آژانس هواپیماییexchanging

يه سوال ساده

شروع موضوع توسط EbiPenMan ‏26 سپتامبر 2005 در انجمن asp , ASP.NET

1. EbiPenMan

EbiPenMan کاربر تازه وارد

من يك صفحه در فرانت پيج طراحي كردم و در asp.net برنامه نویسی کردم و من حالا نمی دونم برای برنامه نویسی صفحه ی دوم سایت آیا باید در همان پراجکت قبلی یک صفحه ی aspx اضافه کنم یا یک پراجكت جديد بايد باز كنم.

2. kouroshm

kouroshm کاربر تازه وارد

خیلی سادست اگه صفحه دوم مربوط به همون سایته باید تو همون Project باشه ولی برای برنامه نویسی چرا از Visiual InterDev استفاده نمیکنی ؟

3. kouroshm

kouroshm کاربر تازه وارد

در ضمن زندگی اصلا روز نیست لحظه هست !!!

هر لحظشم که میگذره قصه لحضه قبلی رو میخوری !!!

4. H_R

H_R مدیر بازنشسته

يعني توي vs.net برنامه نویسی کردی ؟
    آلان درست مشکلت رو متوجه نشدم یعنی میخوای همون طراحی بدون اینکه دوباره جایی اضافه کنی توش اعمال بشه ؟

5. EbiPenMan

منظور من ساده هست یعنی من صفحه اصلی رو ساختم و می خوام یک صفحه مثلا برای فرستادن ایمیل برنامه نویسی کنم آیا باید در همان پراجکتی که صفحه ی اصلی رو برنامه نویسی کردم باید یک صفحه ی aspx بسازم یا نه

6. ali00h

ali00h Registered User

من فكر كنم مشكل شما رو فهميدم حالا نميدونم اين جوابش هست يا نه
    بله براي ساختن صفحه دوم بايد توي همون پروجكت صفحه درست كنيد راهشم خيلي سادست به جاي اينكه يه پروجكت جديد درست كنيد يه ايتم جديد درست كنيد در Vs.net توي file وبعدش add new Item رو بزنيد

7. appbannerkhuniresbanner
  8. sefrvayek

sefrvayek Registered User

کدهای برنامتو کجا نوشتی؟ اگه داخل خود صفحه داخل تگ <script> نوشتی میتونی هر جا خواستی یه صفحه دیگه ایجاد کنی. اما اگه یه فایل bin داری باید توی پروژت یک صفحه اضافه شده و پروژه یکبار دیگه کامپایل شه.

9. EbiPenMan

کدها رو داخل تگ اسکریپت ننوشتم و یک پوشه بین هم داره

10. H_R

H_R مدیر بازنشسته

آقا به نظر من شما خیلی زود شروع کردید به سوال پرسیدن ، این چیزها دیگه چیزهایی اه که شما باید به صورت پایه بلد باشید یا اگه بلد نیستید موقع یاد گرفتن asp.net خواهید آموخت . خدای نکرده حمل بر جسارت نشه ولی به نظر من شما اگه از یک منبع خوب شروع کنید به asp.net رو اصولی یاد گرفتن و مشکلات برنامه نویسیتون روی توی انجمن بپرسید هم تاپیک بخودی توی انجمن باز نمیشه که کار جستجو رو برای دیگران سخت تر کنه هم اینکه خیلی زود تر به جواباتون میرسید و پیش میرید تا اینکه بخواین مدتی به این طولانی منتظر جوابی به این سادگی باشید !

موفق باشید ! :)

11. EbiPenMan

بله من asp.net کار نمی کنم و این بار هم فقط برای نوشتن سایت خودم به اون رجوع کردم و اواین بارم بود که یک پراجکت asp باز می کردم .

حالا اگه من نباید این سوالات رو اینجا بپرسم و به قول شما این سوالات پایه باید با کتاب حل شود پس امثال من چگونه مشکل خود را حل کنند .

و اگه شما می گویید که فریوم ها برای حرفه ای ها (سوالات) هست بهتر هست به بخش برنامه نویسی سری بزنید و سوالات پیش پا افتاده ی من را ببینبد که بدون جواب مانده .

شاید آنها هم عقیده ی شمارا دارند و به این سوالات پاسخ نمی دهند.