برگزیده های پرشین تولز

ويرس w32.blaster.c.worm

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوستان
مدت سه چهار روزه كه من به يه مشكل برخوردم و هركاري مي كنم برطرف نميشه. كامپيوترم رو سه چهار روز قبل فرمت كردم (در واقعا پارتيشن بندي رو تغيير دادم)، سپس ويندوز رو هم نصب كردم، بعد از اون ويروس ياب هم گذاشتم اما زماني كه به اينترنت وصل ميشدم يه پيغام دريافت ميكردم و بعد از يك دقيقه كامپيوتر خاموش روشن ميشد. (توچه داشته باشيد كه من كامپيوتر رو از طريق سي دي بالا آوردم و از هيچ ديسكتي هم استفاده نكردم).
بعد از تلاش زياد تونستم اين مشكل رو با دانلود كردن Blaster Worm: Critical Security Patch for Windows XP از سايت مايكروسافت اين مشكل رو برطرف كنم.
حالا يه مشكل دارم كه هر از چند ساعت انتي ويروس به من اطلاع ميده كه كامپيوترم ويروسي هستش زماني هم كه با انتي ويروس چك مي كنم بعضي وقتا ويروس رو شناسايي مي كنه و من بعد از اون قرنيطنه مي كنم اگر هم نشد پاك مي كنم. در گزارشي كه انتي ويروس به من ميده مي نويسه:
You have not eliminated all viruses. There are still 1 infection(s) remaining.
و زمانيكه انتي ويروس رو مي بندنم پيغام داشتن يه ويروس رو بهم ميده...

حالا سوال من اينه كه اين ويروس چطوري وارد كامپيوتر ميشه در صورتي كه من ويندوز رو از نو نصب كردم و چطور ميشه از شر اين ويروس خلاص شد.
خيلي ببخشيد كه طولاني شد.

با تشكر
طاها ابراهيمي

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
احتمالا ويروكش نورتون نصب كردي ؟
منم اين مشكلو با نورتون داشتم زياد جدي نگيرش . سعي كن با يكي ديگه مك آفي چك كني.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
خارجی ها در این زمان ميگن please dont multi-post in forums!!!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مرسي كه جواب سوالم رو داديد....
اين يه مشكلي هستش كه بيشتر به رجيستري كار داره روش حل مشكل رو براتون بعد مي نويسم...

بالا