برگزیده های پرشین تولز

يه سوال ساده

EbiPenMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يك صفحه در فرانت پيج طراحي كردم و در asp.net برنامه نویسی کردم و من حالا نمی دونم برای برنامه نویسی صفحه ی دوم سایت آیا باید در همان پراجکت قبلی یک صفحه ی aspx اضافه کنم یا یک پراجكت جديد بايد باز كنم.

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی سادست اگه صفحه دوم مربوط به همون سایته باید تو همون Project باشه ولی برای برنامه نویسی چرا از Visiual InterDev استفاده نمیکنی ؟

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن زندگی اصلا روز نیست لحظه هست !!!

هر لحظشم که میگذره قصه لحضه قبلی رو میخوری !!!

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از EbiPenMan :
و در asp.net برنامه نویسی کردم
.
يعني توي vs.net برنامه نویسی کردی ؟
آلان درست مشکلت رو متوجه نشدم یعنی میخوای همون طراحی بدون اینکه دوباره جایی اضافه کنی توش اعمال بشه ؟

EbiPenMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
يعني توي vs.net برنامه نویسی کردی ؟
آلان درست مشکلت رو متوجه نشدم یعنی میخوای همون طراحی بدون اینکه دوباره جایی اضافه کنی توش اعمال بشه ؟
منظور من ساده هست یعنی من صفحه اصلی رو ساختم و می خوام یک صفحه مثلا برای فرستادن ایمیل برنامه نویسی کنم آیا باید در همان پراجکتی که صفحه ی اصلی رو برنامه نویسی کردم باید یک صفحه ی aspx بسازم یا نه

ali00h

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از EbiPenMan :
منظور من ساده هست یعنی من صفحه اصلی رو ساختم و می خوام یک صفحه مثلا برای فرستادن ایمیل برنامه نویسی کنم آیا باید در همان پراجکتی که صفحه ی اصلی رو برنامه نویسی کردم باید یک صفحه ی aspx بسازم یا نه

من فكر كنم مشكل شما رو فهميدم حالا نميدونم اين جوابش هست يا نه
بله براي ساختن صفحه دوم بايد توي همون پروجكت صفحه درست كنيد راهشم خيلي سادست به جاي اينكه يه پروجكت جديد درست كنيد يه ايتم جديد درست كنيد در Vs.net توي file وبعدش add new Item رو بزنيد

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از EbiPenMan :

کدهای برنامتو کجا نوشتی؟ اگه داخل خود صفحه داخل تگ <script> نوشتی میتونی هر جا خواستی یه صفحه دیگه ایجاد کنی. اما اگه یه فایل bin داری باید توی پروژت یک صفحه اضافه شده و پروژه یکبار دیگه کامپایل شه.

EbiPenMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sefrvayek :
کدهای برنامتو کجا نوشتی؟ اگه داخل خود صفحه داخل تگ <script> نوشتی میتونی هر جا خواستی یه صفحه دیگه ایجاد کنی. اما اگه یه فایل bin داری باید توی پروژت یک صفحه اضافه شده و پروژه یکبار دیگه کامپایل شه.

کدها رو داخل تگ اسکریپت ننوشتم و یک پوشه بین هم داره

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از EbiPenMan :
کدها رو داخل تگ اسکریپت ننوشتم و یک پوشه بین هم داره

آقا به نظر من شما خیلی زود شروع کردید به سوال پرسیدن ، این چیزها دیگه چیزهایی اه که شما باید به صورت پایه بلد باشید یا اگه بلد نیستید موقع یاد گرفتن asp.net خواهید آموخت . خدای نکرده حمل بر جسارت نشه ولی به نظر من شما اگه از یک منبع خوب شروع کنید به asp.net رو اصولی یاد گرفتن و مشکلات برنامه نویسیتون روی توی انجمن بپرسید هم تاپیک بخودی توی انجمن باز نمیشه که کار جستجو رو برای دیگران سخت تر کنه هم اینکه خیلی زود تر به جواباتون میرسید و پیش میرید تا اینکه بخواین مدتی به این طولانی منتظر جوابی به این سادگی باشید !

موفق باشید ! :)

EbiPenMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
آقا به نظر من شما خیلی زود شروع کردید به سوال پرسیدن ، این چیزها دیگه چیزهایی اه که شما باید به صورت پایه بلد باشید یا اگه بلد نیستید موقع یاد گرفتن asp.net خواهید آموخت . خدای نکرده حمل بر جسارت نشه ولی به نظر من شما اگه از یک منبع خوب شروع کنید به asp.net رو اصولی یاد گرفتن و مشکلات برنامه نویسیتون روی توی انجمن بپرسید هم تاپیک بخودی توی انجمن باز نمیشه که کار جستجو رو برای دیگران سخت تر کنه هم اینکه خیلی زود تر به جواباتون میرسید و پیش میرید تا اینکه بخواین مدتی به این طولانی منتظر جوابی به این سادگی باشید !

موفق باشید ! :)

بله من asp.net کار نمی کنم و این بار هم فقط برای نوشتن سایت خودم به اون رجوع کردم و اواین بارم بود که یک پراجکت asp باز می کردم .

حالا اگه من نباید این سوالات رو اینجا بپرسم و به قول شما این سوالات پایه باید با کتاب حل شود پس امثال من چگونه مشکل خود را حل کنند .

و اگه شما می گویید که فریوم ها برای حرفه ای ها (سوالات) هست بهتر هست به بخش برنامه نویسی سری بزنید و سوالات پیش پا افتاده ی من را ببینبد که بدون جواب مانده .

شاید آنها هم عقیده ی شمارا دارند و به این سوالات پاسخ نمی دهند.

بالا