برگزیده های پرشین تولز

يکی از محبوبترين قهرمانهای دوران بچگی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pantea_x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان،

جان من به ريش نداشته‌ام نخندين... اما من خيلی وحشتناک دوست دارم سريال پلنگ صورتی (همراه مورچه و مورچه‌خوار، بازرس کلوسو و غيره) رو با دوبلهء فارسی پيدا کنم. امروز دوباره تلويزيون آلمان نشونش داد و داغم تازه شد. با اينکه کيفيت دوبله‌هاشون معولاً خوبه در اين يکی مورد واقعاً گند زدن. به عنوان نمونه مورچه‌خوار صدای زنونه داره!

از بستگان عزيز در ايران که ميپرسم طبق معمول جدی نميگيرن و دنبالش نميرن. شماها خبر داريد که آيا در بازار گير مياد و امکان خريدنش به صورت ويديو يا دی‌وی‌دی يا هر چی وجود داره يا نه؟ حتی در دههء شصت هم مجاز بود و معمولاً نبايد مشکل سانسور و غيره داشته باشه.

pinkpanther2.jpg

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
آي گفتي منم طالبشونم! :happy:

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از mehrdad1355 :
من تا حالا فکر می کردم پارک ژوراسیک رو دوست داری
13.gif

خب دنبال اون قسمتي از پلنگ صورتي ميگردم كه همراه پلنگ صورتي و تو دنبال استخون بوديم :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Reza364 :
خب دنبال اون قسمتي از پلنگ صورتي ميگردم كه همراه پلنگ صورتي و تو دنبال استخون بوديم :D
مگه اون زمونا توپ هم وجود داشته تیرانزروس جان؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از pantea_x :
سلام دوستان،

جان من به ريش نداشته‌ام نخندين... اما من خيلی وحشتناک دوست دارم سريال پلنگ صورتی (همراه مورچه و مورچه‌خوار، بازرس کلوسو و غيره) رو با دوبلهء فارسی پيدا کنم. امروز دوباره تلويزيون آلمان نشونش داد و داغم تازه شد. با اينکه کيفيت دوبله‌هاشون معولاً خوبه در اين يکی مورد واقعاً گند زدن. به عنوان نمونه مورچه‌خوار صدای زنونه داره!

از بستگان عزيز در ايران که ميپرسم طبق معمول جدی نميگيرن و دنبالش نميرن. شماها خبر داريد که آيا در بازار گير مياد و امکان خريدنش به صورت ويديو يا دی‌وی‌دی يا هر چی وجود داره يا نه؟ حتی در دههء شصت هم مجاز بود و معمولاً نبايد مشکل سانسور و غيره داشته باشه.

pinkpanther2.jpg

پنتي جان شايد بشه پيدا كرد...اتفاقا دويبله مورچه خوار اند كركر خنده بود...سالها مورد تقليد قرار گرفت..
اونجا كه ميگفت: سلام سوسيس..يا : اين اوتوبوس جهانگردي سالي يه بار فقط از اينجا رد ميشه :D

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از rax :
پنتي جان شايد بشه پيدا كرد...اتفاقا دويبله مورچه خوار اند كركر خنده بود...سالها مورد تقليد قرار گرفت..
اونجا كه ميگفت: سلام سوسيس..يا : اين اوتوبوس جهانگردي سالي يه بار فقط از اينجا رد ميشه :D
تاييد ميشه :D (با حفظ قانون حق نشر از بحريني :D )

واقعا آخر تيكه بود :D
من فكر كنم يكي از رفقام براي داداش كوچيكش يه مجموعه اش را گرفت ! ببينم هنوز هم داره يا نه ! آخه داداشش الآن بزرگ شده :D

لایک‌ها
0
تو این سیدی فروشیهای دور میدون انقلاب دیدم ... روی قابش نوشته سرگرمیهای کودکان .... وی سی دیه .... یکیو بفرست برات بخره

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Arastoo_Photo :
تو این سیدی فروشیهای دور میدون انقلاب دیدم ... روی قابش نوشته سرگرمیهای کودکان .... وی سی دیه .... یکیو بفرست برات بخره
مشکل اینجاست که این دوستمون المان تشیف دارن .پانته آ خانوم من مامانم شاید تا 1 ماه دیگه بره نروژ . اگر میخوای برات بفرستم اونجا . میخوای ؟

pantea_x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از N e M e S i S :
مشکل اینجاست که این دوستمون المان تشیف دارن .پانته آ خانوم من مامانم شاید تا 1 ماه دیگه بره نروژ . اگر میخوای برات بفرستم اونجا . میخوای ؟

جدی ميشه؟ اگه بشه که تا آخر عمر مديونتم!
00000288.gif

خرج و مخارجش هم که اصلاً حرفش رو نزن، صد در صد پيش‌پرداخت ميکنم. از نروژ به اينجا پول پستش هم زياد نميشه، يکی دو يورو.

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
باشه . تو پی ام ادرس بده . هرچی هم میخوای بگو که تهیه کنم . ولی خوب گفتم شاید مامانم بیاد . اگر هم نیومد یک کاریش میکنم .
83.gif

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
دفی جون شما گجا هستی . میخوای برات بفرستم ؟ کدوم کشوری !

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از N e M e S i S :
دفی جون شما گجا هستی . میخوای برات بفرستم ؟ کدوم کشوری !
منم ميخوام
آدرس : همين دور و برام واتيكانم ديگه
تا آخر تابستون ميام از دست خودت ميگيرم
39.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
هر كي سري كارتونهاي بتمن و رابين رو هم پيدا كرد من ميخوام.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا