برگزیده های پرشین تولز

همیشه عصبانی هستم

Kid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چرا همیشه عصبانی ام؟؟؟؟ همه جا...
شماهم اینطوری هستین؟ راه حل خودتون رو بگید تا من هم استفاده کنم...... چطوری خشمتون رو کنترل میکنین؟؟؟؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,745
خالی کنش سر باعث و بانیش

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
منم متاسفانه همینطوریم
کلا روحیه پرخاشگری دارم
کلا خیلی مشکل درست کرده برام هر وقت بیرون نمیرم یکیو میخوام بگیرم بزنم[emoji51]
همین چند روز پیش با یکی دس به یقه شدم سر اینکه از فرعی مث گاو با پرایدش اومد منم سرعتم زیاد شانس ردش کردم[emoji20] [emoji55]
ووو مورد زیاده از در و همسایه بگیر تا همینجا!
جدی باس چیکار کرد!?
اصلا حالم از این ممکلت بهم میخوره علت اصلیشم همینه فک کنم[emoji19]

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
من زیاد عصبانی نمیشم ولی معمولا با فامیل هایی که معلوم نیست چطوری فامیلن و اینایی که زور پسر خاله میشن مشکل دارم
نمونش چند روز پیش یکی زنگ زد فهمیدم فامیله ولی...
جلمه های آخر پشت تلفن : طرف تو فلانی هستی یا ... ، من به فضولش ربطی نداره ... :|

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
من زیاد عصبانی نمیشم ولی معمولا با فامیل هایی که معلوم نیست چطوری فامیلن و اینایی که زور پسر خاله میشن مشکل دارم
نمونش چند روز پیش یکی زنگ زد فهمیدم فامیله ولی...
جلمه های آخر پشت تلفن : طرف تو فلانی هستی یا ... ، من به فضولش ربطی نداره ... :|
گنا نداشت؟

بابای آیدین

Registered User
لایک‌ها
1,348

Kid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
جدی جدی کسی راه حلی پیدا کرده برای عصبانیت خودش؟؟؟؟ لطفا به اشتراک بزاره.... خیلی عصبانی ام...

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
منم متاسفانه همینطوریم
کلا روحیه پرخاشگری دارم
کلا خیلی مشکل درست کرده برام هر وقت بیرون نمیرم یکیو میخوام بگیرم بزنم[emoji51]
همین چند روز پیش با یکی دس به یقه شدم سر اینکه از فرعی مث گاو با پرایدش اومد منم سرعتم زیاد شانس ردش کردم[emoji20] [emoji55]
ووو مورد زیاده از در و همسایه بگیر تا همینجا!
جدی باس چیکار کرد!?
اصلا حالم از این ممکلت بهم میخوره علت اصلیشم همینه فک کنم[emoji19]

امروزم دوباره بحثم شد با یه موتوری
چه وضعیه اخه مردم روانی شدن
بوق الکلی میزنن دری وری هم پشت سر میگن خداییش نمیشه ساکت بمونی از بس بی شعور و نفهمن[emoji55]

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,152
تلاش نکنید دیگران رو عوض کنید... ساده ترین کار اینه که خودتون رو تغییر بدین.

مثال:
--- اگر میبینی دیگران بد رانندگی میکنند، شما سرعتت رو کم کن تا در موقع خارج شدن گاو از فرعی، بتونی ماشینت رو کنترل کنی (تا صدمه نبینه ماشینت)

--- اگر میبینی فلان فرد توقع بیجا از شما داره، زیاده خواهه یا پرروئه، رابطه ت رو قطع یا کم کن. توقع برای دیگران ایجاد نکن وقتی نمیتونی فراهمش کنی.

--- اگر دیگران بد هستن، سعی کن خودت خوب باشی. اگر قرار باشه تو هم مثل دیگران بد باشی فرقی با اونها نداری.

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
امروزم دوباره بحثم شد با یه موتوری
چه وضعیه اخه مردم روانی شدن
بوق الکلی میزنن دری وری هم پشت سر میگن خداییش نمیشه ساکت بمونی از بس بی شعور و نفهمن[emoji55]

منم با ماشین میرم بیرون همش در حال عنایت قرار دادن احشام هستم
هر کی گوسفندشو فروخت ماشین خرید :general602:
اعصاب نمیزارن برا ادم:mad:
یارو پشت چراغ قرمز بوق میزنه o_O

Last edited:

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
منم همیشه عصبانیم تو عمرم نخندیدم:general208:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
منم با ماشین میرم بیرون همش در حال عنایت قرار دادن احشام هستم
هر کی گوسفندشو فروخت ماشین خرید :general602:
اعصاب نمیزارن برا ادم:mad:
یارو پشت چراغ قرمز بوق میزنه o_O
یه قضیه جالب مال امشب
با پدر رفته بودیم دنبال خرید ماشین موقع برگشت من پشت فرمون بودم بعد بارونم تازه گرفته بود
تو بلوار 50 تا داشتم میرفتم همه ماشینا تو حال خودشون بودن یدفعه اون جلو 3-4 تا ماشین زدن پشت هم، پارسه که کاپوتش جمع شد بعد این پرایده جلو ما هم زد رو ترمز ماشینش چرخید ما هم راست داشتیم میرفتیم تو شکمش از بقل کار ندارم ترمز گرفتم (لامصب abs هم نیست اصلا نمیگرفت) اخر کاریم دستی کشیدم ولی بهش زدم خلاصه پیاده شدیم یه کوچولو در پرایده قر شد سپر ما هم یه کف دست مالیده شده کاری نشد بعد زن طرف ورداشته میگه راننده نیستی :| منم دیگه هر چی از دهنم رسید ورداشتم گفتم طرف حالش نیس که مقصرن بعد بابامم حرف خوبی زد گفت اگه شما راننده بودی دور خودت نمیچرخیدی[emoji51] میگه خوب ترمز زدیم چون [emoji33] انگار من هوا رو گرفتم جا ترمز :| ماشین راهنمایی رانندگی هم هموجا بود دوست داشتم یه کروکی میکشید همه جا طرف یکی میشد تازه حرفشونم بود
عجب مردمانی داریم ما
اگه خودم تنهایی بودم که سرشو میبریدم[emoji39]
(یه قضیه جالب تو همون بلوار همونجا چند ثانیه قبلش پدر داشتن نصیحت میکردن سرعت بالا نرم[emoji55] [emoji23] [emoji51])

Last edited:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
یه قضیه جالب مال امشب
با پدر رفته بودیم دنبال خرید ماشین موقع برگشت من پشت فرمون بودم بعد بارونم تازه گرفته بود
تو بلوار 50 تا داشتم میرفتم همه ماشینا تو حال خودشون بودن یدفعه اون جلو 3-4 تا ماشین زدن پشت هم، پارسه که کاپوتش جمع شد بعد این پرایده جلو ما هم زد رو ترمز ماشینش چرخید ما هم راست داشتیم میرفتیم تو شکمش از بقل کار ندارم ترمز گرفتم (لامصب abs هم نیست اصلا نمیگرفت) اخر کاریم دستی کشیدم ولی بهش زدم خلاصه پیاده شدیم یه کوچولو در پرایده قر شد سپر ما هم یه کف دست مالیده شده کاری نشد بعد زن طرف ورداشته میگه راننده نیستی :| منم دیگه هر چی از دهنم رسید ورداشتم گفتم طرف حالش نیس که مقصرن بعد بابامم حرف خوبی زد گفت اگه شما راننده بودی دور خودت نمیچرخیدی[emoji51] میگه خوب ترمز زدیم چون [emoji33] انگار من هوا رو گرفتم جا ترمز :| ماشین راهنمایی رانندگی هم هموجا بودم دوست داشتم یه کروکی میشد همه جا طرف یکی میشد حرفشونم بود
عجب مردمانی داریم ما
اگه خودم تنهایی بودم که سرشو میبریدم[emoji39]
(یه قضیه جالب تو همون بلوار همونجا پدر داشتن نصیحت میکردن سرعت بالا نرم[emoji55] [emoji23] [emoji51])
پرایده لامصب ترمزش افتضاحه همش باید دستت رو دستی باشه
نه باوو من اینطور نیستم بیام پایین دعوا بکنم یعنی واقعا ارزششو نداره فقط طرف رانندگیش بد باشه فحش بد بهش میدم دلم خنک میشه :D
کلا دو جور ادما اعصابه منو خرد میکنن یکی تو رانندگی یکی زنا یکی پیرمردا :general208:
این زنایی که تو اینجور بحثها خودشونه میندازن وسط تابلویه چیکاره هستن ;)

بالا