برگزیده های پرشین تولز

همکاری برای ساخت کتاب های الکترونیک با درامد مناسب

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام
مدتیه مشغول ساخت کتاب های اموزشی پی دی اف و فروش اون ها هستم در این خصوص تجربیات خوبی کسب کردم کتاب هایی که رایگان و یا نمونه مشابه اون ها در نت وجود نداره خودم توسط سایت های تخصصی یه کتاب از اون ها تهیه و برای فروش میزارم رو سایت
مثلا کتاب اموزش بوکس به زبان فارسی رو کل نت رو بررسی کنید وجود نداره چند تا سایت گذاشتن که مال خودمن و از طریق اجازه گرفتن از چند سایت که از مطالبشون برای ساخت کتاب استفاده کنم تونستم به این شکل چند کتاب بسازم اما پیدا کردن موضوعاتی که رایگان و نمونه مشابه اون ها در نت وجود نداشته باشه که ارزش فروش داشته باشن خیلی زمان بر و وقت گیره در کل خودم روزانه میتونم یه کتاب الکترونیکی نزدیک 10 صفحه توسط مطالب سایت های تخصصی تولید کنم
حالا اگه کاربرانی هستن که مایل به انجام اینکار هستن میتونیم همکاری کنیم
حالا بنا به درخواست خود کاربر میتونیم بر اساس فروش اون محصول پورسانت بهش پرداخت بشه و یا در ازای هر کتاب که بهم تحویل میده رو یه مبلغی توافق کنیم اگه کسی در این خصوص تجربه داره و احساس میکنه میتونه همکاری کنه قیمت های پیشنهادیش رو برا هر کتاب که میتونه درست کنه پیام بفرسته محدودیتی هم در تعداد فایل هایی که در روز میتونه بفرسته وجود نداره و هرچقدر تونست به همون مقدار مبلغش پرداخت میشه فقط باید موضوع فایل قبل از اینکه شروع به درست کردن فایل کنه باهام در میون گذاشته بشه چون هر موضوعی ارزش نداره

بالا