برگزیده های پرشین تولز

يه برنامه قوي براي image گرفتن ميخوام!

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من يه سي دي گرفتم كه روش يه خش سرتاسري داره. البته افتادن خش اتفاقي بوده و قصد قفل گذاشتن نداشتن!
با Clone CD هم كه معمولا قدرتمند ترين نرم افزار براي اين كاره هم امتحان كردم ولي جواب نميده. :(
كسي يه برنامه خوب و قوي براي image گرفتن سراغ داره؟!
سي ديش خيلي حياتيه و كپي كردنش خيلي برام مهمه.
مرسي ;)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از anathema :
من يه سي دي گرفتم كه روش يه خش سرتاسري داره. البته افتادن خش اتفاقي بوده و قصد قفل گذاشتن نداشتن!
با Clone CD هم كه معمولا قدرتمند ترين نرم افزار براي اين كاره هم امتحان كردم ولي جواب نميده. :(
مرسي ;)
والا امير جان ، شايد بيشتر از نرم افزار قوي سي دي رام قوي مورد نيازت باشه . alchol 120 % رو امتحان كردي ؟
بهتره يه خش گير اساسي بدي سي ديتو تميز كنه . اگر اينقدر حياتيه . با رايتر امتحان كردي ؟

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Kako :
. alchol 120 % رو امتحان كردي ؟
بهتره يه خش گير اساسي بدي سي ديتو تميز كنه . اگر اينقدر حياتيه . با رايتر امتحان كردي ؟
اين alchol 120 نرم افزاره ديگه؟؟
ميشه لطف كني لينكشو برام بزاري. :blush:
والا امير جان ، شايد بيشتر از نرم افزار قوي سي دي رام قوي مورد نيازت باشه
فكر نكنم چون معمولا يه همچين سي دي هايي رو كه Nero عمرا نميتونست بخونه رو Clone عين باد برام ميزد.
در ضمن اين سي ديه با خوندن تو سي دي رام مشكل نداره فقط رايت نميشه. :eek:

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از anathema :
مرسي ;)
دوست عزيز نرم افزار CLONE CD مطمئن باش كه اون سي دي رو ميخونه . فقط بايد صبر كني !
البته رايتر پلكستور اگه از آشنايان يا دوستان داشته باشند بده برات با اون Image بردارن . به عنوان مثال يك سي دي قفل دار كه ASUS 40X بيست و دو ساعت طول كشيد تا Image بردارد با پلكستور فقط 45 دقيقه طول كشيد .
البته نرم افزار الكل هم بد نيست ولي در كل به نظر من كلون يك سر و گردن از اون بالاتره . در هر صورت اين هم لينك الكل :
www.alcohol-software.com
موفق باشي

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از asa2000 :
دوست عزيز نرم افزار CLONE CD مطمئن باش كه اون سي دي رو ميخونه . فقط بايد صبر كني !
موفق باشي
كاملا حق باشما بود!
من كلا با يه چيز اين كلون كه حال ميكنم اينه كه حتي اگه سرعت كپي به صفر هم برسه بازم به كارش ادامه ميده.
درست بر عكس نرو كه تا رنج سرعت مياد پايين سريع اررو ميده و خيال همرو راخت ميكنه.
آقا دستتون درد نكنه با زمان 13 دقيقه سي دي با موفقيت رايت شد. (فقط بايد يكم صبر ميكردم)
به نظر من كلون همچنان هم قوي ترين نرم افزاره. :D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
الکل هم خوبه . امتحانش کن .
برا ایمیج ساختن از روی دی وی دی هم خیلی بدرد میخوره !

بالا