• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چیز در مورد مرورگر فایرفاکس

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام arashlolos عزيز
1.gif

يعني چجوري ميتونم بكاپ بگيرم؟خيلي نشانك هام مهمه.و ترتيبشونم نميخوام بهم بخوره
. منظورتان را از نشانك ندانستم!؟ Bookmark يا همون Favorite منظورتون هست؟! در كل پلاگين FEBE حرف نداره. من براي همه اين را نصب مي كنم و يك فولدر خارج از پارتيشن ويندوز را براي ذخيره بكاپ هفتگي معرفي ميكنم. بعدش ميشه آخرين فولدر بكاپ را در كمتر از چند ثانيه بازيافت نمود چه روي سيستم خودتان چه ديگران!! اين پلاگين از همه چيز بكاپ ميگيره....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
91/02/01
26.gif
103.gif

dashakol

Registered User
لایک‌ها
44
سلام از دوستانی که فایر فاکس دارن کسی تونسته فلش پلیر رو نصب کنه.
من همیشه با این مشکل برخورد میکنم
adobe flash player.PNG

در ضمن با وی*پی*ان هم مشکل دقیقاً همینطوری هست.

Hamed_Au

کاربر فعال آپلود سنتر
کاربر فعال
لایک‌ها
78

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام dashakol عزيز
1.gif

. همواره يك نگاهي به سايت FileHippo.com - Download Free Software بيندازيد، اين سايت فايل بعضي از برنامه ها كه از طرف آمريكا يا اينطرف فيلتر هستند را در سرور خودش آپ مي‌كنه و ميشه بدون نياز به هيچنوع هيتلرشكني، از سرور خودش دنلود كرد. آخرين نسخه هاي فايل فلش پلير هم بر اساس 32 يا 64 بيتي بودن سيستمتان يا براي IE يا Non-IEها (=مثل Firefox يا ...) را مي‌توانيد از اين لينك سايت فايلهيپو برداريد:

. فقط فراموش نكنيد وقتي به صفحه دنلود رفتيد، از زير آيكن
down5.png
كه در سمت راست هست بايد روي لينك "ّFileHippo Mirror" كليك كنيد. اين لينك براي همه فايلها موجود نيست ولي اكثر برنامه هاي بلوك شده را در سرور خودش داره. همچنين بهتره اول از زير همون ستون دنلود روي نام آخرين نسخه غير beta يا Alpha كليك كنيد كه البته بدي اينكار اينه كه اونوقت اون نسخه را بايد از سايت Adobe ولي با يك لينك مستقيم دريافت كنيد كه با داشتن هراكسي يا چيزپي-ان مشكلي نخواهيد داشت.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
91/02/04
26.gif
103.gif

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422

dashakol

Registered User
لایک‌ها
44
سلام igimax عزیز واقعاً ممنونم مثل همیشه راه حل قطعی مشکل رو دادین حالا دیگه مجبور نیستم برای دیدن یه فایل فلش کروم رو باز کنم . فقط نمیدونم چرا حتی وقتی با وی*پی*ان وصل میشدم اون پیغام خطا رو میداد.
در ضمن باید بگم 2800 تا پست اون هم از نوع ایگیماکسی واقعاً یه گنجینه هست و اگه فقط یه دلیل برای اومدن به این فروم باشه حضور افرادی مثل شماست.
از جناب حامد و هوپ هم بابت کمکشون تشکر میکنم.

dashakol

Registered User
لایک‌ها
44
یه توضیح اضافه ... اون لینک فایلهیپو هیچ ورژن غیر بتا نداشت حداقل من نتونستم پیدا کنم. وقتی نصب کردم یه مقدار با پرش فلش رو اجرا میکرد که از لینک حامد استفاده کردم و مشکل حل شد چون ورژن غیر بتا رو داشت.
باز هم ممنون

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
یه توضیح اضافه ... اون لینک فایلهیپو هیچ ورژن غیر بتا نداشت حداقل من نتونستم پیدا کنم. وقتی نصب کردم یه مقدار با پرش فلش رو اجرا میکرد که از لینک حامد استفاده کردم و مشکل حل شد چون ورژن غیر بتا رو داشت.
باز هم ممنون

سمت راست یه قسمت هست به اسم Old Version اونجا میتونید آخرین نسخه ی Stable رو پیدا کنید.سایت FileHippo بصورت پیش فرض آخرین نسخه رو واسه دانلود میزاره که ممکنه نسخه ی Beta باشه
همونطور که توی تصویر میبینید آخرین نسخه ی Stable نسخه ی 11.2.202.233 هستش

42876242488472267620.png

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
سلام

هر کاری میکنم در فایرفاکس اعداد رو فارسی تایپ کنم نمیشه!!!

چرا؟

در مرورگر های دیگه درست میزنه!

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
چرا این فایرفاکس 12 داره سی پی یو رو نابود میکنه :|
یعنی شخصا کامپیوتر رو یک تنه نموده :hmm:

162dadc773d0cec58a44cca536f708fb.PNG

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
هنوز هم فایرفاکس طرفدار داره؟! :D

بیایید از کروم استفاده کنید دیگه. سریع تر، سبک تر و بهتر :)

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
هنوز هم فایرفاکس طرفدار داره؟! :D

بیایید از کروم استفاده کنید دیگه. سریع تر، سبک تر و بهتر :)

تا وقتی اپرا و فایرفاکس هستن کی میره سراغ کروم :دی
حداقل اگه میخوای از کروم استفاده کنی از Comodo Dragon استفاده کن.اینطوری گوگل کمتر فضولی میکنه :دی
//
مثل اینکه ورژن "13 بتا" طرفداران رو راضی کرده.خیلی ها گفتن بهتر شده.خودم هنوز فرصت نکردم تستش کنم.
//
چرا این فایرفاکس 12 داره سی پی یو رو نابود میکنه :|
یعنی شخصا کامپیوتر رو یک تنه نموده
hmmsmiley02.gif

162dadc773d0cec58a44cca536f708fb.PNG

من مشکلی با CPU ندارم.کلا رم زیادی میخواد که بخاطر افزونه ها و تب های باز هستش(منظورم تنها نسخه ی 12 نیست).البته من با رم هم مشکلی ندارم :دی

45697892548805966417.png

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
من مشکلی با CPU ندارم.کلا رم زیادی میخواد که بخاطر افزونه ها و تب های باز هستش(منظورم تنها نسخه ی 12 نیست).البته من با رم هم مشکلی ندارم :دی

البته امروز کشف کردم مشکل از چی بود!
مشکل از افزونه Memory Fox بود که احتمالا برای 12 بهینه نشده! یعنی مموری فایرفاکس رو از 150مگابایت به 70 می رسوند ولی از اونور سی پی رو ...
خب شد کشفش کردموگرنه سیستم چند روز دیگه نابود میشد :lol:

همچنان باید فکری به حال مموری فایرفاکس بکنن :hmm:

• Like
Reactions: HoP

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
تا وقتي اپرا و فايرفاکس هستن کي ميره سراغ کروم :دي
حداقل اگه ميخواي از کروم استفاده کني از Comodo Dragon استفاده کن.اينطوري گوگل کمتر فضولي ميکنه :دي
//
مثل اينکه ورژن "13 بتا" طرفداران رو راضي کرده.خيلي ها گفتن بهتر شده.خودم هنوز فرصت نکردم تستش کنم.
//

گوگل و فضولی؟! روم به ديفال! :دی

از Comodo Dragon يه مدتی استفاده ميکردم ولی 2 تا بدی داره. يکی اينکه خودش فلش پلير نداره يعنی مثل همين فاير فاکس بايد نصب کنی يکی ديگه هم اينکه موقعی که ورژن جديدش ميومد آدم رو کلافه ميکرد! يکسره پيغام ميداد ميگفت بيا برو ورژن جديد رو دانلود کن! :wacko: بدبختی اينکه پيغامش هم غير فعال نميشد!!

آها! الان یادم اومد یک بدی دیگه هم داره! :دی اینه که بعضی Extension های گوگل مثل Google Dictionary درست کار نمیکنن!

خلاصه اينکه گذاشتيمش کنار و دوباره رو آورديم به
i323483_igeek-chrome.png

کروم رو هم 2 تا گزینه اش رو عوض کنی از نظر امنیت خیلی بهتر میشه یکی تغییر موتور جستجوی پیشفرض از گوگل به بینگ و یکی هم غیر فعال کردن گزینه Use a web service to help resolve navigation errors در بخش Under the Hood
icon7.png

آقا کریم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
فقط فایرفاکس .... فقط بعضی وقت ها هنگ می کنه باید بستش
آپرا هم بدک نیست ولی بعضی از سایت ها پشتیباتی نمی کنند
IE , FF را همه ساپورت می کنن
یعد نوبت Chrome می زسه
بعد Safari و آخر از همه اپرا

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
گوگل و فضولی؟! روم به ديفال! :دی

از Comodo Dragon يه مدتی استفاده ميکردم ولی 2 تا بدی داره. يکی اينکه خودش فلش پلير نداره يعنی مثل همين فاير فاکس بايد نصب کنی يکی ديگه هم اينکه موقعی که ورژن جديدش ميومد آدم رو کلافه ميکرد! يکسره پيغام ميداد ميگفت بيا برو ورژن جديد رو دانلود کن! :wacko: بدبختی اينکه پيغامش هم غير فعال نميشد!!

آها! الان یادم اومد یک بدی دیگه هم داره! :دی اینه که بعضی Extension های گوگل مثل Google Dictionary درست کار نمیکنن!

خلاصه اينکه گذاشتيمش کنار و دوباره رو آورديم به
i323483_igeek-chrome.png

کروم رو هم 2 تا گزینه اش رو عوض کنی از نظر امنیت خیلی بهتر میشه یکی تغییر موتور جستجوی پیشفرض از گوگل به بینگ و یکی هم غیر فعال کردن گزینه Use a web service to help resolve navigation errors در بخش Under the Hood
icon7.png

با قسمتی که بولد کردم شدیدا موافقم.لامصب هرچی Cancel میزنی اصن فایده نداره.آدم دلش میخواد بگه این دکمه ی غلط کردمش کجاست :لوووول
//
خوب ورژن Firefox 13.0 Beta 2 هم منتشر شد.ایندفه دیگه باید برم تستش کنم.

arashlolos

Registered User
لایک‌ها
16
چه باحال شده !

تب جدید باز میکنی ، بیشتر بازدید ها رو میاره اگه اشتباه نکنم ..
ميشه يكم توضيح بدي؟
بازديدهارو مياره يعني چي؟

البته امروز کشف کردم مشکل از چی بود!
مشکل از افزونه Memory Fox بود که احتمالا برای 12 بهینه نشده! یعنی مموری فایرفاکس رو از 150مگابایت به 70 می رسوند ولی از اونور سی پی رو ...
خب شد کشفش کردموگرنه سیستم چند روز دیگه نابود میشد :lol:

همچنان باید فکری به حال مموری فایرفاکس بکنن :hmm:

من نميفهمم اينهمه مموري حداقل 2 گيگ تا 8 گيگ!!!!
ديگه 500 يا بيشتر مگي كه فايرفاكس ميخوره ديگه چقده مگه؟زياده جدا" ؟

راستي هيشكي نميدونه چجوري كورل ويدئو استديو رو كلاسيكش كنيم(مث كلاسيك كردن تم ويندوز) كه رم كمتري بخوره و گرافيك منوهاش از بين بره كه تو رندر و ... كم نياره؟
كشت منو بخدا
رمم همش 2 گيگه.كمه براي ميكس و مونتاژ

بالا