برگزیده های پرشین تولز

پاک کردن فایلهای آرشیو !!!

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگر تمام فایلهای آرشیو پاک کنم مشگلی پیش نمیاد ؟ یعنی ام تی با عمل دوباره سازی خودش این فایلهارو از دوباره میسازه ؟

چون این فایها بشتر از 80 درصدش بدرد من نمیخره و یک مشگل دیگه ایم که هست از هر فایل 4 تا نسخه میسازه یعنی این جوری :

neobyte_solutions_invisible_secrets_43.html
neobyte_solutions_invisible_secrets_43.html.static
neobyte_solutions_invisible_secrets_43.php
neobyte_solutions_invisible_secrets_43.php.static

اینم بگم که من از داخل تنظیمات ام تی پسوند فایلهای آرشیو php گذاشتم ولی نمیدونم چرا علاوه بر فایل با پسوند php یه فایلم با پسوند html میسازه و تازه برای هر کدوم هم یه فایل با پسوند static میسازه که در مجموع برای هر پست 4 تا فایل میسازه که خوب این ها هم تعدادشون خیلی زیاد شده هم حجمشون .

ahmadi_ws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از good_pesar :
سلام
اگر تمام فایلهای آرشیو پاک کنم مشگلی پیش نمیاد ؟ یعنی ام تی با عمل دوباره سازی خودش این فایلهارو از دوباره میسازه ؟

چون این فایها بشتر از 80 درصدش بدرد من نمیخره و یک مشگل دیگه ایم که هست از هر فایل 4 تا نسخه میسازه یعنی این جوری :

اینم بگم که من از داخل تنظیمات ام تی پسوند فایلهای آرشیو php گذاشتم ولی نمیدونم چرا علاوه بر فایل با پسوند php یه فایلم با پسوند html میسازه و تازه برای هر کدوم هم یه فایل با پسوند static میسازه که در مجموع برای هر پست 4 تا فایل میسازه که خوب این ها هم تعدادشون خیلی زیاد شده هم حجمشون .

سلام
من همين چند دقيقه پيش همين كار رو كردم يعني فايل هاي آرشيو رو كامل ديليت كردم و يكبار وبلاگ رو ريبيلد كردم. مشكلي هم پيش نيومد. :rolleyes:
اما باز بزار اساتيد ديگه هم اظهار نظر بكنن راجع به اين مساله

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ahmadi_ws :
سلام
من همين چند دقيقه پيش همين كار رو كردم يعني فايل هاي آرشيو رو كامل ديليت كردم و يكبار وبلاگ رو ريبيلد كردم. مشكلي هم پيش نيومد. :rolleyes:
اما باز بزار اساتيد ديگه هم اظهار نظر بكنن راجع به اين مساله

مرسی منتظر میمونم

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
مشکلی پیش نمی آد.
مشکل دوم رو هم تا حالا باهاش بر نخوردم. پسوند فایلهای من هم php ه اما همچین فایلهایی ندارم!

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azizaa :
مشکلی پیش نمی آد.
مشکل دوم رو هم تا حالا باهاش بر نخوردم. پسوند فایلهای من هم php ه اما همچین فایلهایی ندارم!

مرسی پس فایلها رو پاک میکنم
مشگل دوم هم بی خیالی تی میکنم :wacko:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azemati :
مشكل عجيبه! مطمئني قبلا ساخته نشده!؟

والا نمیدونم ولی مثل اینکه از قبل یه مشگلی وجود داشته چون الان که تمام فایلهارو پاک کردم و دوباره سازی کردم دیگه برای هر پست فقط به فایل با پسوند پی اچ پی ساخت

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از good_pesar :
والا نمیدونم ولی مثل اینکه از قبل یه مشگلی وجود داشته چون الان که تمام فایلهارو پاک کردم و دوباره سازی کردم دیگه برای هر پست فقط به فایل با پسوند پی اچ پی ساخت
خوب پس قبلا ساخته شده ديگه !

ببين قبل از اينكه بگي فرمت آرشيو پي اچ پي باشه ، اچ تي ام ال ميساخته !

بعدم اين اچ تي ام ال هارو پاك نكردي و موندن از اون موقه ! گرفتي چي شد؟

بالا