برگزیده های پرشین تولز

پرهام مولایی

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
19 ژوئن 2017
نوشته‌ها
6
لایک‌ها
0
سن
34
کشورمان ایران دارای کویر های بسیاری در سرتاسر خود می باشد که همه ساله گردشگران ماجراجویی بسیاری را نقاط مختلف دنیا به سمت خود می کشاند. اگر به دنبال هیجان می گردید و یا می خواهید افسون یک منظره ی زیبا شوید و به دنبال آرامشی وصف ناشدنی می گردید، پیشنهاد ما برای شما تور کویر است. کویر با زیبائی های خاص خود شما را مسخ می سازد و مانند یک ساحره شما را افسون کرده و به داخل خود می کشاند. اگر قصد سفر با تور کویر را دارید باید این نکته را در نظر داشته باشید که در چه زمانی پا به این زیبایی بیکران می گذارید. در کویر اختلاف دما در روز و شب بسیار فاحش است و به همین خاطر فصل تابستان و زمستان فصل مناسبی برای سفر به آن نیست. زیرا در تابستان دمای هوا در روز بسیار زیاد و طاقت فرسا می شود و در زمستان سرما و خشکی هوا آزار دهنده است. بهترین فصل برای سفر به کویر اوایل فصل بهار و اوایل فصل پاییز می باشد که اختلاف دما به حداقل می رسد.
از جمله مقصد های محبوب در تور ک ویر می توان به کویرمصر، مرنجاب، شهداد و کلوت ها، ورزنه، ابوزید آباد، پاکشه و کویر بکر کاغذی، و از جمله تفریحات تور های کویر گردی هم می توان به بازید از جاذبه های طبیعی و گردشگری کویر، شتر سواری، سافاری، موتور ای تی وی اشاره کرد.
مسافران و گردشگرانی که قصد سفر به کویر را دارند برای آگاهی از تورها و پکیج های مفید و ارزان می توانند به سایت لحظه آخر مراجعه نمایند.
kavir-1.jpg kavir-5.jpg kavir-1.jpg kavir-5.jpg
 
بالا