برگزیده های پرشین تولز

يك پيشنهاد (شمارش پستها)

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من هم مخالفم. اینجا باید پستها شمرده بشود که انسان های خوب رغبت کنند بیایند پیشنهاد برای بهبودی فروم بدهند تا فرومی پر از انسان های خوب داشته باشه. برای اینکه انسان های بد ههم مگس نوشند و دورو بره این بخش وز نزنند تنها کافیست 1 مدیره انسانه خوب بیاید سرکشی کند هرکسی وز کرد پرش را بکند تا دیگر نتواند وز کند.

امضا انسانه خوب

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
...منتها انگار بعضیها صبح تا شب فکر میکنند فکر میکنند که بیان چه حرفی بزنن چیزی یادشون نمیافته میگن بزار برم اینجا یه ایده بدم
چه معنی داره ...

به شخصه از اينكه به گفته دوستان بي خواصيتم و بيكار و ظاهرا فقط دارم محيط رو آلوده مي كنم و به فكر خود نمايي هستم و چيزي هم براي عرضه ندارم! معذرت مي خوام:)
والله ديگه چي بگم! مي دونين كه جواب زياده اما :)

من هم مخالفم. اینجا باید پستها شمرده بشود که انسان های خوب رغبت کنند بیایند پیشنهاد برای بهبودی فروم بدهند تا فرومی پر از انسان های خوب داشته باشه. برای اینکه انسان های بد ههم مگس نوشند و دورو بره این بخش وز نزنند تنها کافیست 1 مدیره انسانه خوب بیاید سرکشی کند هرکسی وز کرد پرش را بکند تا دیگر نتواند وز کند.
امضا انسانه خوب

من به خاطر اينكه بچه گربه لوس چيني پر نداره وز وز كنه معذرت مي خوام،‌به لطف شما براش نصب شد .

اما باید یک انسانه خوب و جوابهایی سزاوار انسان های خوبه دیگر داد

مگه نه؟

والله من تنها جوابي كه بلد بودم اين بود كه از لطف شما معذرت خواهي كنم! جواب خوبه ديگه بلد نبودم،باز هم معذرت مي خوام!

اما اميدوارم مديران كه اومدن جاي صرفا قفل كردن اين تاپيك، كمك كنن به نتيجه برسه. من هنوز هم توان دارم اين حرفها رو تحمل كنم

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به شخصه از اينكه به گفته دوستان بي خواصيتم و بيكار و ظاهرا فقط دارم محيط رو آلوده مي كنم و به فكر خود نمايي هستم و چيزي هم براي عرضه ندارم! معذرت مي خوام:)

من به خاطر اينكه بچه گربه لوس چيني پر نداره وز وز كنه معذرت مي خوام،‌به لطف شما براش نصب شد .

اما اميدوارم مديران كه اومدن جاي صرفا قفل كردن اين تاپيك، كمك كنن به نتيجه برسه. من هنوز هم توان دارم اين حرفها رو تحمل كنم
اما باید یک انسانه خوب و جوابهایی سزاوار انسان های خوبه دیگر داد

مگه نه؟

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6

امضا انسانه خوب

تایید میشه ، اینجا مدیر داره اصلا ... من نمیدونم اینهمه مسئله برای چی بوجود میاد

قصد توهین نیست ، ولی شما تا عضو شدی اومدی و پیشنهاد اناقاد میدی ....

در کل اینجا بحث های خوب و مفیدی شده که اگر پست ها شمرده نشه ، به نظر من توهین به کسایی هست که اون بحث ها رو در بهبود اینجا انجام دادن .

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برادره من یک انسانه خوب باش ببین من چه انسانه خوبی هستم! فقط 5 پست دارم ولی افتخار میکنم چون یک انسانه خوب هستم و آمدم در این فروم فقط با انسان های خوبه دیگر آشنا شوم و به این شماره ی بچه گانه که زیره شمایله انسانه خوبیم است اصلا توجه نمیکنم.

من در این فروم همه را به چشم یک انسان خوب نگاه میکنم همینطور شمارا از یک انسانه خوب بعید است همچین تفکراته بچگانه ای داشته باشد. نکند شما یک انسانه خوب نیستید؟

NSA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين يك مثال هست براي درخواستي كه اينجا كردم!
هر كسي اعتماد به نفس و اعصاب تحمل اين جور پستها كه معمولا توو جواب پستها زده ميشه رو ندراه!
اينه كه در نهايت 7~10 نفر ميان توو تاپيك، چند نفر رو خورد مي كنن!! بقيه هم حوصله بحث ندارن! ميگن هر طور باشه مهم نيست! نظر نمي دن!

اينكه ميگين مگه نظر بقيه مهم نيست! من مي گم اين بقيه همه هستن! نه گروه خاصي!

توو نظر سنجي و زدن تيك بلي خير، اينطوري نظر ها تحميل نميشه!
پس با این استدلال شما باید همه جای انجمن تعداد پست رو حذف کرد که کسی از پستهای اعصاب خورد کن ناراحت نشه.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
قصد توهین نیست ، ولی شما تا عضو شدی اومدی و پیشنهاد اناقاد میدی ....

در کل اینجا بحث های خوب و مفیدی شده که اگر پست ها شمرده نشه ، به نظر من توهین به کسایی هست که اون بحث ها رو در بهبود اینجا انجام دادن .

والله به نظر شما، تازه عضو شدن يعني چي ؟ من كمي خندم ميگره! معذرت مي خوام! اما اگه مي گفتين چرا توو يكي از باندها نيستي كه وقتي نظر دادي پشتيبانت باشن بهتر بود!

من هم قبول دارم اينجا مدير داره! مگه من به مدير دستور دادم؟ مگه من اومدم و به شخصه شمارش پست اينجا رو برداشتم ؟ نه!بخشي باز شده، ظاهرا (مطمئن نيستم) خود مديران خواستن كه اگه نظري بود بگين! درست باشه ، خوب ببينن،‌انجام مي دن، نه! انجام نمي دن!
متاسفانه كاربرها طوري با قضيه برخورد مي كنن كه انگار كسي اينجا پيشنهاد داد،‌وحي اللهي شده و حتما بايد انجام شه و با چنگ و دندون ميان حقشون رو بگيرن!!!

اينجا من هم بحث مفيد زياد ديدم، اما به نظرم فرقش با بقيه قسمتها ( و شباهتش با بخش گفتگوي آزاد) اينه كه پستي كه اينجا مي زني به نفع خودته، نه جواب كس ديگه! پس كار مفيده براي خودت ، خودت به خودت جواب دادي!

بعد هم ببخشيد،‌ افتخار شما به تعداد پستها تون براي چيه كه اين موضوع اينقدر براي شماها مفيد شده ؟

نگين اگه مهم نيست چرا من پيشنهاد حذفش رو دادم! چون كلا پيشنهاد من اين نبود! دقت كنين پيشنهاد من اضافه شدن قانوني جديد براي اين بخش بود، تا همه بتونن تووش شركت كنن

خب ما هم داریم مثل انسان های خوب نظرمان را در تاپیکی که شما زدید میگوییم که "لازم نیست شمارش پست در این بخش را بردارند. البته از نظره من" و برای این یک تاپیکه دیگر نزدیم که خدای ناکرده این بخش به هم نریزد و تعداد تاپیک هامان هم یوقت بالا نرود.

امضا انسانه خوب

از لطفتون ممنونم
امضا بچه گربه لوس چيني وزوزوي بالدار تازه وارد بد

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
والله به نظر شما، تازه عضو شدن يعني چي ؟ من كمي خندم ميگره! معذرت مي خوام! اما اگه مي گفتين چرا توو يكي از باندها نيستي كه وقتي نظر دادي پشتيبانت باشن بهتر بود!

من هم قبول دارم اينجا مدير داره! مگه من به مدير دستور دادم؟ مگه من اومدم و به شخصه شمارش پست اينجا رو برداشتم ؟ نه!بخشي باز شده، ظاهرا (مطمئن نيستم) خود مديران خواستن كه اگه نظري بود بگين! درست باشه ، خوب ببينن،‌انجام مي دن، نه! انجام نمي دن!
متاسفانه كاربرها طوري با قضيه برخورد مي كنن كه انگار كسي اينجا پيشنهاد داد،‌وحي اللهي شده و حتما بايد انجام شه و با چنگ و دندون ميان حقشون رو بگيرن!!!

اينجا من هم بحث مفيد زياد ديدم، اما به نظرم فرقش با بقيه قسمتها ( و شباهتش با بخش گفتگوي آزاد) اينه كه پستي كه اينجا مي زني به نفع خودته، نه جواب كس ديگه! پس كار مفيده براي خودت ، خودت به خودت جواب دادي!

بعد هم ببخشيد،‌ افتخار شما به تعداد پستها تون براي چيه كه اين موضوع اينقدر براي شماها مفيد شده ؟

نگين اگه مهم نيست چرا من پيشنهاد حذفش رو دادم! چون كلا پيشنهاد من اين نبود! دقت كنين پيشنهاد من اضافه شدن قانوني جديد براي اين بخش بود، تا همه بتونن تووش شركت كنن
خب ما هم داریم مثل انسان های خوب نظرمان را در تاپیکی که شما زدید میگوییم که "لازم نیست شمارش پست در این بخش را بردارند. البته از نظره من" و برای این یک تاپیکه دیگر نزدیم که خدای ناکرده این بخش به هم نریزد و تعداد تاپیک هامان هم یوقت بالا نرود.

امضا انسانه خوب

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اگه فکر میکنی اینجا باند بازیه شاید درست فکر کنی ، من اینجا کلی رفیق دارم که حرفم رو تایید میکنن و منم حرفشون رو تایید میکنم ! اگه دوست داری اینطوری فکر کن .

در هر صورت ما هم نظرمون رو میگیم ... بعله که تعداد پستهام برام مهمه ... در ضمن شما هم فکر نکن من همه این پست ها رو توی این بخش زدم که اگر بپره یه وقت پستام بشه 5 تا و ....

بحث احترام به یه سری چیزاس که داره منو جدا عصبی میکنه ... لزومی نداره که پست های این بخش شمرده نشه ، جتی اگر بیشترش اسپم باشه ... حتی شمرده نشدن پست های گفتگوی آزاد هم مسخره اس ... ولی خب حتما دلشون خواسته و این نظر منه و بس ...

در کل حرف شما رو هم وحی منزل تلقی نکردم ، و میدونم مدیرا و ادمینا هم خودشون یه سری چیزا رو در نظر میگیرن و اون قضایایی که سر شمرده نشدن پست های آزاد پیش اومد دیگه پیش نمیاد ... و به کسایی که برای بهتر شدن این فروم زحمت تایپ کردن به خودشون رو دادن و فکر کردن البته احترام میذارن ...

در مورد خودمم بگم که خیلی وقته دیگه تو بخش هایی که فعال بودم حتی سر هم نمیزنم .. چون همون احساسی که متاسفانه الان دارم میکنم رو چند ماه پیش در موردی دیگه کردم و ..برامم اهمیت نداره که 50 تا اخطار بگیرم یا حتی بن بشم ... به هر جهت فقط و فقط جهت احترام به یه سری آدم با این طرح شما مخالفم و نظر شخصی منم هست ...

موفق باشی

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه فکر میکنی اینجا باند بازیه شاید درست فکر کنی ، من اینجا کلی رفیق دارم که حرفم رو تایید میکنن و منم حرفشون رو تایید میکنم ! اگه دوست داری اینطوری فکر کن .

در هر صورت ما هم نظرمون رو میگیم ... بعله که تعداد پستهام برام مهمه ... در ضمن شما هم فکر نکن من همه این پست ها رو توی این بخش زدم که اگر بپره یه وقت پستام بشه 5 تا و ....

بحث احترام به یه سری چیزاس که داره منو جدا عصبی میکنه ... لزومی نداره که پست های این بخش شمرده نشه ، جتی اگر بیشترش اسپم باشه ... حتی شمرده نشدن پست های گفتگوی آزاد هم مسخره اس ... ولی خب حتما دلشون خواسته و این نظر منه و بس ...

در کل حرف شما رو هم وحی منزل تلقی نکردم ، و میدونم مدیرا و ادمینا هم خودشون یه سری چیزا رو در نظر میگیرن و اون قضایایی که سر شمرده نشدن پست های آزاد پیش اومد دیگه پیش نمیاد ... و به کسایی که برای بهتر شدن این فروم زحمت تایپ کردن به خودشون رو دادن و فکر کردن البته احترام میذارن ...

در مورد خودمم بگم که خیلی وقته دیگه تو بخش هایی که فعال بودم حتی سر هم نمیزنم .. چون همون احساسی که متاسفانه الان دارم میکنم رو چند ماه پیش در موردی دیگه کردم و ..برامم اهمیت نداره که 50 تا اخطار بگیرم یا حتی بن بشم ... به هر جهت فقط و فقط جهت احترام به یه سری آدم با این طرح شما مخالفم و نظر شخصی منم هست ...

موفق باشی
تایید میشود

مرده ی "موفق باشی" تم!

امضا انسانه خوب
ensane%20khuf.jpg

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16

موفق باشی

من هدفم توهين به كسي نبود! زير پا گزاشتن حق كسي هم نبود! فكر كنم كسي كه بي طرف نوشته هام رو بخونه، اين رو تاييد مي كنه ،‌حالا اينكه برداشت شما اين بود، من معذرت مي خوام. و حتي اگه ندانسته اين كار رو كردم(يعني شايد از روي حرفهام اين برداشت بشه،‌بدون اينكه خودم خواسته باشم )، باز هم معذرت مي خوام.

موفق باشين!

اميدوارم مديران هم در حق من لطف كنن به جاي قفل كردن اين تاپيك، لااقل در برخورد با اين تاپيك،‌براي آزمايش هم كه شده، اون نظر كه دادم رو ( نه اونكه بقيه همش ميگن از بين بردن شمارش پستها در اينجا‌!! ) به كار ببرن،‌ يعني خواهش مي كنم به جاي قفل كردن اين تاپيك، راجع به اون شور بزارن ( ظاهرا به گفته مسئول يكي از قسمتها، اين كار انجام شده)‌ نتيجه رو به صورت يك نظر سنجي (تاپيكهايي كه ظاهر نظر سنجي دارن) شامل 2 گزينه :
موافقم
مخالفم

براي مدت معيني ( مثلا 48 ساعت) به نظر سنجي بزارن.

اين موضوع نه تنها دستور نيست! بلكه پيشنهاد هم نيست! فقط يك خواهش هست و قصد توهين به هيچ كسي رو هم ندارم.

كاشكه از بين 88000 عضو اينجا، افراد بيشتري جرات داشتن نظر بدن، و اين فرهنگ رو داشتيم كه وقتي مي يايم و حالا كه براي نوشته ها و شخصيت من اونقدر ارزش قائل نشديم كه به احترام حرف هام ديگه به شروع كننده توهين نكنيم!،‌نظر خودمون رو خيلي ساده و به صورت موافقم يا مخالفم بنويسيم، و زير اون در يك جمله دليلمون رو بنويسيم

كاشكه اين دليل ها منطقي بود و باز هم بر خلاف نوشته هاي اولم ، با اين حرف كه نويسنده تاپيك صلاحيت داره يا نه و كلا آدم خوبيه يا نه! ( مثلا اينجا تازه واردي!‌) با دلايل منطقي همراه بود

يكبار ديگه از همه دوستان معذرت مي خوام

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
شما که بازم حرف خودتو میزنی
معذرت میخوام معذرت میخوام که نشد حرف
این گداهای توی خیابونم برا آدم دعا میکنن قربون صدقه آدم میرن ولی بعدش پول میخوان
حرفتو زدی تموم شد گرچه اساسا به شما هیچ ربطی نداشت ولی پاسخها رو بشنو بحث نکن
اگر میبینی کسی میگه تازه عضو شدی ناراحت نشو تقصیر خودته صبر میکردی یه چند سال مثل دوستان اینجا نون و نمک میخوردی همه چیز دستت میومد بعد مطمئن باش دیگه فکر زدن همچین تاپیکی هم به سرت نمیزد
اگر راست میگی نظر میخوای
دیگه پست نزن نظر رو باید بقیه بگن نباید نظر خودت رو تحمیل کنی

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
شما که بازم حرف خودتو میزنی
معذرت میخوام معذرت میخوام که نشد حرف
این گداهای توی خیابونم برا آدم دعا میکنن قربون صدقه آدم میرن ولی بعدش پول میخوان
حرفتو زدی تموم شد گرچه اساسا به شما هیچ ربطی نداشت ولی پاسخها رو بشنو بحث نکن
اگر میبینی کسی میگه تازه عضو شدی ناراحت نشو تقصیر خودته صبر میکردی یه چند سال مثل دوستان اینجا نون و نمک میخوردی همه چیز دستت میومد بعد مطمئن باش دیگه فکر زدن همچین تاپیکی هم به سرت نمیزد
اگر راست میگی نظر میخوای
دیگه پست نزن نظر رو باید بقیه بگن نباید نظر خودت رو تحمیل کنی

والله من چه پست بزنم چه نزنم! شماها كه دارين نظر خودتون رو راجع به من ميگين(نه تاپيك!)!! اين وسط حرفهاي منم كه ظاهرا اسپم هست! چشم، حتي اگه باز هم به من لطف ديگه اي كنين، من ديگه اينجا پست نمي زنم!

بعد هم من براي نظر بقيه راجع به اين تاپيك پست نزدم! من به عنوان گداي كنار خيابون كه داره پول ميخواد!! سعي كردم به پستهايي كه در مورد خودم هست جواب بدم!!!! چون ظاهرا آقايان كه نظر درباره اينجا نميدن! نظرشون در مورد منه! جدا مفيد هست و خيلي هم دارم استفاده ميكنم

تا اينجا شدم بچه گربه لوس چيني وزوزو بالدار تازه اومده گداي پول خواه بد!

اسم قشنگيه، مي گم شما قديمي هاي نون و نمك خورده يه تاپيك بزنين پيشنهاد بدين عنوان من رو به اين تغيير بدن!

والله چند سال اينجا موندن اعصاب فولادي مي خواد كه خدا رو شكر من دارم! يه جورايي اومدم كه بمونم ، اما مطمئن باشين بعد از اين هيچوقت شما ها رو دوست خودم نخواهم ديد و گرسنگي رو به نون و نمك شماها ترجيح مي دم :)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان این پست رو هم در نظر بگیرید موقع تفریحات سالمتون ...

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
منم مخالفم.
میشه صورت مسئله رو پاک کردن. برخورد با اسپم تو این بخش فکر نمیکنم کاری داشته باشه.

بهتر نبود رای گیری میذاشتی ؟ کی میخواد بیا این همه پست رو بخونه ببینه کی با کی مخالفه؟

اگه کاربرها تو هر جای فروم وقتی اسپم میبینند گزارش بدن هیچ وقت این گونه مسائل مطرح نمیشه چون همیشه مدیر ها بشدت با اسپم برخورد کردن.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
آفرین سهیل جان به نکته قابل توجهی اشاره کردی
اگر چند بار به کاربر ها تذکر داده بشه که خودشون سر از خود برخورد نکنند و یاد بگیرن که ریپورت بدن هیچوقت مشکلی پیش نمیاد
متاسفانه چند وقتی هست که کاربرا عادت کردن به همدیگه تذکر میدن گاهی هم توهین میکنن وقتی هم چیزی بهشون گفته نمیشه خوب تبدیل میشه به یه فرهنگ که به نظر من خود این حرفها و دخالتها از اسپم هم بدتره
--
اگر تنها مشکل اسپمه که اکثرا مدیرها رسیدگی میکنند و موارد کمی هم که از دست آدم در میره با ریپورت کاربران درست میشه فقط اگر یاد بگیرن و فرهنگ بشه خبر بدن

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
آفرین سهیل جان به نکته قابل توجهی اشاره کردی
اگر چند بار به کاربر ها تذکر داده بشه که خودشون سر از خود برخورد نکنند و یاد بگیرن که ریپورت بدن هیچوقت مشکلی پیش نمیاد
متاسفانه چند وقتی هست که کاربرا عادت کردن به همدیگه تذکر میدن گاهی هم توهین میکنن وقتی هم چیزی بهشون گفته نمیشه خوب تبدیل میشه به یه فرهنگ که به نظر من خود این حرفها و دخالتها از اسپم هم بدتره
--
اگر تنها مشکل اسپمه که اکثرا مدیرها رسیدگی میکنند و موارد کمی هم که از دست آدم در میره با ریپورت کاربران درست میشه فقط اگر یاد بگیرن و فرهنگ بشه خبر بدن

جالبه كه شما به من ميگين نظرم رو گفتم ديگه نظر ندم! اما خود شما كه قبلا نظرتون رو دادين، مجددا نظر ميدين! اميدوارم ديگه هر 2 تامون لااقل اين خواسته شما رو مراعات كنيم(خواسته خودتونه، پس لااقل خودتون مراعات كنين!‌مطمئن باشين من هم مراعات خواهم كرد).
خير،موضوع اسپم نيست! موضوع رو توو متن پايين نوشتم (در ضمن خدا رو شكر من تا اين لحظه نه به كسي تذكر دادم! نه به كسي توهين كردم! لااقل سعيم كه اين بوده ، اما در عمل با دريايي از تذكر و توهين كاربران مواجه شدم، غير از اينه ؟پس ادامه دادن به پست زدنتون اينجا درسته ؟ )

...
بهتر نبود رای گیری میذاشتی ؟
...

راستش از اول تاپيك تا الان، فرصت نشد اين رو جواب بدم، يعني كسي نپرسيد

اگر پيشنهاد من رو مطالعه كنين ( اولين پست ) متوجه ميشين كه من اين رو پيشنهاد دادم كه در صورت امكان، وقتي كسي پيشنهادي داره، اول نه خودش نه هيچكس نظري نده، فقط پيشنهادش رو مطرح كنه، تا وقتي كه مديران بيان ( درسته كه الان هم فصل امتحانات هست هم سرما و ... و باعث شده مديران كمي ديرتر بتونن اينجا سر بزنن اما مي دونين كه ميان) پيشنهاد رو بخونن، خودشون اگر صلاح دونستن : مديران موضوع رو به نظر سنجي بزارن نه من
راجع به همين پست هم سعي كردم همين پيشنهادم رو اجرا كنم، اما متاسفانه افرادي كه اومدن مراعات نكردن، شايد اگر همه اين يك بار رو لطف مي كردن وفقط مثل پيشنهادم صبر مي كردن تا مديران موضوع رو به نظر سنجي بزارن، اين تاپيك به اين تعداد صفحه و اين همه بحث انحرافي منجر نميشد. يا مديران مخالفت مي كردن و تاپيك قفل ميشد و من هم به فعاليت عادي خودم توو بقيه جاها مي پرداختم، يا صلاح مي دونستن و اونها اين رو به نظر سنجي مي زاشتن، و در نهايت مطابق نظر اكثريت با قضيه برخورد ميشد ( هر چند احتمالا اگه الان به نظر سنجي گزاشته بشه، با ديد منفي اي كه راجع من به وجود اومده كه در اثر موضوعي هست كه در ادامه توضيح ميدم، نتيجه مشخص هست)

من با فرمايش شما در باره اسپم موافقم، اما اصلا روي صحبت من اينجا اين نبود! اينكه اين موضوع از روي حرفها به كسي كه تازه مياد اين بحث رو بخونه القا ميشه، دقيقا هدفم از اين بحث رو نمايان ميكنه:
عدهاي كه به هر دليلي با بحث موافق يا مخالف هستن، قبل از اينكه بشه منطقي در مورد موضوع بحث كرد، با به ظاهر اسپم اما در باطن با پستهاي هدفداري كه كاملا صورت مسئله رو عوض ميكنه،اكثر پيشنهادات رو پر مي كنن.اگر دقت كنين متوجه ميشين موضوع اصلا اسپم نيست، توو همين تاپيك دقت بفرمائيد ،اكثر هدف پستها،براي تحريك من به برخورد تند با جواب دهنده هاست تا بتونن با اين بهانه باعث BAN شدن من و از بين رفتن خواسته اي بشن كه باهاش موافق نيستن.اينطوري خيلي ساده تاپيك منحرف ميشه و به جاي به نتيجه رسيدن، تنها راه قفل كردن تاپيك باقي ميمونه.

اسپم رو ميشه پاك كرد، اما ديد منفي به وجود اومده رو نميشه، كل موضوع از بين مي ره و ...

حتي يك جوري احساس مي كنم اينكه اول من نظرم رو به صورت نظر سنجي از كاربرها ، به تاييد برسونم، بعد اون رو به مديران تحميل كنم! نوعي كودتا به نظر بياد! اينه كه فكر كنم اگر خود مديران با پيشنهاد موافق بودن،نظر رو با يك نظر سنجي از ديگران هم بپرسن،كمي به روال عادي كارها نزديكتر باشه.

من فقط يك پيشنهاد دادم،نه مي خوام به كسي توهين كنم، نه روي صحبتم با شخص خاصي هست و نه هيچ هدف و منظور نامناسبي رو از اون دارم، اگر پستم باعث جنجال الكي شده، از مديران و هم معذرت مي خوام .
نظر مديران هر چي كه باشه براي من محترم هست، وفقط منتظر جواب اونها به خواسته خودم مي مونم.

ديگه در اين تاپيك نظري نميدم و اميدوارم اونهايي هم كه نظر دادن ديگه نظري ندن (چون نظرشون رو گفتن ) و اگر كسي هم خواست كه پيشنهاد من رو لااقل به احترام اينكه به عنوان يك انسان،محترمانه، فقط پيشنهاد دادم، زير پا بزاره و قبل از نظر مديران، نظري بده،لااقل اين كار رو يه اين شكل انجام بده :
1- موافقم يا مخالف
2-دليلم براي موافقت يا مخالفت
البته من يك بار ديگه خواهش مي كنم ديگه كسي تا اومدن خود مديران،نظري نده
حتي اگر يكي از افرادي كه سطح دسترسيش اجازه ميده، اين تاپيك رو تا اومدن مديران قفل كنه ممنون مي شم

بالا