردن مثل اینه شما رو اسب بازنده باز شرط ببندی.رو روان شناسیتون کار کنین .اشتباهاتی که کردین رو یادداشت کنین و تا میتونین دیگه تکرار نکنین.باور کنین با رعایت اصول .و تمرین حتما به سود مستمر میرسین
شما چند وقته وارد این کار شدید چقدر سرمایه وارد کردید و درامد ماهیانتون چقدر؟

بالا