برگزیده های پرشین تولز

پرشين تولز چطوري اينجوري شد ؟

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
این موضوع خیلی موضوع خوبیه
خیلی از وب مستر ها دنبال این موضوع هستن
یه فرووم خوب با کاربرای خوب یعنی شیشه نشکن عمر- من تو فروم برنامه نویس که بودم نزدیک 6 ماه اصلا مدیر اصلیش نبود خود کاربران سایت رو می چرخوندن (فروم منظورمه) و این باعث می شد که سایت همیشه به روز باشه
همین مجید آن لاین هم اگه نگاه کنین خود مجید زیاد سر نمی زنه (اصلا پیغام خصوصیش رو پک نمی کنه چه برسه به بقیه بحث و گفت و گو ها) اما چون اربرانش تو فرومن سایت هنوز یکی از سایت های مطرحه یا همین pt
این موضوع اهمیت یک فرووم قوی رو مشخص می کنه
اما این که تقریبا همه دوستان می گن باید فعالیت کنی، چه فعالیتی؟ بیاد خودش پست کنه و خودش جواب بده؟ باید یه کاری کرد که کاربرا بیان تو پست ها شرکت کنن. اما چه طور؟ (منم دنبال جوابم ;) )
این که چی جوری فرووم فعال داشت به مراتب سخت تر از سایت پربازدید داشتن هست. پس به نظرم بهتره محور رو بذاریم رو فرووم
البته نظر منه

اگه مدیری بتونه فوروم خوبی داشته باشه... مطمئنا سایت خوبی هم در آینده داره چون می تونه کاربراشو به قسمت های دیگه سایتش بکشونه و حتی اون قسمت ها رو فعال تر از فورومش کنه...

برای فعال کردن هر فورومی... اول باید افراد متخصص جواب همه سوالات مردم رو با خلوص نیت بدن ...طوری که کاربر احساس رضایت کنه... مثلا اگه سوال تکراری میپرسه که یک تاپیک پائین تر کامل بحث شده...جوابشو بده و یا حداقل اینکه لینکشو معرفی کنه... و بد اخلاقی نکنه و وقت بزاره... طوری که کاربر احساس کنه حسابی تحویلش گرفتن... این روند رو باید به مدت زیادی ادامه بده...گاهی تا چند سال... طوری که اون سایت به اون نوع خدمات مشهور بشه... اما بتدریج که احساس شد کاربر هائی جمع شدن...مدیر تالار فقط وقتشو بزاره برای سوال هائی که تابحال مطرح نشده...و پاسخ سوال های تکراری قبلی رو به کاربرای دیگه واگذار کنه...

اما اگه از اول نخواد کاربرها رو تحویل بگیره...فورومش جون نمی گیره... واسه همینه که میگم باید خیلی مایه بزاره...

The King

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسم رب الشهدا ولصديقين
معلوم است ديگر دوستان
فرومي كه به انديشه هاي ولايت مطلقه فقيه و آثار و انديشه هاي آن حضرت بي اعتنا بوده و دستورات ايشان را نعوذ بالله مورد بي اعتنايي قرار دهد سرانجامش بهتر از اين نخواهد بود.
البته بنده و تعدادي از هم رزمانم چند وقتي است كه به فكر پاكسازي اين محيط افتاده ايم تا شايد در اين راه كمي به منطق جهان شمول ولايت مطلقه فقيه كمكي كرده باشيم و آثار منحوس شرك و غرب را پاكسازي نماييم ان شاالله
والسلام

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
بسم رب الشهدا ولصديقين
معلوم است ديگر دوستان
فرومي كه به انديشه هاي ولايت مطلقه فقيه و آثار و انديشه هاي آن حضرت بي اعتنا بوده و دستورات ايشان را نعوذ بالله مورد بي اعتنايي قرار دهد سرانجامش بهتر از اين نخواهد بود.
البته بنده و تعدادي از هم رزمانم چند وقتي است كه به فكر پاكسازي اين محيط افتاده ايم تا شايد در اين راه كمي به منطق جهان شمول ولايت مطلقه فقيه كمكي كرده باشيم و آثار منحوس شرك و غرب را پاكسازي نماييم ان شاالله
والسلام
باید دنبال یک طرفند باشی !

کاربرو گیر بنداز و تشنه بزاریش .. من بهت سیاست انگلیسی رو پشنهاد می کنم !

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
باید دنبال یک طرفند باشی !

کاربرو گیر بنداز و تشنه بزاریش .. من بهت سیاست انگلیسی رو پشنهاد می کنم !
یک چیزی ... هیچ وقت به کاربرت اجبار نکن ( ینی بهش نگو ثبت نام کن .. نمیدونم 30 ثانیه ثبت نام میشی و.... ) باید خودش نیاز پیدا کنه . هرچی رو تکرار کنی کاربرا زده میشن )

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببین برای فروم ماهوارت اینترنت آفلاین راه بنداز
ببین آمارت چقدر میره بالا
:Dمنو باید عضو VIP کنیا:D
مطمعنم آمارت خیلی میره بالا
اگر از این خوشت اومد بهم مسج بزن چنتا پیشنها تو همین مایه هاس
مرسی

بالا