برگزیده های پرشین تولز

يه آواتاره تووووپ !!!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
با سلام به تمايم بچه هاي خوب پي تي .. مخصوصا اون در پيتي هاشون ! :lol: ( شايان / مهرداد / فريد / بلكي و ... )

راستش اين تاپيك رو زدم تا از اون دسته از بچه ها كه يه خورده تو كار گرافيكي استاد هستند يه خواهشي بكنم...

اين آواتار پايين رو ميبينيد ...

-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

626557.jpg

-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

مي خواستم ببينم اين جا كسي هست كه بتونه كمكي به من بكنه براي منم يه چيزي تو اين مايه ها درست كنه ؟ :blink:

واقعا ازتون ممنون ميشم...
icon12.gif

كسي نيست يه حالي به من بده...؟!

مكس

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Gt_Max :
با سلام به تمايم بچه هاي خوب پي تي .. مخصوصا اون در پيتي هاشون ! :lol: ( شايان / مهرداد / فريد / بلكي و ... )

راستش اين تاپيك رو زدم تا از اون دسته از بچه ها كه يه خورده تو كار گرافيكي استاد هستند يه خواهشي بكنم...

-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

626557.jpg

-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

مي خواستم ببينم اين جا كسي هست كه بتونه كمكي به من بكنه براي منم يه چيزي تو اين مايه ها درست كنه ؟ :blink:

icon12.gif
بنده نوازی می کنید!!!!!!!!!درپیتی از خودتونه!!!!!!!!!!تا شما درپیت هستید ما چه کاره ایم!!!!!!!(واز این جور تعارف ها!!!!!!!)

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
جي تي جون مهرداد راست ميگه.مثلا همين تاپيك اسكيت برد يادتون هست؟من اومدم در مورد اسكيت صحبت كنم شكا م.ض.ع رو كشيديد به عروسي و گل و حلقه.ببخشي از حرفهام.در ضمن نميخواد جوابم رو بديد چون ميدونم خودم هم درپيتم.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از $aeed :
جي تي جون مهرداد راست ميگه.مثلا همين تاپيك اسكيت برد يادتون هست؟من اومدم در مورد اسكيت صحبت كنم شكا م.ض.ع رو كشيديد به عروسي و گل و حلقه.ببخشي از حرفهام.در ضمن نميخواد جوابم رو بديد چون ميدونم خودم هم درپيتم.
خوب پدر امرزيده وقتي شما مطلب نمي ياريد دربارش صحبت كنين ما كه تا تو تاپيك پاشديم اومديم !يه چيز نامربوط هم كه شده واسه خالي نبودن عريضه مي گيم!!!!!!!!!!!!!1

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
چه معني داره اولين اسم تو در پيت ها من باشم ؟! :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از شايان :
چه معني داره اولين اسم تو در پيت ها من باشم ؟! :D
شوما استاد درپیت ها هستید دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از شايان :
مهرداد دارم برات :D :D :D :D :D
چي داري؟از اون اغفال نكرده ها داري بزار كنار برام!!!!!ولي مواضب باش كسري اغفالشون نكنه تا بيام !!!!!!!!!!!!! :happy: :happy: :D

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
حواسم هست ... تو بگو تو چه مايه هايي ميخواي ... بقيش با من ! :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از شايان :
حواسم هست ... تو بگو تو چه مايه هايي ميخواي ... بقيش با من ! :D
خوشگل -مامانی-هلو!!!!!!!!!!و اغفال نشده!!!!!!!!!!!که گمون نکنم اغفال نشده گیر بیاد !!!!!!!!!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
يه هفته گذشته هنوز هيچ خبري نشده...!

اخه مگه كوريد شما ها ؟!

يه هفته هستش اين تاپيك رو زدم از اون موقعه تا حالا هر كي مياد يه چيزي به اون يكي ميگه بهدونه اين كه اصلا بخواد يه كمكي بكنه بگه اين جا اصلا چه خبره...

آخه آدم كف مي كنه ... دو نفر كه مثل شايان و مهرداد حالا يا فول يا مبتدي فوتوشاپ يا كار گرافيكي مي كنند حاضر نيستند اصلا يه نظر بدند ببينند اين جا اصلا چه خبره...

ببينيد اگه باز مي خوايد شروع كنيد پست الكي بزنيد بگيد كور خودمم و چه ميدونم از اين حرفا آره آقا جان كور رو با خودم بودم شما دنبالش رو نگير !

ميخواي كل كل كني با طرف مقابلت برو تو كافه چپ دست چه ميدونم يه جاي ديگه...! لاعقل موضوع تاپيك رو بخون بعدا بيا تو اين يه كار رو كه ميتونيد بكنيد...؟! :blink:

مكس

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Gt_Max :
يه هفته گذشته هنوز هيچ خبري نشده...!

اخه مگه كوريد شما ها ؟!

يه هفته هستش اين تاپيك رو زدم از اون موقعه تا حالا هر كي مياد يه چيزي به اون يكي ميگه بهدونه اين كه اصلا بخواد يه كمكي بكنه بگه اين جا اصلا چه خبره...

آخه آدم كف مي كنه ... دو نفر كه مثل شايان و مهرداد حالا يا فول يا مبتدي فوتوشاپ يا كار گرافيكي مي كنند حاضر نيستند اصلا يه نظر بدند ببينند اين جا اصلا چه خبره...

ببينيد اگه باز مي خوايد شروع كنيد پست الكي بزنيد بگيد كور خودمم و چه ميدونم از اين حرفا آره آقا جان كور رو با خودم بودم شما دنبالش رو نگير !

ميخواي كل كل كني با طرف مقابلت برو تو كافه چپ دست چه ميدونم يه جاي ديگه...! لاعقل موضوع تاپيك رو بخون بعدا بيا تو اين يه كار رو كه ميتونيد بكنيد...؟! :blink:

مكس
آخه من که چیزی نمی بینم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی کجا رو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از Gt_Max :
با سلام به تمايم بچه هاي خوب پي تي

-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

626557.jpg

-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

icon12.gif

اين رو هم باز براي مهرداد جان زدم كه اين دفه اينو بينه شايد دلش به حالم شوخي يه كمكي بهم كرد... :eek:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
کدوم اواتور؟؟؟؟؟؟؟؟؟این دو تا شکلک که تاج سرشونه رو می گی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از mehrdad1355 :
کدوم اواتور؟؟؟؟؟؟؟؟؟این دو تا شکلک که تاج سرشونه رو می گی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشخره كردي منو..؟! :D

اينو ميگم !

626557.jpg
626557.jpg

626557.jpg
626557.jpg

626557.jpg
626557.jpg

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
من که آخرش ندیدم!!!!!!!!ولی روش کار اینه که اول یه تصویر برا بک گراند انتخاب می کنی بعد چند لایه خالی می سازی بعد تو هر لایه یه تغیر که می خواهی می دی یا می نویسی بعد این لایه ها رو هم مونتاژ می کنی!!!!!!!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از mehrdad1355 :
من که آخرش ندیدم!!!!!!!!ولی روش کار اینه که اول یه تصویر برا بک گراند انتخاب می کنی بعد چند لایه خالی می سازی بعد تو هر لایه یه تغیر که می خواهی می دی یا می نویسی بعد این لایه ها رو هم مونتاژ می کنی!!!!!!!

با تشكر از شما ! :eek:

بالا