برگزیده های پرشین تولز

وبلاگ فریب های اینترنتی راه اندازی شد: درخواست کمک از وبمسترهای عزیز

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
....

Last edited:

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
داداش از اینا خیلی خیلی زیاده و مخاطبش هم اکثرا کاربرهای عمومی نت هستن که خیلی سر در نمیارن چی به چیه

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,398
متاسفانه کاربرامون هم به معنای واقعی کاربر نیستن،خب وقتی از خدمات یه سایت به صورت استفاده میکنین حداق روی بنراش کلیک کنین
من با این که بازدید خوبی دارم ولی کاربر ها روی تبلیغات خوب کلیک نمیکنن،تصمیم گرفتم همین هک و نرم افزار و فلانو بزارم،یه روز گذاشتم به شب نکشیده از شدت عذاب وجدان برداشتمشون
در حالی که خیلیا دارن پول خوبی از این راه در میان...نمیدونم چی بگم دیگه!

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
متاسفانه کاربرامون هم به معنای واقعی کاربر نیستن،خب وقتی از خدمات یه سایت به صورت استفاده میکنین حداق روی بنراش کلیک کنین
من با این که بازدید خوبی دارم ولی کاربر ها روی تبلیغات خوب کلیک نمیکنن،تصمیم گرفتم همین هک و نرم افزار و فلانو بزارم،یه روز گذاشتم به شب نکشیده از شدت عذاب وجدان برداشتمشون
در حالی که خیلیا دارن پول خوبی از این راه در میان...نمیدونم چی بگم دیگه!

حاجی دیگه از رو مد افتاده این روزا اصلا فروش خوبی نداره سال قبل فروشش خیلی عالی بود تا حدی که خیلیا خودشونو بستن رفتن جزایر قناری
خوب فرهنگ سازی نشده
خوب شما نباید انتظار داشته باشین که کاربر بیاد کلیک کنه
من مثلا اینو میگم میگم که کاربر عزیز شما بیاین در قبال خدمات سایت من ماهانه یه مقدار پول بدین در عوض بنده هم سایت رو بدون تبلیغ و پاپ اپ بزارم
خوب متاسفانه نمیشه که نمیشه

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,398
حاجی دیگه از رو مد افتاده این روزا اصلا فروش خوبی نداره سال قبل فروشش خیلی عالی بود تا حدی که خیلیا خودشونو بستن رفتن جزایر قناری
خوب فرهنگ سازی نشده
خوب شما نباید انتظار داشته باشین که کاربر بیاد کلیک کنه
من مثلا اینو میگم میگم که کاربر عزیز شما بیاین در قبال خدمات سایت من ماهانه یه مقدار پول بدین در عوض بنده هم سایت رو بدون تبلیغ و پاپ اپ بزارم
خوب متاسفانه نمیشه که نمیشه
با عرض معذرت اون هزینه ماهانه بخوره تو سر بعضی از کاربرا،روزی یه کلیک کنن کافیه! حالا اگه یه اشتباه کنی هزار تا کامنت طلبکارانه میذارن
البته یه سری از کاربرا هستن که واقعا با فرهنگ و شعورن و کامنت هاشون کلی انرژی میده برای ادامه کار

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
ممنون از مشارکت دوستان
بحث این است که با تمام این اوصاف، چگونه می توانید به این وبلاگ کمک کنید؟ آیا اصلاً فکر می کنید این وبلاگ می تواند کمک کننده باشد؟ یا بود و نبود آن فرقی نخواهد کرد؟
خیلی دوست دارم این پکیچ کسب درآمدها را داشته باشم اگر کسی دارد به اشتراک بگذارد تا بررسی اش کنیم.
سایر محصولاتی که فکر می کنید جعلی هستند، کدامند؟

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
با سلام خدمت کاربران عزیز
همانطوری که مطلع هستید امروزه کلاهبرداری های اینترنتی روز به روز در حال افزایش است و احتمالاً همه ما با چنین پدیده هایی روبرو شده ایم. از مدت ها پیش در این فکر بودم که کاش یک سایت یا وبلاگی می بود و این کلاهبرداری ها و فریب های اینترنتی را به کاربران ایرانی معرفی می کرد ولی متأسفانه چنین چیزی وجود نداشت. بنابراین به صرافت افتادم که خودم دست به کار شوم. در اولین گام در بلاگ بیان وبلاگی را به نام farib ثبت کردم. فکر کنم تابستان سال گذشته بود. بعد از ثبت این وبلاگ از تب و تاب اولیه افتادم و با خود گفتم به من چه؟! دنبال دردسر می گردی؟!
تا اینکه چند روز پیش یکی از دوستانم محصولی را خریداری کرده بود به قیمت 29 هزار تومان به نام نرم افزار پولساز. بعد از این که فهمیده بود سرش کلاه رفته است، حسابی ناراحت شده بود. بعد یکی از دوستان پی تی تاپیکی زده بود در رابطه با آن نرم افزار و من در آن تاپیک مطلبی را نوشتم. (اینجا).
همه این ها باعث شد که عزمم را جزم کنم و بالاخره این وبلاگ را راه اندازی کنم. حالا اولین افشاگری صورت گرفته است به نام:

لطفا بخوانید و اگر نکته ای دارید بیان فرمایید.
چند نکته و درخواست مهم:
  • خوب می دانم که برخی از ماها-مخصوصاً وبمستران- از چنین محصولاتی کسب در آمد می کنیم. ولی اعتقاد دارم پولی که از این طریق کسب می کنیم، مطلقاً حرام است و پول حرام هر چقدر هم که بیشتر باشد، فایده ای ندارد.
  • متشتاقانه منتظر دریافت مطالب، نظرات، پیشنهادات و انتقادات کلیه کاربران هستم. بهترین کمک معرفی محصول و بررسی نحوه کلاهبرداری آن است. یا حداقل کمک تان می تواند این باشد که اگر آن محصولات را دارید در اختیار بنده قرار دهید تا در وقت مقتضی بتوانم آنها را بررسی کنم و در باره آنها در وبلاگ بنویسم.
  • شاید هم بهتر است در همین تاپیک، دوستان آن محصولاتی را که فکر می کنند جعلی هستند و صاحبان آنها دارند از کاربران کلاهبرداری می کنند (با مستندات) معرفی کنند تا اقدامات بعدی در باره آنها صورت بگیرد.
آدرس وبلاگ فریب های اینترنتی: farib.blog.ir
کار خیلی خوبی کردی این وبلاگ را درست کردی
ای کاش یه دانه ir هم بهش وصل میکردی که هم بازدیدش میرفت بالاتر و هم معتبرتر به نظر میرسید

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
رفیق من هم این نرم افزار رو خرید هر چی گفتم نخر گفت ول کن بزار بخرم
تازه بلا نسبت یعنی وبمستر هم هست

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
حتی اگر با دلایل و اسناد محکم ثابت کنیدوبلاگ شما به درخواست ارائه دهنده مقالات پاک میشه

برای شما هم اگر اصرار کنید یه قرار پیگیری صادر میکنن و ازتون شکایت میکنن

قانون به شما اجازه انتشار این مطالب رو نمیده

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
حتی اگر با دلایل و اسناد محکم ثابت کنیدوبلاگ شما به درخواست ارائه دهنده مقالات پاک میشه

منظورتان از "ارائه دهنده مقالات" کیست؟
ممکن است بند یا ماده قانون مد نظرتان را بیان فرماید؟
ممنون

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
منظورتان از "ارائه دهنده مقالات" کیست؟
ممکن است بند یا ماده قانون مد نظرتان را بیان فرماید؟
ممنون
کسانی که این چرندیات 20 میلیون در یک ساعت رو منتشر میکنن

اگر واقعا مشکلی نبود که اینا رو تلویزیون تبلیغ نمیکرد

یا تبلیغات بنری و پاپ اپ و ...

به همین خاطر راحت میتونن از شما به خاطر تهمت و افترا شکایت کنن

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275

من زیاد تلویزیون نگاه نمی کنم ولی بعید به نظر می رسد این ها رو تلویزیون تبلیغ کند.
فعلا در مورد این نرم افزار پولساز مطلب نوشتم که کلاهبرداری آن اظهر من الشمس است و در هر دادگاهی قایل اثبات است.
همانطوری که در مطلب وبلاگ هم آوردم، قرار است صباویژن هم بررسی کند که دیگر بصورت تبلیغات بنری در سایت های مختلف، نمایش داده نشود.
ضمناً خیلی دوست دارم از من شکایت کنند تا آبروی نداشته شان را بیشتر ببرم.

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
نیاز به وبلاگ و معرفی نیست
طرف خودش یه خورده عقلشو به کار بندازه کلاه سرش نمیره
آخه نرم افزار پول ساز یعنی چی؟؟؟؟؟؟عجب بابا

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
نیاز به وبلاگ و معرفی نیست
طرف خودش یه خورده عقلشو به کار بندازه کلاه سرش نمیره
آخه نرم افزار پول ساز یعنی چی؟؟؟؟؟؟عجب بابا
واقعیت امر این است که تعداد فریب خوردگان بیشتر است. و این ها حتما می فروشند که این همه پول تبلیغات می دهند. اگر از کاربر چند ده میلیونی ایران، فقط هزار نفر فریب بخورند (که قطعا بییشتر از این تعداد می باشد) می شود 29 میلیون تومان پول مفت.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879

این که گفتی یعنی چه؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
واقعیت امر این است که تعداد فریب خوردگان بیشتر است. و این ها حتما می فروشند که این همه پول تبلغات می دهند. اگر از کاربر چند ده میلیونی ایران، فقط هزار نفر فریب بخورند (که قطعا بییشتر از این تعداد می باشد) می شود 29 میلیون تومان پول مفت.
از بدبختی مردم سو استفاده میکنن
طرف بیکار و بی پول خب به هر چیزی چنگ میزنه برا درآمد دیگه

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281

کل تبلیغات تلویزیون ایران دروغی بیش نیست قشنگ یه مدت یه تبلیغ تو یه شبکه ماهواره ای دیدم در مورد یه کرم صورت بعدش چندماه بعد تو شبکه ifilm یا یه کمی تغییر (حذف زنان عریان) دیدم یکی از آشنایان خرید و دقیقا جوش های صورتش که نرفت بدتر شد دقیقا شد مثه زامبی :general507:
کلا بحث فرهنگ سازیه که مردم ما خیلی تو این زمینه عقب موندن مردم ما عقلشون به چشمشونه هرچیزی که چشمشون دید ترجیح میدن مثلا همین هک تلگرام شرکت تلگرام میاد از اون ور مبلغ هنگفتی میذاره که اگه کسی بتونه سیستم ما رو هک کنه اینقدر پول بهش تعلق میگیره بعدش مردم ما با یه تبلیغ ساده با اینکه میدونه شرکت تلگرام چی گفته ولی بازم میاد اون برنامه رو میخره شاید بتونه هک کنه ولی وقتی بازش میکنه میبینه همون برنامه setting چرنده

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
مطالب وبلاگ شما از روی دلسوزی هستش ولی انتشار اینگونه مطالب ، حتی در سایت های کاربر محور که مطالب توسط کاربر منتشر میشه و مدیر سایت دخالتی در اینگونه مطالب نداره درست نیست چه برسه به اینکه مطلب توسط مدیر سایت نوشته بشه و می تونه باعث دردسر بشه
تا وقتی جرمی اثبات نشه نمیشه به کسی تهمت زد ، کلاهبرداری و دزدی باید از طریق قانون پیگیری بشه نه من و شما

پ . ن: کسی که دنبال اینه که یک شبه پولدار بشه همون بهتر که سرش کلاه بره :eek:

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
تا وقتی جرمی اثبات نشه نمیشه به کسی تهمت زد ، کلاهبرداری و دزدی باید از طریق قانون پیگیری بشه نه من و شما
کدام قانون؟
اتفاقا باید از طریق من و شما پیگیری بشه و قانون هم در این راه کمک کنه. آن مواردی که نوشتم، اثبات نیست پس چیست؟
پ . ن: کسی که دنبال اینه که یک شبه پولدار بشه همون بهتر که سرش کلاه بره
فکر کنم تنها کسی که این وسط بی تقصیره آقا دزده است!

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
این نرم افزار پولساز رو من دیدم. یه اتوران ساده هست با 4 تا دکمه که هر کدومو بزنی میره به این سایت:
www.twodollarclick.com
البته با لینک رفرال
کلش اینه که میگه این سایت به ازای هر کلیک تا 8 دلار میده برین عضو شین و پول پارو کنین.
همین!
نمیدونم حالا اینو برنامه کردنش برای چی بوده؟!
چون میشه اینو تو یه سطر گفت و لینک سایت رو داد دیگه!
پ.ن: الان دیدم گذاشتید تو وبلاگ این نرم افزار رو

بالا