برگزیده های پرشین تولز

يه پرينتر ليزري A4 كي سراغ داره؟ خوب- ارزون- بادوام؟

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
من مي خوام يك پرينتر ليزري A4 بخرم كه خوب و ارزون و بادوام باشه. هر كي سراغ داره مارك، مدل و حدود قيمت رو بنويسه. ممنون ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
مدلهاي ليزري سامسونگ رو هم خيلي تعريف ميكنن و تو سايتهاي خارجي هم خيلي تحسين شدن و قيمت مناسبي هم دارن و خوب جواب ميدن..اونها رو هم يه نگاهي بكن..

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
قيمت سامسونگ ها رو نداري؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
من اچ پي رو توصيه مي كنم.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
قيمت اينجا رو الان ندارم,
اما ميدونم چند مدل ارزون و خيلي خوب داره يكيش كه خيلي پرطرفداره ML 1710 كه حدود 170 دلار قيمت داره و ML1510 كه 120 پوند قيمتشه.مدلهاي از اين ارزونتر حدود 80 يا 90 دلار هم داره.

اين ML1510 امسال برنده Editor's choice از مجله PC Magazine شد.

در ضمن HP هم ليزر پرينترهاش خيلي عاليه و نياز به تعريف نداره اما قيمتش نسبتا گرونه.
اما يه بررسي هم رو سامسونگ ها بكن,ليزر پرينترهاي خوبي داره.

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من نمیدونم تا به حال پرینتر مورد نظرت را پیدا کرده ای یانه ولی آنچه مسلمه اینه که پرینترهای hp توی بازار ایران حرف اول رو میزنند.
الان Hp1300 است که قیمتش نسبتاُ زیاده ولی حافظه و سرعت خوبی داره.حدود 250000 تومان
اما اگه فکر می کنی که این قیمت زیادیه می تونی یه HP1010 بخری که بین 155000 تا 160000 قیمت داره(بسته به گارانتی -گارانتی کامپیوتر ریز ارزانتر و گارانتی Hp گرانتر-)که 8 مگابایت رم داره و 12 ورق در دقیقه پرینت می کند.

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته يه نكته در مورد HP هست و اون هم اينكه بيشتر سودش رو از لوازم جانبي محصولاتش بدست مياره كه جوهر پرينتر هم از اين قبيله.

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .
منم ميگم فقط Hp
فقط يادتون باشه كه Hp-1300 طوري ساخته شده كه تونرش شارژ نميشه ! و اين ايراد بزرگي ميباشد ( لااقل در ايران) .
با توجه به اين مسائل و قيمت و گارانتي و .... به نظر من Best Choice چاپگر ليزري Epson-6200 ميباشد كه براي ديدن مشخصات دقيقتر به سايت ماديران رجوع كنيد .

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تصحيح مي كنم كه قيمت Hp 1300 كمي ارزونتر شده.
و از آنجاييكه هيچ وقت كسي رو به شارژ كردن تونر توصيه نمي كنم پس بازهم hp1300(البته من در ابن مورد شارژ نشدن اولین بار که می شنوم) ولی برای کارهای خانگی hp1010 هر چند سرعت 1300 رو نداره ولی کیفیت اینهاش خوبه (البته 600 در 600 است ولی 1300 1200 در 1200 است که خیلی فرق کیفیت مشخص نیست) تازه بگم که من خودم یه 1100 دارم و بعد سه سال با اینکه بیش از سه هزارتا پرینت کردم ولی بازهم تونرش کار می کنه. و به نظرم 40 تومن خرج کردن برای سه سال ارزششو داره تازه وقتی تونرها شارژ می شن کیفیتشون خراب می شه و بعضی وقتها یه جاهیی تو پرینت نقطه های سیاه می افته.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
من از صحبتهاي بالا به اين نتيجه رسيدم كه HP 1300 بخرم. كسي مدل بهتري سراغ داره؟ براي استفاده در يك مغازه خدمات كامپيوتر مي خوام كه طبيعتا حجم كار بالايي داره. اگه حدود قيمت و جايي تو تهران كه بشه ارزونتر خريد(حتي 3-4 تومن) معرفي كنيد خيلي خوبه. فردا مي‌خوام برم بخرم.

ممنون
:)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از asa2000 :
سلام .
منم ميگم فقط Hp
فقط يادتون باشه كه Hp-1300 طوري ساخته شده كه تونرش شارژ نميشه ! و اين ايراد بزرگي ميباشد ( لااقل در ايران) .
با توجه به اين مسائل و قيمت و گارانتي و .... به نظر من Best Choice چاپگر ليزري Epson-6200 ميباشد كه براي ديدن مشخصات دقيقتر به سايت ماديران رجوع كنيد .
مبادا چيزي از ماديران بخري كه سررت كلاه رفته نه گارانتي درستي داره نه خدماتش به درد بخور من خودم هم ليزري و هم رنگي اپسون دارم خوب كار ميكنند ولي اگه واسه تعمير بدي شركت پدرتو درميارند تا تعميرش بكنند هيچي حاليشون نيست ;)البته من نميدونم مارك هاي ديگه بهتره يا نه!

ولي براي خريد محصولا ت ماديران كامپيوتر مارت در بازار رضا چونه بزني هم ارزونتر ميده هم حداقل 3 ماه گارانتيش بيشتره(چون خودش پخشه - مثل اينكه در مورد اچ پي هم همين وضعيتو داره ;)

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
يه HP 1300 خريدم به قيمت 252000 تومن از بازار ايران. البته جاهاي ديگه بيشتر (تا 260) هم قيمت مي دادن.
تا اينجا که ازش راضيم. دست همگي درد نکنه. ممنون. :)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا يک سؤال...اسکناس باهاش خوش کيفيت ميشه؟
من تو يک دسته 100 هزاری 10 تا اسکناس تقلبی گيرم امد...

نکتشون فقط اين بود که انقدر کثيف و چين چورک دار کرده بودنشون که نميشد از جنس کاغذ فهميد...
من تو فکر جعل افتادم....سودش فکر کنم خوب باشه...

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از en2fa :
آقا يک سؤال...اسکناس باهاش خوش کيفيت ميشه؟
من تو يک دسته 100 هزاری 10 تا اسکناس تقلبی گيرم امد...

نکتشون فقط اين بود که انقدر کثيف و چين چورک دار کرده بودنشون که نميشد از جنس کاغذ فهميد...
من تو فکر جعل افتادم....سودش فکر کنم خوب باشه...
آره ميشه باهاش اسكناس هم زد. فقط بجز مشكل كاغذ يه مشكل ديگه هم وجود داره: هزاري بجاي سبز خاكستري ميشه ;)
روزبه جون اگه ما اونقدر پول داشتيم كه مي تونستيم پرينتر ليزري رنگي بخريم، كه ديگه اينجا نبوديم :blush:

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
:))
جدی....مگه رنگيش چنده؟يعنی اينی که گرفتی سياه سفيده؟
شرمنده من پرتم ها....
من يک epson دارم 50 تومان ناقابل!که باهاش 10 بار هم کار نکردم...تريپ ورم داشته بود خريدم :))
همين 252 هزار تومان هم کم نيست ..

بالا