برگزیده های پرشین تولز

پروين: حيف‌ شد پرسپوليس‌ به‌ آسيا نرفت! پرسپوليس‌دنيزلى‌ با پرسپوليس‌ بگوويچ‌ قابل‌ م

وضعیت
موضوع بسته شده است.

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
پروين: حيف‌ شد پرسپوليس‌ به‌ آسيا نرفت! پرسپوليس‌دنيزلى‌ با پرسپوليس‌ بگوويچ‌ قابل‌ مقایسه نیست.

همه‌ از پيروزيهاى‌ پرسپوليس‌ خوشحالند و به‌ اين‌ تيم‌ مى‌بالند، حتى‌ پروين‌ که‌ همه‌ مى‌دانند با دلخورى‌ از اين‌ تيم‌ جدا شده‌ است. او که‌ عمرش‌ را در پرسپوليس‌ گذرانده‌ حالا از هواداران‌ سينه‌ چاکش‌ مى‌خواهد که‌ موقع‌ بازيهاى‌ پرسپوليس‌ يکصدا تيم‌ محبوب‌ او را صدا بزنند تا اين‌ پرسپوليس‌ زلزله‌ همچنان‌ بتازد و برود صدرصدر!
پروين‌ مى‌گويد: من‌ يک‌ پرسپوليسى‌ام‌ و پرسپوليس‌ را دوست‌ دارم. او حالا با پيروزيهاى‌ پرگل‌ پرسپوليس‌ اشک‌ شوق‌ در چشمانش‌ حلقه‌ مى‌زند و به‌ خاطر همين‌ است‌ که‌ پروين‌ بزرگ‌ است‌ و بزرگ‌ مى‌ماند. مرد محبوب‌ فوتبال‌ ايران‌ هم‌ مثل‌ همه‌ پرسپوليسى‌ها منتظر قهرمانى‌ اين‌ تيم‌ است‌ و دوست‌ دارد پرسپوليس‌ را مثل‌ دوران‌ طلايى‌ خودش‌ بر بام‌ فوتبال‌ ايران‌ ببيند.
مصاحبه‌ کردن‌ با پروين‌ کار سختى‌ است‌ حتى‌ براى‌ ما که‌ سالهاست‌ با او هستيم‌ و حشر و نشر با وى‌ داريم‌ و به‌ قولى‌ رفيق‌ گرمابه‌ و گلستان‌ پروين‌ هستيم‌ و با هر اشاره‌ او مى‌دانيم‌ که‌ چه‌ مى‌خواهد بگويد. ديروز فرصتى‌ دست‌ داد تا با مرد فراموش‌ نشدنى‌ پرسپوليس‌ گپى‌ خودمانى‌ بزنيم:
على‌آقا، اين‌ پرسپوليس‌ مثل‌ پرسپوليس‌ دهه‌ شصت‌ شده.
خدا وکيلى‌ درست‌ مثل‌ آن‌ دوران‌ است‌ هيچ‌ تيمى‌ جرأت‌ ندارد جلويش‌ بايستد، بيست‌ دقيقه‌ اول، کار همه‌ تيم‌هاى‌ ليگ‌ را تمام‌ مى‌کند. واقعاً‌ من‌ که‌ کيف‌ مى‌کنم.
بازى‌ با پيکان‌ را چطور ديديد؟
خيلى‌ خوب‌ بازى‌ کردند، هر وقت‌ که‌ مى‌خواستند راحت‌ حمله‌ مى‌کردند و حالا خوب‌ هم‌ گل‌ مى‌زنند. همه‌ مردم‌ هم‌ از اين‌ تيم‌ راضى‌ هستند، واقعاً‌ دنيزلى‌ تيم‌ خوبى‌ ساخته‌ ولى‌ حيف‌ شد که...!
چرا، مگر چه‌ اتفاقى‌ افتاده؟
همين‌ که‌ بازيهاى‌ ليگ‌ تعطيل‌ شد، تازه‌ پرسپوليس‌ افتاده‌ بود روى‌ غلتک‌ برد که‌ ليگ‌ تعطيل‌ شد. اين‌ به‌ ضرر پرسپوليس‌ شد اگر ليگ‌ تعطيل‌ نمى‌شد کسى‌ جلودار اين‌ پرسپوليس‌ نبود.
زمان‌ بگوويچ‌ هم‌ پرسپوليس‌ آغاز ليگ‌ خوب‌ مى‌برد اما بعداً‌ خراب‌ شد.
اصلاً‌ پرسپوليس‌ دنيزلى‌ با پرسپوليس‌ بگوويچ‌ قابل‌ مقايسه‌ نيست. اين‌ تيم‌ عالى‌ بازى‌ مى‌کند و همه‌ در خدمت‌ تيم‌ هستند اما خب‌ اين‌ بچه‌ها نبايد مغرور شوند تازه‌ اول‌ ليگ‌ هستيم‌ و نبايد فکر کنند کار تمام‌ شده‌ است.
ضعف‌ اين‌ پرسپوليس‌ کجاست؟
اينها اين‌ قدر خوب‌ بازى‌ مى‌کنند که‌ ضعفى‌ نيست. بيست‌ دقيقه‌ اول‌ آنقدر به‌ حريف‌ فشار مى‌آورند که‌ همه‌ جلوى‌ آنها کم‌ مى‌آورند. واقعاً‌ اين‌ پرسپوليس‌ معرکه‌ است.
حيف‌ شد در جام‌حذفى‌ قهرمان‌ نشدند.
حرف‌ دل‌ من‌ را زدي! واقعاً‌ حيف‌ شد که‌ پرسپوليس‌ به‌ آسيا نرفت. اين‌ تيم‌ در آسيا هم‌ مى‌تواند حرف‌ اول‌ را بزند. دوران‌ طلايى‌ پرسپوليس‌ فرارسيده. مطمئناً‌ اگر اين‌ روند ادامه‌ داشته‌ باشد آنها با اقتدار قهرمان‌ ليگ‌ مى‌شوند.
محمد هم‌ که‌ بالاخره‌ رفت‌ سرتمرين.
محمد براى‌ بازى‌ با پيکان‌ هم‌ آماده‌ بود اما کارت‌ بازى‌ او صادر نشده‌ بود. از بازيهاى‌ بعدى‌ با قدرت‌ در خدمت‌ پرسپوليس‌ است.
راستى‌ چرا به‌ ورزشگاه‌ نمى‌رويد؟
صددرصد يکى‌ از اين‌ بازيها را مى‌روم، دلم‌ براى‌ پرسپوليس‌ تنگ‌ شده، يکى‌ از بازيهاى‌ پرسپوليس‌ را به‌ ورزشگاه‌ مى‌روم. واقعاً‌ بازيهاى‌ پرسپوليس‌ ديدن‌ دارد. من‌ که‌ با اين‌ تيم‌ سرحال‌ مى‌شوم.

حالا باز هم بگید پروین بده!:)

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
جایی که حق آشکاره ، دلیلی برای انکارش وجود نداره! مگه این که از انکارش سود ببری.
پروین هم یکی از افتخارات باشگاه پرسپولیس هست. دلیلی نداره بگیم آدم بدیه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا