آژانس هواپیمایی
tanki

يورو 2008

شروع موضوع توسط EAsasha ‏9 سپتامبر 2007 در انجمن بایگانی

 1. EAsasha

  EAsasha Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏11 فوریه 2007
  نوشته ها:
  564
  تشکر شده:
  2
  محل سکونت:
  H T T P
  مقدماتی فوتبال یورو 2008: برتری قاطع انگلیس / صدرنشینی رومانی


  [​IMG]


  در ادامه رقابت های مقدماتی یورو 2008 که امشب درگروه های 7 گانه برگزار شد، تیم های فوتبال انگلستان و رومانی موفق شدند برابرحریفان خود به برتری دست یابند. درگروه E تیم فوتبال انگلستان دقایقی پیش دردیداری حساس و سرنوشت سازموفق شد با 3 گل برابرتیم رژیم اشغالگرقدس به برتری دست یابد تا با 17 امتیاز به رده دوم جدول رده بندی این گروه صعود کند.
  در این دیدارکه در ورزشگاه ویمبلی شهر لندن و در حضور 87372 تماشاگر برگزارشد، فیلیپس دردقیقه 20، اوون دردقیقه 50 و ریچارد در دقیقه 67 برای انگلستان گلزنی کردند.
  درگروه F این رقابت ها، تیم فوتبال رومانی درزمین گرجستان با نتیجه 3 بریک به پیروزی دست یافت تا با 20 امتیازبه صدرنشینی خود در این گروه ادامه دهد.
  موتو در دقایق 16 و 77 از روی نقطه پنالتی و دیکا در دقیقه 42 برای رومانی گلزنی کردند و روماشچنکو دردقیقه 21 تک گل تیم میزبان را به ثمر رساند.
   
 2. EAsasha

  EAsasha Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏11 فوریه 2007
  نوشته ها:
  564
  تشکر شده:
  2
  محل سکونت:
  H T T P
  در دیدارهای برگزار شده در گروه های 8 گانه این رقابت ها، دقایقی پیش تیم های روسیه، اسکاتلند، مجارستان و اسلوونی برابرحریفان خود به پیروزی دست یافتند و دیدارگرجستان و اوکراین با تساوی به پایان رسید. درگروه B این رقابت ها تیم فوتبال اسکاتلند در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه 3 بریک میزبان خود لیتوانی را شکست داد تا با 18 امتیاز و تفاضل گل کمترنسبت به تیم فرانسه موقتا رده دوم این گروه را به خود اختصاص دهد.
  بوید در دقیقه 31، مک مانوس در دقیقه 77 و مک فادن دردقیقه 83 برای اسکاتلند گلزنی کردند و تک گل لیتوانی در دقیقه 61 توسط ویسیوس و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.
  در دیگر دیداراین گروه، گرجستان موفق شد دردقیقه 87 و توسط سیرادزه دروازه میهمان قدرتمند خود اوکراین را بازکند تا از یک شکست خانگی رهایی یابد. گل اوکراین توسط شلایف در دقیقه 7 به ثمر رسید. با این تساوی شانس اوکراین که با 13 امتیاز در رده چهارم این گروه قرار گرفت، برای حضور در مرحله نهایی یورو 2008 کاهش یافت.
  درگروه C این رقابت ها، تیم فوتبال مجارستان با تک گل زولان گرا که در دقیقه 39 و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید برابر میزبان خود بوسنی به پیروزی دست یافت.
  درگروه E تیم فوتبال روسیه موفق شد درمسکو با نتیجه 3 برصفرمقدونیه را شکست داده تا با 18 امتیازموقتا صدرجدول این گروه را به خود اختصاص دهد. برزوسکی دردقیقه 6، آرشاوین دردقیقه 84 و کرزاکوف دردقیقه 86 برای روسیه گلزنی کردند. ضمن اینکه گابولوف بازیکن تیم روسیه در دقیقه 69 با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.
  همچنین در گروه G این مرحله مقدماتی یورو 2008، اسلوونی در ورزشگاه خانگی لوکزامبورگ با نتیجه 3 برصفر به برتری دست یافت. لاوریچ در دقایق 7 و 48 و ناواکوویچ در دقیقه 36 گل های اسلوونی را به ثمر رساندند.
   
 3. EAsasha

  EAsasha Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏11 فوریه 2007
  نوشته ها:
  564
  تشکر شده:
  2
  محل سکونت:
  H T T P
  به گزارش خبرگزاری المان از مسکو ، گلهای تیم فوتبال روسیه را واسیلی پرزوسکی در دقیقه هشت و اندری ارشاوین و الکساندر کرژاکوف در دقایق هشتاد و چهار و هشتاد و هشت به ثمر رساندند.
  روسیه با این پیروزی با کسب هجده امتیاز موقتا در صدر گروه پنجم قرار گرفت و تیم مقدونیه با هفت امتیاز در رده پنجم ایستاد.
  در دیگر بازیهای این گروه نیز تیم فوتبال انگلیس با اسرائیل و کرواسی با استونی بازی می کنند.
   
avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانیتبلیغات در گوگل