برگزیده های پرشین تولز

پرینتر 1102 hp خوبه یا 6020 canon ؟

Dr.Error

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و احترام دوستان میخوام پرینتر بخرم خیلی گیج شدم یکی میگه کنون خوبه یکی میگی اچ پی
PHP:
http://digikala.com/Compare/DKP-1482/DKP-14859/
مقایسه رو اینجا دیدم این جور که نوشته 6020 خیلی کیفیتش بهتره و ارزون ترم هست
الان از دوستانی پرینتر دارن به نظر ما کدوم بهتره ؟
با تشکر

Dr.Error

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
up لطفا ج بدید دوستان میخوام فردا صبح بخرم

Ali.Agha

Registered User
لایک‌ها
165
این 1102 یه مدل دااره 1102w که وایرلس داره ، اگه گیر بیاد اون طبیعتا بهتره
اگر نه تفاوت چندان زیادی ندارن این دوتا ، تفاوت کیفیتشون که اصلا قابل توجه نیست هرچند که من فکر می کنم مدل cannon هم همون 600x600dpi باشه ...
البته قیمت تونرهاشون رو باید ببینید چقدر فرق دارن ... اما من خودم باشم روی حساب تجربه خوبم با لیزری های اچ پی 1102 رو برمی دارم

jeeex.2

Registered User
لایک‌ها
160
من 1102 دارم ازش راضیم پرینتر خوبیه

Dr.Error

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از دوستان خوبی که ج دادند
قیمت 1102 معمولی 320 تومنه
قیمت 1102 وایرلس 350 تومنه
6020 هم که 290 تومن
من الان گیر کردم 1102 وایرلس بخرم یا معمولی
اگر وایرلس بخرم برای ارتباط بی سیم بین پرینتر و سیستم کارت شبکه هم باید بخرم ؟؟؟؟؟
اگر کارت شبکه بی سیم بخرم میشه از سیستم با گوشی هم ارتباط برقرار کرد ؟ مثل usb ؟
به نظر شما این پرینتر برای مصرف خانگی و برای پروزه های درسی مناسبه ؟
کارتریج کدوم یکی ارزون تره ؟

Dr.Error

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من وایرلسش رو سفارش دادم
میخواستم ببینم برای اتصال وایرلس بایت اکسس پوینت داشته باشم
دوستان من یک مودم معمولی دارم
میخوام یک جوری باشه که تلویزیون بتونه به شبکه وایرلس متصل بشه و بتونم بین گوشی و کامیپوتر ارتباط برقرار کنم بدون سیم به صورت وایرلس پرینت بگیرم و.......در کل ارتباط بین گوشی و پرینتر و تلویزیون و اینترنت برقرار باشه آیا اکسس پوینت میتونه این کار رو انجام بده ؟؟

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
دوستان من وایرلسش رو سفارش دادم
میخواستم ببینم برای اتصال وایرلس بایت اکسس پوینت داشته باشم
دوستان من یک مودم معمولی دارم
میخوام یک جوری باشه که تلویزیون بتونه به شبکه وایرلس متصل بشه و بتونم بین گوشی و کامیپوتر ارتباط برقرار کنم بدون سیم به صورت وایرلس پرینت بگیرم و.......در کل ارتباط بین گوشی و پرینتر و تلویزیون و اینترنت برقرار باشه آیا اکسس پوینت میتونه این کار رو انجام بده ؟؟

پرینتر شما وایرلس داشته باشه یعنی به اینترنت وا فای قابلیت اتصال داره، زمانی که به اینترنت وا فای وصل میشه از طریق نرم افزار خودش یا تنظیمات دستی ویندوز و معرفی پرینتر میتونید از کامپیوتر براحتی پرینت ارسال کنید. برای گوشی موبایل هم احتمالا خود سازنده اپلیکسشن داره اگر نداشته باشه بازهم از طریق اپلیکیشنهای موجود با کمی سرچ میتونید ارسال کنید. نکته مهم اینه همه دستگاهایی که میخواهند پرینت ارسال کنند می بایست به همان وای فای متصل باشند که پرینتر شما به آن وصل و از اون آی پی گرفته است.
شما باید دستگاهی داشته باشید که قابلیت دادن آی پی دستگاهای دیگر داشته باشد.

Dr.Error

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ممنون که پاسخ دادی
ولی مشکل من چیز دیگست
من منظورم فقط به پرینتر نیست
منظور من ارتباط بین کامیپوتر و شبکه بی سیم هست
برای ارتباط بین کامپیوتر و پرینتر باید از چی استفاده بشه ؟ یا برای ارتباط بین گوشی و کامپیوتر ؟ و یا برای ارتباط تمام این دستگاه ها از جمله تلوزیون به اینترنت ؟
با تشکر

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
شما مودم معمولی خودتون از طریق کابل شبکه به اکسس پوینت وصل میکنید. اینترنت از طریق اکسس پوینت به وای فای حالا تبدیل کردید. حالا سایر وسایل (پرینتر شما خودش دانگل داخلی دارد) (کامپیوتر شما یا دانگل دارد یا از طریق کابل به اکسس پوینت وصل میشود) (تلویزیون هم یا دانگل دارد یا از طریق کابل به اکسس پوینت وصل میوشد) به اکسس پوینت وصل هستند و هر سه داخل یک شبکه واقع هستند. در نهایت این اکسس پوینت هست که مدیریت آی پی و اختصاص دادن آی پی انجام میدهد .
اینترفیس اکسس پوینت شما به چه صورت هست

Dr.Error

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رو تلویزیون نوشته wirless بعد به فارسی نوشته تلیویزیون را به یک شبکه بی سیم متصل کنید و یا از طریق کابل lan تلویزیون رو به یک مودم متصل کنید
متاسفانه سیستم فقط یک پورت lanداره و کارت شبکه بی سیم هم ندارم چیکار کنم ؟؟؟
به نظر شما برای متصل کردن تمام این دستگاه ها به هم دیگه حالا چه گوشی چه تلیوزیون چه سیستم چه هدفون چه پرینتر چه هر وسیله دیگه ای که وایرلس رو پشتیبانی کنه به طوری که بشه فایل رو بین کامیپوتر و دیگر دستگاه ها رد و بدل کرد هم دریافت هم ارسال جوری که کم هزینه هم در بیاد چی کار کنم ؟؟؟
به نظر شما باید کارت شبکه هم بگیرم ؟
اکسس پوینت چه مارکی خوبه ؟ اکسس پوینی هست که adsl روتر هم باشه ؟؟

راستی ببخشید من میخواستم از شما تشکر کنم دکمه تشکر رو پیدا نکردم تو انجمن / این جا دکمه تشکر فقط همون like هست ؟؟

Last edited:

canon!

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من بین hp1102w و سامسونگ 2165w موندم

در راستای بحث شما در مورد نحوه انصال بیسیم به پرینتر، طبق مشخصات موجود در لینکهای زیر، در مورد 1102w ، پرینت بیسیم باید از یک PC فرستاده بشه ولی در مورد سامسونگ، میشه مستقیما از موبایل پرینت فرستاد

Print Without PC:
hp1102w
no

2165w
Yes; from any wifi direct device

HP LaserJet P1102w - Mono Laser Printer - Feature Table
Samsung ML-2165W - Feature Table

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
دوستانی که HP دارن بگن برای اولین شارژ مثل سامسونگ باید نرم افزار بخوره؟

هزینه هاش چطوره؟

بالا