برگزیده های پرشین تولز

همکاری " شراکت " در پروژه سایت

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
سلام و احترام خدمت شما
بنده طراح و برنامه نویس و سئو کار هستم و پیشنهاد شراکت در پروژه ای خوب برای دوستانی علاقه مند به کسب درامد در فضای مجازی دارند دارم .

بنده پروژه ای با موضوع نیازمندی ها راه اندازی کردم و در حال تکمیل تیمی قوی برای مدیریت و پشتیبانی سایت هستم ، از دوستانی که علاقه مند به فعالیت در این زمینه هستند ، خوشحال میشم همکاری " شراکت " کنیم
این پروژه چیزی شبیه دیوار و شیپور است و نسخه سایت و اپلیکیشن دارد و بسیار قوی کار شده است

نیازی به اسپانسر مالی برای پروژه نداریم فقط از کسانی که علاقه مند به این موضوع هستند دعوت به همکاری " شراکت " جهت تبلیغات و معرفی و... دارم

فقط کافیست افراد علاقه مند روزی 2 ساعت فقط وقت بگذارند

نکته : ما نیاز به کارمند یا اسپانسر مالی تنها نداریم ما کسانی رو میخوایم که خود در این پروژه شریک بشند و کار کنند

درامد پروژه کامل بین شرکا تقسیم می شود .

همکاری "شراکت " به دو صورت است با گذاشتن سرمایه اندک و بدون سرمایه

گذاشتن سرمایه : هر نفر 500 ت میگذارد جهت ضمانت کار و هزینه های سایت و در سودهی به صورت مساوی سهیم خواهد بود .
در صورتی که پروژه به سوددهی نرسید بعد از 8 ماه هرکسی بخواد میتونه عین سرمایشو دریافت کنه " پس در ضرر و زیان شما سهیم نخواهید بود "

بدون سرمایه : کسانی که سرمایه ندارند میتونند مثل بقیه فقط وقت بزارند ولی فقط نصف کسانی که سرمایه میگذارند سود دریافت خواهند کرد .

برای اطلاعات بیشتر با بنده در تلگرام یا ایمیل در ارتباط باشید
Hamed102@
[email protected]

بالا