برگزیده های پرشین تولز

پسرها از چه جور دخترایی و دخترها از چه جور پسرایی خوششون میاد؟از نظر تیپ و قیافه و ..

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من نظر خودمو بگم ؟؟؟

من دختر های دیگه رو نمی دونم ولی من به شخصه در حالت کلی از این تیپ خوشم میاد ..نه برای مثلا چیز خاصی ها همین که ادم روابط سادهه اجتماعی داشته باشه ...
اول اینکه 1. چشمش پاک باشه کلا از اینا یی که هیزن و تو دهن آدمن خوشم نمیاد
2. Cool باشه یعنی خونسرد و باحال ..مسخره و جلف نباشه ولی Fun باشه ... آدم کسل نشه باهاش حرف می زنه ...مخصوصا از اونهایی که من من می کنن خوشم نمیاد
3.با شعور باشه
4.تیپش درست باشه ..ببینین اصلا چندان ربطی هم به پول نداره ..تو باید بتونی تیپ خیلی ساده ولی خوبی ردیف کنی ..از اینایی که 50 ساعت جلوی آینه ن اخرش هم ---- هیچکی خوشش نمیاد . سادگی اما کول باشه . کلا استایل طرف ..مدل لباس پوشیدن راه رفتن (جواد نبودن ) از قیافه ش مهم تره
5. من از کسایی که عزیزم مزیزم میکنن و قربون صدقه میرن خوشم نمیاد ..کلا در حالت کلی از پسری خوشم میاد که با من همونطوری حرف بزنه که با دوسته پسرش ، رفیق مثل داداشش حرف میزنه ...تو به رفیقت میگی هانی ؟؟ L

6.آها از همه مهم تر افرادی که خیلیی سریع دوست دارن پیش برن هیچکی خوشش نمیاد مگه اونهایی که دارن واسه شوهر می میرن ..اوصولا تا با یکی حداقل 3 سال دوست نیستی اصلا حرف ازدواج هم پیش نکش ..

کلا کول باشن ...(این ها واسه 60% دخترهایی که من میشناسم صدق میکنه !)

توجه كردي چند بار گفتي كول باشه ؟!
فكر كنم يه چيزي تو مايه هاي موريس تو سريال 24 مد نظرت باشه ....اشكال نداره كه كچل باشه ولي كول باشه ؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من یه دختره رو میشناسم که میگه من از پسرایی که بدنشون مو داره خوشم میاد! اتفاقا دختره خیلی هم ملوسه! خلاصه گفت هرچی پشمالو تر باشه بیشترتر دوز دارم!!

از طرفی دیگه دختری رو میشناسم که دقیقا خلاف این رو میگه! یعنی میگه من اگر شوهرم بدنش حتی کم هم مو داشته باشه میندازمش تو آب آهنگ همه موهاش بریزه :eek: اینقدر که بدش میاد!

خو این نشون میده که نظرات متفاوته! پس نباید دنبال نظر ثابتی باشیم!

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من نظر خودمو بگم ؟؟؟

من دختر های دیگه رو نمی دونم ولی من به شخصه در حالت کلی از این تیپ خوشم میاد ..نه برای مثلا چیز خاصی ها همین که ادم روابط سادهه اجتماعی داشته باشه ...
اول اینکه 1. چشمش پاک باشه کلا از اینا یی که هیزن و تو دهن آدمن خوشم نمیاد
2. Cool باشه یعنی خونسرد و باحال ..مسخره و جلف نباشه ولی Fun باشه ... آدم کسل نشه باهاش حرف می زنه ...مخصوصا از اونهایی که من من می کنن خوشم نمیاد
3.با شعور باشه
4.تیپش درست باشه ..ببینین اصلا چندان ربطی هم به پول نداره ..تو باید بتونی تیپ خیلی ساده ولی خوبی ردیف کنی ..از اینایی که 50 ساعت جلوی آینه ن اخرش هم ---- هیچکی خوشش نمیاد . سادگی اما کول باشه . کلا استایل طرف ..مدل لباس پوشیدن راه رفتن (جواد نبودن ) از قیافه ش مهم تره
5. من از کسایی که عزیزم مزیزم میکنن و قربون صدقه میرن خوشم نمیاد ..کلا در حالت کلی از پسری خوشم میاد که با من همونطوری حرف بزنه که با دوسته پسرش ، رفیق مثل داداشش حرف میزنه ...تو به رفیقت میگی هانی ؟؟ L

6.آها از همه مهم تر افرادی که خیلیی سریع دوست دارن پیش برن هیچکی خوشش نمیاد مگه اونهایی که دارن واسه شوهر می میرن ..اوصولا تا با یکی حداقل 3 سال دوست نیستی اصلا حرف ازدواج هم پیش نکش ..

کلا کول باشن ...(این ها واسه 60% دخترهایی که من میشناسم صدق میکنه !)
آبجی شما برات مهم هست که همسرت قبلا با کسی بوده باشه و با یک یا چند نفر رابطه ی نعوذ بالله داشته بوده باشه باشن؟

Killer

Registered User
لایک‌ها
3
معلیکم همشیره.....این کولو یه نموره شرح بفرما...ما جوادیم دیگه.....

شما سروری پهلوون

ببین مثلا از نظر تیپی ادم تیپ کول ادمیه که مثلا از این لباس های تنگ و توش 1000 رنگ نپوشه و 50 کیلو ژل و تافت رو سرش خالی نکنه ( به امو ها توهین نشه ها اونا فرق میکنن) ..بلکه لباس های خیلی معمولی ولی شیک ... خب موهای معمولی ف تمیز و استایلیش ..دقیقا مثل خانمها که میگن تو آرایش اونی موفقه که وقتی ببینیش بگی اه نگاه کن این اصلا آرایش نداره چه خوشگله ولی بدون ارایش اصلا اون شکلی نباشه ..یعنی طرف نا محسوس به موهاش و صورتش رسیده باشه ..تو بگی ا این انگار همین الان از تخت بیدار شده ..اما کلی فرق کنه ...

چند نمونه لباس پوشیذن کول :

l
l

از نظر شخصیتی هم ادم کول ادمیه که ..بی تربیت نباشه ..بعد حرف های چیپ نزنه ..شوخی های بی مزه نکنه ..جوزده نباشه ... خونسرد باشه ..کلا انگار داره با رفیق پسرش صحبت میکنه اما باهاش یکم رودربایستی داره (گرفتی سیستمو ؟)

Killer

Registered User
لایک‌ها
3
آبجی شما برات مهم هست که همسرت قبلا با کسی بوده باشه و با یک یا چند نفر رابطه ی نعوذ بالله داشته بوده باشه باشن؟

خب مسلما بیشر دوست دارم که نبوده باشه ..اونوقت فکر می کنم ما مساوی نیستم ولی مثلا اون قدر ها هم مهم نیست اولویت 8م 9م ..اگه واقعا آدم خوبی باشه ..که مهم نیست !!!

من یه دختره رو میشناسم که میگه من از پسرایی که بدنشون مو داره خوشم میاد! اتفاقا دختره خیلی هم ملوسه! خلاصه گفت هرچی پشمالو تر باشه بیشترتر دوز دارم!!

ایشششششششششششششششششششش!!

من یارو رو از زیر لیزر رد میکنم !!! اههه!

توجه كردي چند بار گفتي كول باشه ؟!
فكر كنم يه چيزي تو مايه هاي موريس تو سريال 24 مد نظرت باشه ....اشكال نداره كه كچل باشه ولي كول باشه ؟

بعضی ها کچلی بشون میاد .! به خدا !

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
شما سروری پهلوون

ببین مثلا از نظر تیپی ادم تیپ کول ادمیه که مثلا از این لباس های تنگ و توش 1000 رنگ نپوشه و 50 کیلو ژل و تافت رو سرش خالی نکنه ( به امو ها توهین نشه ها اونا فرق میکنن) ..بلکه لباس های خیلی معمولی ولی شیک ... خب موهای معمولی ف تمیز و استایلیش ..دقیقا مثل خانمها که میگن تو آرایش اونی موفقه که وقتی ببینیش بگی اه نگاه کن این اصلا آرایش نداره چه خوشگله ولی بدون ارایش اصلا اون شکلی نباشه ..یعنی طرف نا محسوس به موهاش و صورتش رسیده باشه ..تو بگی ا این انگار همین الان از تخت بیدار شده ..اما کلی فرق کنه ...

l
l

از نظر شخصیتی هم ادم کول ادمیه که ..بی تربیت نباشه ..بعد حرف های چیپ نزنه ..شوخی های بی مزه نکنه ..جوزده نباشه ... خونسرد باشه ..کلا انگار داره با رفیق پسرش صحبت میکنه اما باهاش یکم رودربایستی داره (گرفتی سیستمو ؟)

خب از اول بگو كول ديگه ! چرا انقدر عكس ميزاري و توضيحات پيچيده ميزاري :D

مهدی1359

Registered User
لایک‌ها
2
شما سروری پهلوون

l
l

پاشنه کش کفشتیم آبجی!!......گرفتیم قضیه رو...اما اینا همچین یوخده سوسول موسولن.....ما تریپمون تو مایه تام هنکسه...نمیدونم اونم کوله یا اوسکول؟!:cowboy:

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
هرچی بهشون کمتر محل بزاری بیشتر جذب میشن از بس فوضل تشریف دارن

مهدی1359

Registered User
لایک‌ها
2
آی کی پست منو پاک کرده بدم بروبچ شیکمشو سوفله کنن...:weird:

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
اینم از اون سوالاس. مثل اینکه بپرسی پسرها از چه جور دخترایی ....

میشه یکسری معیارهای خیلی کلی داد ولی در عمل خیلی چیزهای عجیب می بینی

دختر می بینی توپ با یه پسر داغون میچرخه (آدم به خودش که اونو توپ دونسته و دختره شک میکنه)
دختر هم می بینی تصادفی ولی با پسر خوشتیپ و پولدار و ... میگرده

نمیشه خیلی شاخص داد ولی چیزی که من دیدم اگر بحث دوستی و گذران اوقات هست بیشتر دنبال پولداری و خوش برخوردی هستن

اما در مورد ازدواج وقار و کلاس رو خیلی ترجیح میدن به مسائل مختلف.شاخص دیگش هم با عرضه و تکیه گاه مطمئن بودن

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
....هر چی هست خیلی از دختر ها از من خوششون نمیاد....و من اینو به حساب شانس میذارم!!!!

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
اینم از اون سوالاس. مثل اینکه بپرسی پسرها از چه جور دخترایی ....

میشه یکسری معیارهای خیلی کلی داد ولی در عمل خیلی چیزهای عجیب می بینی

دختر می بینی توپ با یه پسر داغون میچرخه (آدم به خودش که اونو توپ دونسته و دختره شک میکنه)
دختر هم می بینی تصادفی ولی با پسر خوشتیپ و پولدار و ... میگرده

نمیشه خیلی شاخص داد ولی چیزی که من دیدم اگر بحث دوستی و گذران اوقات هست بیشتر دنبال پولداری و خوش برخوردی هستن

اما در مورد ازدواج وقار و کلاس رو خیلی ترجیح میدن به مسائل مختلف.شاخص دیگش هم با عرضه و تکیه گاه مطمئن بودن

منظورم این نبود که همه دخترا از چه جور پسری خوششون میاد
منظورم این بود که تو این دوره زمونه اکثر دخترا از چه جور پسرایی خوششون میاد

d4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

کلا تو این دوره زمونه خوششون میاد تا اینجا که ما دیدیم کافیه خودت بخوای:rolleyes: دیدی رفتی تو باتلاق

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
خب سینای عزیز اینکه بدتر شد. اگر فقط بخوای روی قیافه ظاهری دست بزاری تکثر سلایق بیشتره
ممکنه مثلا توی یه محیطی مثل دانشگاه دخترا دنبال ترو تمیز و ساده باشن بیشتر ولی همونجا هم وجه غالب نیست
(خیلی لغت سنگین به کار بردم :rolleyes: )

بالا