برگزیده های پرشین تولز

پرسش در رابطه با واردات و خرده فروشیه گجت های ارزان و مجوزات آن

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
سلام دوستان
توی یکی از مجتمع های تجاری مشهد(مجتمع موبایله) یه مغازه بسیار خوب داریم که خب اگه من بخوام خودم روش کار کنم و تجربه کسب کنم رایگان دستمه تا به سود برسه.میخوام اجناس عجیب و تک از چین بگیرم توش بفروشم(بیس اصلی فروش هم آنلاین باشه و از طریق شبکه های مجازی) ولی قدم های اول کارو نمیدونم.

میشه یه راهنمایی بکنید واسه مجوز های تو ایرانش باید چه مراحلیو طی کنم؟
سرمایه ام کمه(2میلیون) ، احتمالا اول هرچی بتونم جنس میگیرم و توی شبکه های مجازی تبلیغش میکنم بعد یواش یواش فروشگاهه رو برند میکنم. برای این فروش اینترنتی هم غیر ای-نماد چی لازم دارم؟(طراحی وب و پشتیبانیش هم با خودم هست تا راه بیوفته)

از علی بابا بخوام جنس بگیرم میشه چونه زیاد زد؟(تو بخش ثبت قیمت پیشنهادیش منظورمه). سایت خوب دیگه هم سراغ دارید؟ راه بهتری واسه ارزون وارد کردن کالا هست؟

جنس هایی که میخوام وارد کنم گجت های ساده حداکثر 10-15دلاریه.نمیشه واسش با کمک دانشجو بودنم از مزایای کارآفرینی یا همچین چیزی استفاده کرد؟

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
واردات از چین = کارآفرینی؟؟؟!!! حرفا میزنی عزیز !:)

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
گرفتن کارت بازرگانی منظورمه عزیزم.

همونم میاریم میفروشیم واسمون کار درست میشه دیگه!

فکر نکنم به همین سادگی ها بتونی کارت بازرگانی بگیری. البته من خیلی متخصص نیستم ولی گمون کنم ساده ترین نوع گرفتن کارت بازرگانی ایجاد یک شرکت باشه تا بتونی به وسیله اون کارت بگیری.

اما مشکلی که وجود داره این هست که توانایی فروش جنس ها رو داری؟ اول جنس به صورت عمده بخر ببین می تونی آۤبش کنی بعد برو سراغ واردات.

برو به فکر داروخانه باش :D

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
شما به جای کارت بازرگانی بده ترخیص کار برات ترخیص کنه ارزونتر برات در میاد
کارت بازرگانی هم با مدرک دیپلم به بالا میتونی بگیری منتهی مالیات میخوره بهت
علی بابا هم با 2 تومن جنس قیمت خوب گیرت نمیاد بیاری هم میبینی اینجا ارزونتر میتونستی بگیری مبلغی هم نیست که بشه چونه زد با اونور
ولی کلا یه قانون تو تجارت با چین هست که میگه اگه جنسی که میخوای بیاری استوک بود تا میتونی چونه بزن اگه قرار بود بسازن زیاد چونه نزن چون از کیفیت برات میزنن که نپری

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
کارت بازرگانی برا کسی خوبه که در سال چندین کانتینر بیاره و سرمایه کلان داشته باشه
دو تومن سرمایه ارزش نداره
چون مغازه رو نمیتونید با جنس کم افتتاح کنید اگرم کردید چوب خوری بسیار زیادی داره

بالا