برگزیده های پرشین تولز

پرداخت وجه فضا و دامین از طریق بانک سامان

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

والا ما پارسال کارهاش رو انجام دادیم که این روش پرداخت هم فعال بشه. اون موقع قرار بود که تمام کارتهای تحت شبکه شتاب (یعنی ملی و صادرات و ...) بتونند از این طریق پرداخت کنند. تا پای اجرا هم رفتیم که بانک مرکزی اعلام کرد که بانک سامان اجازه دریافت آنلاین کارتهای شتاب رو نداره و فقط می تونه از کارت خودش برای دریافت آنلاین استفاده کنه.
ما هم ترجیح دادیم تا ایجاد شدن یک سیستم یکپارچه آنلاین برای پرداخت دست نگه داریم.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سامان سيستم خيلي خوبي داره ها . فكر كنم روي سامان خالي هم حساب باز كنيد بد نباشه .

Persianit

Registered User
لایک‌ها
16
الان خیلی ها کارت بانک سامان دارن. چون توی اینترنت خیلی کارها میشه با کارتش کرد. در ضمن امنیتشم عالیه

سنگ مفت گنجشگ هم مفت اینو توی سایت بذارید حالی ببریم

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
آقا جایی رو سراغ دارید با این کارتهای شتاب بشه دامنه .ir خرید ؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اینجا بخونیم یا بیایم بخش بازارچه ؟
تکلیف ما رو مشخص کنین.
تو رو خدا از رو تصمیم کبری و ریزعلی دهقان فداکار نگین که حالم بهم میخوره.:lol:

athar

Registered User
لایک‌ها
8
چه اقداماتی باید انجام داد؟
دردسرش زیاده؟
به هر کسی این امکان داده میشه؟
من میخوام واسه سرویس های خودم این قابلیت رو بذارم که اگه اینو بگیرم دیگه تکمیل میشم و هر کسی میتونه با هر نوع حسابی خرید رو انجام بده.
اگه میشه راهنمایی کنید.

Persianit

Registered User
لایک‌ها
16
راحت میدن. یک فرم باید پر کنید و سورس مورد نظرو بهت میدن بزار تو سایتت.

من نفر اولی هستم که با کارت بانک سامان از سایتتون خرید می کنم.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
این سرویس فقط مخصوص بانک سامان هست؟ یا میتونم سرویسی بگیرم که تمام بانک های عضو شتاب ساپورت بشه؟

Persianit

Registered User
لایک‌ها
16
یک مدتی تمام بانکهای شتابو ساپورت می کرد . ولی با شکایت بانک ملی مبنی بر اینکه بعضی از کاربران بانک ملی پولشان را اینطوری از دست داده بودند(مثلا خرید میکردن رمز و شماره کارتو داخل سایت وارد می کردند نه سایت بانک) و پولشون پرید. و چون بانکهای ایرانی به غیر از سامان کارتاشون ccv نداره و تازه بعضی بانکها شروع کردن. تا موقعی تمام بانکها ccv داشته باشند. استفاده از شتاب قطع شده و فعلا کارت بانک سامان را قبول میکنه.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
مرسی
اطلاعات خوبی دادی
احتمالا همین فردا میرم آمارش رو میگیرم که سریعتر اقدام کنم.

mo_ra1379

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستای عزیز سلام . آقا کسی هست که قبلا از سامان سیستم پرداخت اینترنتی گرفته باشه و تو سایتش گذاشته باشه ؟؟ اگه کسی هست که این کار رو کرده حتما می دونه که بعد از عقد قرار داد با بانک یه کاتالوگ برای جزیات استفاده ی نرم افزار ها از سیستم میدن که توش گفته شده چطور کدها رو تنظیم کرد .. هر کی اون کاتالوگ رو داره ازش خواهش می کنم که به من هم بده چون واقعا لازم دارم ... آقا اگه دارید خسیسی نکنید ... به من هم بدید یه مطالعه بکنم که خیلی خیلی کارم گیرشه ....
دم همتون گرم
ایمیل من اینه :
[email protected]

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دروازه پرداخت اينترنتي پارسيان روي كارت‌بانك‌هاي عضو شتاب، باز است.
به گزارش روابط عمومي شركت تجارت الكترونيك پارسيان، اصغر باباپور، مدير امور پذيرندگان اين شركت، با بيان اين‌كه بانك پارسيان داراي مجوز پرداخت اينترنتي است، افزود: دروازه پرداخت اينترنتي پارسيان روي كارت‌بانك‌هاي عضو شتاب باز بوده و كليه دارندگان اين كارت‌ها، مي‌توانند نسبت به خريد و پرداخت اينترنتي از طريق دروازه پرداخت اينترنتي پارسيان استفاده كنند.

وي گفت: آن دسته از كساني كه داراي هيچ‌يك از كارت‌هاي بانكي نمي‌باشند، مي‌توانند با دريافت كارت پرداخت اينترنتي پارسيان، از شعب بانك پارسيان يا نمايندگي‌هاي اين شركت در سراسر كشور، نسبت به خريد و پرداخت اينترنتي اقدام كنند.

باباپور گفت: خريد بليت قطارهاي مسافرتي رجا، ثبت‌نام كنكورهاي سازمان سنجش و پرداخت قبوض آب، برق، تلفن و... از جمله امكانات خريد و پرداخت اينترنتي بانك پارسيان است.

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
اگه سرم خلوت بشه منم ميرم يه پرس و جويي ميكنم ببينم چطوريه
شايد منم رو سايتم گذاشتم

mo_ra1379

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یعنی چی ؟ یعنی میشه بوسیله سیستم دروازه پرداخت اینترنتی بانک پارسیان شما تو ساییتون سیستم پرداختی رو بزاری که تمام کارتت های شتاب رو ساپورت میکنه ؟ آخه مگه میشه ؟ پس چرا سامان این کار رونمیکنه ؟ تازه ما که کارتامو CCV ندارند پس چطور پارسیان این کار رو میکنه ؟؟؟/
:eek: :eek:

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از mo_ra1379 :
یعنی چی ؟ یعنی میشه بوسیله سیستم دروازه پرداخت اینترنتی بانک پارسیان شما تو ساییتون سیستم پرداختی رو بزاری که تمام کارتت های شتاب رو ساپورت میکنه ؟ آخه مگه میشه ؟ پس چرا سامان این کار رونمیکنه ؟ تازه ما که کارتامو CCV ندارند پس چطور پارسیان این کار رو میکنه ؟؟؟/
:eek: :eek:
خوب بله شدنی است ، البته بر پایه ادعاهایشان!

mo_ra1379

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه بشه که واقعا بهتر از این چی دیگه می خواین ؟؟؟ عالیه .. کسی عین خبر رو نداره که مثلا از یه جای موثق نقل شده باشه؟

بالا