برگزیده های پرشین تولز

پروژه جدید MPA/ MPCA با نام CC ... با من باشید

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
upload_2017-4-28_21-44-17.png
سلام. امیدوارم خوب باشید. بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب:
پروژه جدید تیم MPA/MPCA با نام CC درحال تست، ارزیابی و رونمایی شدن هست. لطفاً این پروژه و پلن رو از دست ندید. این تیم، تا به حال در پروژه هاش شکست نخورده و ما همچنان حداکثر طی مدت زمان 72 ساعت در حال دریافت سود از دو پروژه قبلی شون هستیم. میتونید برای اثبات دریافتی های من از این دو پلن، و روند پیشرفت، پست هایی که در زیر معرفی شدند رو ببینید.
همچنین مدیر های اجرایی دو پروژه قبلی (که در همین فروم معرفی شدند) برنامه های بلندمدت 5 تا 10 ساله برای ادامه دادن این پروژه ها دارند.

در صورتی که سیستم جدید CC، نتورک مارکتینگ‌محور نباشه، من با کمال میل جهت پشتیبانی و برنامه هایی برای پیشرفت، در خدمت تون خواهم بود. فکر میکنم دیگه بعد از این چند وقت فعالیت و داشتن تجربه های موفق و ناموفق، به نوعی خاک ِ این زمینه رو خوردم و طبق تجربه ای که دوستان در مورد ارتباط با اسپانسری من داشتن، میتونن گواه این موضوع باشن که در زمینه اسپانسری چیزی کم نذاشتم.

لذا، دوستانی که تمایل دارند توی تیم باشند و من اسپانسری اونا رو به عهده بگیرم، لطفا در ادامه، متن: «منم هستم» رو پست کنن تا در اپدیت های بعدی در خدمت شون باشم. این پروژه برای من و کسانی که میخوان با جدیت کار کنن، خیلی پروژه مهمیه. خواهشمندم اگر نمیخواید فعالیت کنید و یا دست به کار بشید، پست رو خراب نکنید و متن غیرمرتبط ننویسید.

موفق باشید و سپاسگزارم :)

-------------------------------------------------------

وب سایت، وبلاگ، تجارت محلی، پیج یا گروه فیس بوکی، کانال یوتیوب دارید؟
یا نیاز به حجم عظیمی از ترافیک دارید؟

اگه جوابتون به سوالات بالا، بله هست، کافیه با من باشید. من میتونم بهتون نشون بدم که چطوری ترافیک واقعی رایگان (از افراد واقعی) واسه پیج های خودتون بگیرید
یا اینکه میتونم بهتون آموزش بدم که چطور میتونید واسه خودتون کاملاً هدفمند تبلیغ کنید و همزمان (با تبلیغ کردن) درآمد کسب کنید!
پیشنهاد این پست رو از دست ندید.

با من باشید :)

Last edited:

world15

Registered User
لایک‌ها
837
نفهمیدم دقیق این پلنیها مثه هرمیست ظاهرا. فعلا هستم

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
من 100 % هستم .. تجربه ی کاری با شما عالیه !

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
منم هستم

djdaramad

Registered User
لایک‌ها
71
خوب چه باید بکنیم حالا ، کی اطلاع رسانی میکنید ،، ؟

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
وب سایت، وبلاگ، تجارت محلی، پیج یا گروه فیس بوکی، کانال یوتیوب دارید؟
یا نیاز به حجم عظیمی از ترافیک دارید؟

اگه جوابتون به سوالات بالا، بله هست، کافیه با من باشید. من میتونم بهتون نشون بدم که چطوری ترافیک واقعی رایگان (از افراد واقعی) واسه پیج های خودتون بگیرید
یا اینکه میتونم بهتون آموزش بدم که چطور میتونید واسه خودتون کاملاً هدفمند تبلیغ کنید و همزمان (با تبلیغ کردن) درآمد کسب کنید!
پیشنهاد این پست رو از دست ندید.

با من باشید :)

djdaramad

Registered User
لایک‌ها
71
من هیچی ندارم و احتیاج به ترافیک هم ندارم ، من ففط به خاطر سود مرکب که قدرتش را میدونم با شما هستم ;)

بالا