برگزیده های پرشین تولز

يك Error همون اول كار

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
من طبق معمول يك مشكل دارم كه اونم به قرار زيره :
وقتي كه بعد از آپلود كردن تموم فايلها Mt-load.cgi را اجرا ميكنم پيغام زير رو ميده :[code:1]

Loading initial data into system...

An error occurred while loading data:

./mt.cfg:25: variable 'DBuser' not defined

[/code:1]
ابته فكر نكنيد زياد اوضاع اين مخ بيريخته . username را به 2 صورت Domain_dbuser و dbuser امتحان كردم چون اين هاست من فكر كنم اول اسم database و username يك اسم domain هم اضافه ميكنه .
ولي با هيچ كدوم مشكل من حل نشد ؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
نميدونم چطور شد خودش همينطوري درست شد ولي خوردم به يك مشكل ديگه و اون مشكل اينه كه من موبيل تايپ رو توي فولدر نصب كردم و الان صفحات ادمين كاملا كار ميده ولي بعد از اينكه يه پست ميدم و ريبويلد ميكنم هيچ صفحه اي ايجاد نميشود . ؟؟

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
دينگ دينگ .. آقا من الان توي هاستم يكم گردش كردم و فايل index.html پيدا كردم فقط اشكال كار اينجاست كه اين فايله توي شاخه cgi-bin قرار گرفته و نميشه ديدش ؟؟ حالا چطوري از اونجا بكشمش بيرون؟ با زبون خوش كه نيومد ؟؟

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو قسمت weblog config يه جا هست كه مي پرسه وبلاگ رو كجا پابليش كنه . دو قسمت داره ، يكي site path كه مثلا اگر بخواي روي root پابليش كني اينجوري ميشه : home/user_name/public_html
یه قسمت هم آدرس خود وبلاگ روی وب که مثلا میشه <a href='http://www.domainname.com' target='_blank'>http://www.domainname.com</a>
برای آرشیو هم همین دو قسمت هست .
پ.ن : آخر آدرس ها حتما باید / قرار بدی .

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
آقا ممنون خيلي كمكم كردي . اين جايي كه شما گفتي رو 10 مرتبه قبلش كنترل كرده بودم ولي هيچوقت كنارشو درست نخوندم كه ببينم چي نوشته .

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
خب خدا رو شكر

بالا